Skocz do zawartości

skarga ^.^


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  kubaaa


2.Nick admina/gracza który zawinił: gracz swax

4.Data i godzina: 26.11.2014  19.45-20.00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://speedy.sh/bqKBE/Swax.zip / świadkowie: Soot, Vernon, Wozik, Nie Rób mi Ss 

6.Opis sytuacji: Gracz miał wh, lecz pojawiły się pewne wątpliwości co do tego ponieważ gracz miał Steama. Doszliśmy do wniosku, że nagram demko i zamieściłem link do tego demka w celu zweryfikowania czy rzeczywiście miał wh no i również proszę Adminów, że jeśliby widzieli w sieci serwerów Cs-Classic.pl tego gracza to należałoby go bez warunkowo zbanować. Miałem akurat banować tego gracza lecz nie zauważyłem że po zakończonej rundzie nastąpi zmiana mapy, po zmianie mapy gracz się już nie pojawił. Proszę o wypowiedź Adminów co do tej sytuacji jaki i gracza. Mam jeszcze konto Steam tego gracza i mogę go udostępnić na priv. 

 

@ Rewox: właśnie w tym problem, że całe bf2+ffa nie może robić ss, bo nie ma tej opcji a przez konsole też nie działa

@@ Rewox: ale kurde patrz, Ada też miała podejrzenia co do niego, my kurde w 5 siedzieli na serwie i każdy jeden powiedział że coś ma, co do demka to nagrywałem go krótko bo byłem w spec i kicka dostałem.

 

Teraz też grał o godz 22.45 jak wbiłem na serwer i nie było jakiejś zmiany czy coś ale dalej skanował, razem z Wozikiem się patrzyliśmy na niego. I dałem mu bana z  miejsca (http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=106223) kolejnym dowodem jest również HLTV... 

 

@ Headshot: właśnie o tym też mowa, na respie na de_mirage kampiły dwa typy tt na niewidkach, walnął jednego i myślałem że tego drugiego nie widzi a jednak troche się pomyliłem, zaraz ten drugi szczała dostał....

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było robić ssy, jak byliście prawie pewni.

Mogliście sprawdzić AC i BL tego gracza, czy był już banowany na innych serwerach. Jak będzie chciał cheatowac to i na steamie się odpali.

Proponuję go zgłosić w odpowiednim dziale i poczekać na werdykt UBT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go już banowałam wcześniej i wiedziałam, że ma steam, ale pomimo tego wszystkiego bezimienny dał mu ub więc byłam w szoku. A jestem pewna, że miał wh....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gdy grałem z Wozikiem zauważyłem, że skanował przez dach nawet nie widząc gracza lub też słysząc, troche dziwne to był. Shanell te akcje które podałaś w demku to wszystko słyszał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że chodzi o tego pana -->http://forum.cs-classic.pl/topic/26649-ubproszę-o-demko-swax-3-serwer-ffabf2/

Otóż demko było czyste.

Wydaje mi się, że on po prostu tak gra. Dla mnie akcje na demku z dzisiaj też nie były spalone, maksymalnie dwie były b+.

Pamiętacie co było ze mną? Również otrzymałem bana za aima, skany znikąd. A to wszystko przez słuchawki i przez to, że nawet coś tam strzelam.

Jeżeli go spotkam na serwerze to się dokładnie przyjrzę lecz nie wydaje mi się, by był spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj też przyglądałem SWAXOWI, na moje gracz nie jest do końca czysty, szkoda że nie mozna SS zrobic. W przeciwnym razie juz by je dawno dostal.

Edytowane przez Wozik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz Swax <3 ma kilka dziwnych akcji na swoim koncie. Niestety teraz nie mam możliwości ich znaleźć. 

Trzeba mieć na niego oko.

Po kilku dziwnych akcjach na samym początku rundy zacząłem kampić. Gracz Swax nie zdążył przebiec nawet mnie, a już przez ścianę wyrwałem głowę..

Trochę dziwne, co?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem na westwoodzie i dwa razy zeskanował mnie przez dach napisałem na u@ o tym (nie miałem jeszcze adma) . Nie chcę wysuwać pochopnych wniosków (tak jak z rewoX'em to zrobilem), ale dziwny jest ten koleś. Może jest taki dobry, a może nie.
Pozdrawiam, Gruby


@ Dla mnie ewidentne wh. Czeka na gościa, patrzy centralnie po liniach, skanuje. 




@ rewoX a widziałeś demko, które wstawił kubaa?

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście przekonani, że jest odpalony to wstawcie demko z akcją, której jesteście pewni, że jest spalona ( to co jest wstawione teraz to słaby dowód i przypuszczam, że gracz dostanie ub ), i rozpiszcie dobrze demko bo pisanie w stylu 'biegnie na gale, wybiega i hs' to nie jest dobre rozpisanie demka (Nie czepiam sie Shanell ;3). Skoro ja podczas oglądania demka usłyszałem tego gracza na gali to ów gracz, który tego hsa strzelił również go słyszał.

Możecie mi podrzucić demko z jego akcjami to w wolnej chwili je rozpiszę i gracza zgłoszę. Doświadczenia w tym trochę mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze do niedzieli nie będzie mnie w domu a nie mam jak inaczej oglądnac tego demka prosze kogoś z UB o wypowiedzenie sie na jego temat i napisania opinii. Prosze juz nie spamowac w tej skardze, po wypowiedzi kogoś z UB zamykam skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tutaj wasze demka wstawione. Przysłuchajcie się dobrze, dodajcie sobie Karte Dźwiękową i się przysłuchajcie :P Gra w Cs;a nie polega na kampieniu tylko jak najszybszym zlikidowaniu wroga, Bany na Ac i BL nie jednokrotnie miałem i wszystkie były Odbanowane. Wszystko żależy od Słuchawek i Karty Dźwiękowej, ja karte dźwiękową dostałem przy Zakupie Steel Series oryginalną.

Więc nie wiem, jak chcecie wstawcie na BL , AC wtedy się przkonamy ;/ Ale wszystko jest szłyszalne. A z tymi Niweidkami, niewidki nie mają 0 - 100 Tylko chyba 60 - 100, więc nawet jak by się skitrał to i tak go widać po Cieniu w jasnym miejscu.

Edytowane przez `Tango.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione. Swax zbanowany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności