Skocz do zawartości

Poradnik-Miejsca do podkładania paki na DD2


MaZeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!,w dzisiejszym poradniku pragnę wam przedstawić w 15screenach gdzie podłożyć pakę na mapie dd2 aby łatwo zabić przeciwnika i nie dopuścić do rozbrojenia bomby. :)

Będę to przedstawiał w 2 sposoby:Widok od osoby terrorysty(Podkładającego) i widok na Antyterrorystę (Rozbrajającego)

Zaczynajmy!

 

Jako pierwszy sposób ,najłatwiejszy do podłożenia gdy ma się bardzo mało czasu jest podłożenie standardowe,gdy podłożymy pakę standardowo,dla CT łatwo można ją rozbroić wchodząc od strony Galerii:

Widok Terrorysty:

x425n6.jpg

Widok na  Antyterrorystę:

1o3mrq.jpg

 

Jako drugi sposób pragnę przedstawić podłożenie od strony długiej.jest to jedna z ulubionych pozycji podłożenia paki na A,ponieważ gdy podłoży się pakę w sposób przedstawiony na SS,Terrorysta bardzo łatwo może zabić Antyterrorystę albo z AK albo z AWP(Najlepsza opcja jak dla mnie :P ):

Widok Terrorysty:

16iekio.jpg

Widok na Antyterrorystę:

73dx4y.jpg

 

Jako 3 i ostatni sposób podłożenia paki na A jest podłożenie na widok na środek,terrorysta podkładający pakę w rogu może schować się na respie CT na skrzynce przy czym mieć idealną pozycję do oddania strzału w razie rozbrajania:

Widok Terrorysty:

24d29g0.jpg

Widok na Antyterrorystę:

1zvpffd.jpg

 

Teraz chcę Wam przedstawić Podkładanie paki na B

 

Pierwszym sposobem i najprostszym sposobem jest podłożenie standardowe Terrorysta z każdej strony może zabić rozbrajającego Antyterrorystę, najczęstszym miejscem czyhania TT na rozbrajającego CT jest albo komin albo wejście od strony górnego trupa ale również skanowanie od strony pochylni,tego ostatniego sposobu stosują bardziej doświadczeni i sprytniejsi gracze.

Widok Terrorysty:

2d14pc.jpg

Widok na Antyterrorystę:

10yj8kk.jpg - Widok od strony wejścia do górnego trupa.

2961zqe.jpg - Widok od strony komina

xmjssy.jpg - Widok od strony pochylni,sposób dla doświadczonych graczy

 

Jako drugi sposób pokażę wam podkładanie paki od strony Podestu,Na podeście często jest się zafleshowanym przez CT wchodzących od strony środka,kiedy zostajesz oślepiony i CT wchodzi przez okienko,nie masz szans,jest to ciężka do utrzymania pozycji miejscówka,lecz kto potrafi ten zdziała swoje :)

Widok Terrorysty:

nvup7k.jpg

Widok na Antyterrorystę:

2jdkrxc.jpg

 

Jako trzeci i ostatni sposób przedstawię sposób podłożenia paki od strony okna,ten sposób używany jest gdy ktoś na pewno da radę przypilnować Ci pleców od strony respa CT lub środka,podłożenie paki w tym miejscu owocuje ładnym "wycięciem" przeciwnika wchodzącego od strony Wejścia do górnego trupa.

Widok Terrorysty:

1zqghp5.jpg

Widok na Antyterrorystę:

20pbkle.jpg

 

I to byłoby już na tyle! Trochę się przy tym napracowałem opisując to więc proszę o pozytywne opinie,jeżeli komuś się nie zgadza coś proszę pisać,chętnie zobaczę inne Wasze sposoby :)

W szczególności chciałbym Baaaaardzoo podziękować dla Shadowa za zrobienie SS,było to dla mnie bardzo pomocne,bez Ciebie ciężko by mi było z tymi screenami!,Jesteś Wielki!

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha leci łapka teraz nie mam co myśleć o ninja defuse xDD znaczy i tak pewnie 50% osób z serwerów nie ma konta na cs-classic więc nie przeczyta to może coś mi się uda :D oczywiście łapka leci bo mi też się przyda jak będę w TT ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności