Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][ODRZUCONE]Witam. Medyk wraca do Domu <3


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Medyk znany także jako Skiperek
2. Imię:Patryk (możecie się dużo dowiedzieć z wywiadu ^_^)
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):amxmodmenu wystarczy?  doskonała ? :D
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Po rozmawiam z opiekunem :D 
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Medyk/193.33.177.87:27051/ Ale jedno ale ten nick MvM Medyk coś tam to nie mój . Tylko Medyk + i Medyk :D no do piątku l4 to postaram się nabić aktywność :D 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:To tak. Byłem Tutaj adminem i b. dobrze się sprawowałem :D No Skarg jakich takich nie było bo tylko były bez pod stawne  lub z winy gracza Administracja dobrze mnie zna i graczowie starsi też  No co tutaj mogę napisać, a jak dobrze pamiętacie jestem chory psychicznie pozytywnie xD
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): #2 Medyk STEAM_2:0:259916396  37.248.255.22  Nonsteam
ale jeszcze mam na steam, ale wiecej chyba bede gral na ns ;P aby slyszec graczy :D

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Tyle ile trzeba  czyli jak najwięcej :D 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: zależy wiadomo. treningi breakdance oraz dziewczyna ale postaram się dużo spędzić :D 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: aktualnie około 500 h na steam i kilkanaście lat ns ;) 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak. Byłem. Nie pamiętacie ? :D to poszukajcie . Zombi mod oraz bf2 :D no i jeszcze się nie chwaląc na innych serverach,ale ważne że tutaj byłem <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo adminow na bf2 i zazwyczaj jakiś jest na serwerze, wiec po co kolejny? (moze po to, zeby sobie porządzić, bo akurat lubiłeś dosadnie zaznaczać swoje "miejsce")

pamiętając ciebie , raczej nie wzbudzałeś nic nadzwyczajnego, w większości podań składanych przez innych graczy bywałeś zazwyczaj na NIE, wiec czego oczekujesz - jestem na NIE.

Ponad to:

Nie masz aktywności ( a patrząc na inne podania, osoby ktore składały podania z małą aktywnoscia i pisały "postaram sie nabic aktywnosc do piatku", zostały odrzucane i proszone o nadrobienie aktywnosci i zlozenie podania za tydzien/dwa, wiec każdy moze sobie nabic chwilowa aktywnosc.

Na pytanie"dlaczego akurat ty masz zostac adminem" napisałeś BO JUZ BYLEM ADMINEM. sorrrrrrrrrrrrrrrrry, to bylo dawno i akurat nie przekonujesz tym zdaniem bynajmniej mnie.

 

Ogólnie ogarnij sobie te swoje błędy ortograficzne i słowotwórcze, bo na twoim miejscu bym sie wstydzil z takim podaniem wyskakiwać :)

 

Podsumowując twoje podanie, lansujesz się na niewiadomo kogo, przedstawiasz swoją osobę jako nieskazitelną, co jest śmieszne :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gametrackerze widać wszystko. Dziś pograłeś trochę i od razu podanie? W tym przypadku to mało ważne, że byłeś już adminem na tym serwerze. Co z aktywnością hmm? Skoro obowiązuje równość wszystkich graczy to raczej nie powinieneś pisać podania, gdy prawie w ogóle Cię w ostatnim czasie na serwerze nie było.

"12. Staż w grze Counter Strike 1.6: aktualnie około 500 h na steam i kilkanaście lat ns ;)"

500h na steam i kilkanaście lat na ns? Ciekawe ;>

Kilkanaście > 10 - czyli co grałeś w csa zanim miałeś 7 lat?

 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik składa podanie mając już przyznaną rangę na forum? (Niedopatrzenie.. opiekuna?)

 

Nie wiem jak sprawowałeś się wcześniej, jednakże na pewno nie możesz się afiszować, że byłeś doskonałym administratorem bez wad.

 

Twoja ostatnia aktywność jest praktycznie zerowa, prawdopodobnie wszedłeś wczoraj na serwer i zobaczyłeś, że nie masz dostępu do konsoli i postanowiłeś, że przydałoby się złożyć ponowne podanie.

 

Szkoda, że NS.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Tyle ile trzeba  czyli jak najwięcej

 

Gołosłowność? Zakładam, że aktualnie grasz mając nick: Medyk. Wynika z niego tyle, że nawet nie przegrałeś 20h czyli minimalnej ilości godzin.

Jak ktoś się uprze, można uznać to za niespełnienie wymagań.

 

Decyzja zależy do Opiekuna, ale według mnie powinieneś mieć tydzień czasu na ponowne pogranie na serwerze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc więc więc... pamiętam Cię i to dobrze, adminem byłeś dobrym i ogarniętym, łatwo było się z Tobą dogadać. Nie uważasz jednak, że te 111 min które masz przegrane w chwili pisania przeze mnie tego posta to nie za mało? Nie grałeś dość długo, teraz pograłeś niecałe 2 godziny i składasz podanie. Pograj z tydzień, dwa to na pewno będziesz miał dużo większe szanse, jak na razie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Cię kolego, pograłeś dzisiaj trochę na serwie i piszesz podanie ? To trochę nie na miejscu, a tak po za tym jest już dużo adminów na serwie.

 

Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Grasz od 3 dni na serwerze, nie róbmy już sobie jaj.  ^ ^

Przerwa, przerwą, ale nie była ona zgłoszona, a brak usunięcia rangi to nie moja wina, bo opiekun nie zgłosił mi usunięcia mu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności