Buum!@ 0 Posted November 22, 2014 Share Posted November 22, 2014 [uSS] ========================================== [uSS] Admin Shikkibane zrobil Ci screeny [uSS] Ilosc: 5 [uSS] Umiesc screeny na: http://forum.cs-classic.pl [uSS] Pozdro od autora (byCZEK) [uSS] ========================================== ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : Buum!@ ==== Zbanowane IP : 109.231.23.109 ==== Admin : Shikkibane ==== Powod Bana : Wrzuc screeny na forum ==== Wygasa : Nigdy ( od 11/22/2014 - 1http://speedy.sh/NVCKB/Ss-y-Buum.rarlink do ssowProszę o szybkie ub. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted November 22, 2014 Root Share Posted November 22, 2014 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoja prośba o UB została odrzucona. Twój temat łamie regulamin działu. Sprawdź Regulamin działu Prośby o UB Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts