Skocz do zawartości

Podanie MaZeQ


MaZeQ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:MaZeQ(Ewentualnie [PwNeD]*

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/MaZeQ/31.186.82.184:27691/- , http://www.gametracker.com/player/MaZeQ%20B.S.N.T/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem,ponieważ poświęcam dużo czasu grając na serwerze FFA,co się z tym wiąże przyłapałem i pomogłem w zbanowaniu dużo cheaterów(Dzisiaj już nawet 3),wiele osób mnie lubi,szanuję,ja też mam do nich szacunek,lubimy się pośmiać itd, z administracją dobrze się znam,jak ja oczekuję pomocy to Wy mi tej pomocy udzielacie,także ja bym chciał teraz pomóc bronić serwera przed Graczami którzy grają nie fair, bardzo chętnie pomogę dla innych graczy którzy są nowi na serwerze,zależy mi na randze administratora ponieważ mam dobre oko i potrafię wyłapać cheatera,a ze mną serwer byłby wolny od nich,gdy coś trzeba,ktoś pisze na steam,ja od razu odpisuję lub wołam admina. od dłuższego czasu staram się być mniej wulgarny,i dobrze mi to idzie(Hames może powierdzić że powstrzymywałem swe emocje)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam,STEAM_0 : 0 : 39607345

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4H

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W Tygodniu po szkole,godz 15 do godz 17-18

12. Staż w grze counter strike 1.6- 6lat,14grudnia będzie 7 :)

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem Administratorem Kilka razy:)                  

                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam MaZeQ:)

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na tak

+ steam

+ składka

+ jest u nasz trochę czasu

+ Czasami wybucha ale dzisiaj zauważyłem że starał się nad tym zapanować i dobrze mu tu wyszło

+ zgłasza czitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy :

 

+ micro

+ składka

+ wiek

+ znajomość amx

+ ciekawe podanie

 

Jednakże są również minusy :

 

- ostatnimi czasy Twój GT nie wygląda imponująco. Przez kilka dni Cię nie było na serwerze.

- zerowa aktywność na forum

 

Podsumowując :

Popraw aktywność na forum i częściej bywaj na serwerze.

Jestem za okresem próbnym.

 

@Edit

 

Używaj opcji edytuj. Można przymknąć oko na wypowiedź w swoim podaniu jednakże następnym razem pamiętaj by edytować swój post.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście razy grałem, i prawie za każdym razem był na serwerze :). Miły gracz, ma micro, jednak czasami go poniesie przez ten mikrofon :D ( Ale to praktycznie każdego :D ).

 Mimo wszystko Okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewox,oczywiście,poprawię moją aktywność na forum,miałem się rejestrować z 2msc temu,i ciagle zapominałem :) na serverze nie byłem ze względu na postanowiony odpoczynek,tak to byłem codziennie,i znów zaczynam być :) GT tak wygląda ponieważ mówię,nie było mnie kilka dni,a żebym miał skilla muszę być codziennie,ale poprawi się :)

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

+ amx 

+ doświadczanie 

+ potrzeba adminów 

+ zgłasza cziterów

+ dojrzały

+ kultura

 

- wypowiedź w własnym podaniu

- aktywność forum

 

 

Tak na marginesie.

Na tak.

"28. Wypowiedzi w podaniach mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Każdy post musi mieć przynajmniej dwa rzeczowe argumenty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Mimo tego, że potrzebujemy adminów.. postaraj się pokazać swoją aktywność na serwerze oraz nadrób ją na forum :).

 

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

 

Mimo tego, że potrzebujemy adminów.. postaraj się pokazać swoją aktywność na serwerze oraz nadrób ją na forum :).

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności