Skocz do zawartości

[UB]Proszę o Demko Swax <3 # Serwer FFA+BF2


`Tango.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Swax <3
Link do SSów: Brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:12326651'
Serwer: FFa+BF2
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=103773

 

Tak się dzieje jak się NS'ą daje Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka: http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1411201400-de_dust2-1416488400-1416489960.zip

 

 

Czasy podejrzanych akcji :

ok. 22 min 40 sec gracz "Swax <3" kampi przez dobre 20-30 sekund na swoim respie

Od ok. 23 min 14 sec gracz "Swax <3" zabija pierwszą osobę, którą było słychać na słuchawkach.

Od 23.18 spogląda przez "skrzynki" na gracza z przeciwnej drużyny, który był na nożu, gdzie plusem jest, że był niewidzialny i próbuje go zabić, lecz się nie udało ponieważ gracz odparł atak. 

 

Akurat minusem jest tego, że nie mogłam zrobić ss'ów dlatego zostałam zmuszona rozpisać demko, które jest moim pierwszym.

 

@ Do autora:

Co do NS'ów nie posiadam Steam'a i uważam, że jest mi z tym dobrze, a to że ktoś inny go posiada wcale mi nie przeszkadza. Dla twojej wiadomości z łaski swojej przestań innych ludzi obrażać, bo tym sposobem również pokazujesz swoje niekulturalne zachowanie, które wynika z twojego poprzedniego bana za przeklinanie.

 

Pozdrawiam ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 22 min 40 sec gracz "Swax <3" kampi przez dobre 20-30 sekund na swoim respie - Przecież mogę kampić przed 20 Sekund na Respie :)

Od ok. 23 min 14 sec gracz "Swax <3" zabija pierwszą osobę, którą było słychać na słuchawkach. - Było slyszeć na słuchawkach to dlaczego miałbym nei zabic?

Od 23.18 spogląda przez "skrzynki" na gracza z przeciwnej drużyny, który był na nożu, gdzie plusem jest, że był niewidzialny i próbuje go zabić, lecz się nie udało ponieważ gracz odparł atak - Każdego gracza widać jak jest niewidzialny a do tego byłw takim miejscu gdzie łątwo jest go zauważyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 22 min 40 sec gracz "Swax <3" kampi przez dobre 20-30 sekund na swoim respie - Przecież mogę kampić przed 20 Sekund na Respie :)

Od ok. 23 min 14 sec gracz "Swax <3" zabija pierwszą osobę, którą było słychać na słuchawkach. - Było slyszeć na słuchawkach to dlaczego miałbym nei zabic?

Od 23.18 spogląda przez "skrzynki" na gracza z przeciwnej drużyny, który był na nożu, gdzie plusem jest, że był niewidzialny i próbuje go zabić, lecz się nie udało ponieważ gracz odparł atak - Każdego gracza widać jak jest niewidzialny a do tego byłw takim miejscu gdzie łątwo jest go zauważyć :)

 

Opisuję każdą sytuację, którą zrobiłeś w ciągu jednej minuty. Spójrz na to demko dokładnie, bo od tej tej 23 minuty i 15 sekund jesteś podejrzany. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to, że wiedziałeś w którym miejscu jest gracz z przeciwnej drużyny patrząc przez skrzynki. 

Edytowane przez Shanell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności