Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie rewoX


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rewoX

 

2. Imię: Łukasz

 

3. Wiek: 20 lat ;>

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka(Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=rewoX&Search=Search

Zauważyłem, że GT stoi od kilku dni. Na nicku FX. rewoX [t] YOUR MAKER. Mam prawie 3x więcej fragów niż na nicku MEET rewoX, YOUR MAKER a godzin w GT prawie 3x mniej. Myślę, że godziny się zgadzają.

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Łukasz, pochodzę i mieszkam w Warszawie. Jestem na drugim roku studiów ( ekonomia ).

Zacząłem grać na bf2 i nawet mi się spodobało. Teraz jestem na serwerze dość często i myślę, że jestem rozpoznawalny przez graczy/adminów. Chciałbym zostać adminem z kilku powodów. W godzinach gdy gram nie zawsze jest admin a jak wiadomo czasami wejdzie jakiś gracz na wspomagaczach i tylko psuje grę. Jednakże jest też ważniejszy powód. Jak już gram na bf2 to z reguły otwieram, strzelam prawie same hs'y, skanuje ( słuchawki ). Gdy admin jest to panuje w miare dobra kultura. To co się dzieje gdy nie ma admina na serwerze to jest wręcz masakra. Graczom nie podoba się to, że gram lepiej i jestem wyzywany, nie potrafią się kompletnie zachować. Gdy coś takim osobom powiem przez micro to się trochę uspokajają ale w miejsce ich pojawiają się następni. Jest to bardzo nieprzyjemne oraz psuje to atmosferę na serwerze. Oprócz łapania cheaterow chciałbym przede wszystkim zapanować nad kulturą na serwerze :)

 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:39579213

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W granicach 1h. Jednego dnia mogę być więcej, innego trochę mniej.

 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze : Rano mam studia wiec tylko po poludniu tak maksymalnie do 19-20 bo później mam pracę ;). W weekendy : W weekendy mam wolne więc śmiało mogę poświęcić czas serwerowi.

 

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Trochę ponad 4 lata

 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem, jestem na ffa CSC

 

Od siebie dodam kilka rzeczy.

Otóż przesunęły mi siebie godziny w pracy i na razie mam czas aby być adminem na 2 serwerach. FFA jest serwerem, na który poświęcam najwięcej czasu i na ffa będę częściej niż na bf2 jednakże będę starał się być jak najbardziej aktywny :)

 

Pozdrawiam ~ rewoX :)

 

@NiE RoB Mi SsOw prawdę mówiąc na FFA czy ODD2 też nie ma zbyt dużego poziomu. Żeby pograć na dość dobrym poziomie wystarczy pograć mixy/esle . Serwery publiczne traktuje bardziej jako rozluźnienie.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:
-ogarnięty 

-staż

-steam

-świetny gracz

-widzą Cię na serwerze

itd. nie ma co się rozpisywać duże tak :D

Pozdrawiam, Gruby

Ps: Z tą kulturą na serwerze masz dużo racji, widzę dużą ilość średnich graczy, którym po prostu puszczają nerwy grając z Tobą  :D i piszą często wulgarnie, że masz WH. Sam kiedyś nie skojarzyłem i sprułem się do Ciebie, bo nie mogłem uwierzyć, że można grać aż tak dobrze, za to sory, gdyż naprawdę chamsko się zachowałem.

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 100-stu % na tak.

Naprawdę ogarnięty, miły, można z nim normalnie popisać, kulturalny.

Wiek, steam, micro, składka....

Jeżeli ogarniesz dwa serwy to fajnie by było Cię widzieć na BF2 jako admin ;).

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!, RewoX to bardzo dobry gracz co mogę potwierdzić,ponieważ sam dostałem od niego kilka HS'ów których w życiu bym się nie spodziewał(Zrewanżuje się za to :3),jest ogarnięty,nienadużywa mikro,bardzo fajnie można z nim pogadać a jeszcze bardziej pośmiać,Nie widzę go w roli gracza,widzę go w roli ADMINA!,należy mu się bardzo!. Mam nadzieję że zostaniesz adminem RewoX :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powody, przez które chcesz być adminem na tym serwerze, jestem na TAK.

 

To twoja sprawa, ale nie wiem czy będziesz w stanie pogodzić adminowanie na dwóch serwerach jednocześnie, jeżeli tak to jestem pełen uznania i nie mam nic przeciwko, aby tak było. Drugą sprawą, nieco abstrahując od tematu admina, jest to, że nie wiem czy ten serwer jest dla ciebie odpowiedni. Wiesz o co mi chodzi, BF2 nigdy nie osiągnie poziomu FFA czy Only DD2 i - jak dla mnie - grając tutaj nieco się marnujesz, bo nie masz zbyt wielu przeciwników. 

 

Ale co do podania, zdecydowanie jestem za przyznaniem ci funkcji admina ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewox to administrator FFA w związku z tym musi spełniać wymagania.

 

Zna amx bardzo dobrze oraz rozpoznaje cheater'ów.

Nie zauważyłem, by były z Rewoxem jakiekolwiek problemy.

Jedyny mankament może być z obecnością na serwerze, jednakże jeśli postanowił złożyć podanie, oznacza to że ma na serwer czas i chciałby pomóc.

 

Na Tak.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności