Skocz do zawartości

pytanie dot. forum


kacek20

Rekomendowane odpowiedzi

Cs-Classic głównie opiera się na stronie FB, która prowadzona jest przez wyznaczone osoby.

Co do YT, Hajdzik (Admin FFA) posiada dość ciekawe filmiki, które można uznać za poradniki + reklamę.

 

Link do kanału Hajdzika.

 

 

@Down.

 

Nie widzę problemu, byś taki kanał stworzył i reklamował forum, aczkolwiek zależy co by się na nim znajdowało.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł:

1 film można zrobić reklamujący sieć czyli z każdego serwera po jednym filmiku 5 min i kręcone z specta. A na początku i na końcu logo sieci.

reszta filmików to by były filmy z serwerów z co tydzień z innego i kręcone urywkami czyli np 10 s i następny filmik 20s coś takiego i kręcone z specta muzykę się pod to da.

 

To jest mój pomysł  

Edytowane przez kacek20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczna na csc są pewnie jacyś graficy więc nie będzie problemu a jak nie to samemu można zrobic grafike a intro to zrobie sam tlko materiały pozbieram i logo potrzebne będzie . :)

 

A klipy na tydzień to nie problem mam dużo czasu więc od niedziele do czwartku bym robił klipy a w piątek i sobotę bym faczył i dodawał na yt.

Edytowane przez kacek20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl nie najgorszy. Jezeli chcesz to proboj jezli beda to dobre filmiki ja problemu nie widze ;)

Jezeli dogadasz sie z ktoryms z grafikow niech zrobi fajne napisy kazdego z serwerow.

Edytowane przez maikeru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo mówienia, a tak na prawdę jest to tylko pomysł..

Każdy ma zawsze wielkie plany, a ze zrealizowaniem ich bywa różnie.

 

Jeżeli chcesz nakręcać filmy, to je nagrywaj i wrzuć na kanał.

Ewentualną pomoc dostaniesz w konkretnej dziedzinie, a nie "- No planuję zrobić super kanał na YT z milionami subów"

 

Jesteś nowym użytkownikiem forum, dlatego nie traktuję Twojej propozycji zbyt poważnie.

 

Jeżeli grasz dobrze i faktycznie bywasz na wszystkich serwerach to zrób z nich materiały. Przecież wszelkie intra, loga robi się na końcu.

Dostarcz Nam swoją robotę, a reszta Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności