Skocz do zawartości

Skarga na - Gruby z BRADDERs


Bufecik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: BuFeCIK <3


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Gruby z BRADERS

3.Admin/Gracz : Admin !

4.Data i godzina: 18:20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Parę oso na serwerze było.

6.Opis sytuacji:

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'kultura'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '83.27.113.179'

[AMXBans] ========================================

 

 

Gruby Dał mi bana za " kultura " , a z tego co ja wiem, to kultura na serwerze to Przekleństwa [ Nie chcę pisać przykładów xD ] 

Ale co najważniejsze :

 


 

Spejson. :  No nie widzisz ze na kosy mam?

 

Next Map: de_dust2

[RoundSound] Teraz gramy: Jamal- Pojde tylko tam

[bF2] Sprawdzanie zdobytych odznak...

PTB: Round ended, checking teams.

Spejson. :  KURDE WYZWANIE NA KOSY ?! 

 

Spejson. :  zioras ..

 

[**VIP**] BuFeCIK <3 :  Spejson, prosze cie.. za

--------------

Spejson pisał cały czas tak bez sensu...

 

 

2 Sprawa !! <----- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

 

Był gracz na serwerze nicku nie pamiętam ,  Miał staty 4:5 i Gruby zrobił mu ss... A tak wgl, to on reklamował ! a Gruby był na spec i że komo nic nie widział ... 

 

 

" PaintBall [KONKURS] [DO WYGRANIA CS GO/CS 1.6] TOP#1 IP: *31.186.86.30:24083* ZAPRASZAMY!"  <--- sory za reklame

 

i gruby jakoś nie widział...

 

 

 

 

Przepraszam za wycinki , ale nie chciało mi się ss robić ;3 proszę o ukaranie admina " Gruby z BRADERs " i nie chciał bym takiego zakonczenia ... " Ban minol .. cls " 

 

 

 

 _________________________

 

Dziękuję ..


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tak, Admin ma prawo do tego żeby czegoś nie widzieć, jego życie nie składa się tylko z gry i patrzenia w komputer cały dzień.

 

Dostałeś bana na 5min, i tyle hałasu robisz co innego jakbyś dostał na 1-3h, więc nie przesadzaj kolego.

 

Co do Twojego bana... Gruby nigdy nie dawał bana za nic, więc musiałeś napisać coś czego rzekomo nie wyświetliłeś w swojej Skardze.

 

Będąc na serwerze nie raz widziałem Twoje nie kulturalne zachowanie wobec graczy i adminów.

 

Spamujesz na u@ i nie raz za to wyleciałeś.

 

Podsumowując Gruby nie powinien dostać upomnienia.

 

Pozdrawiam, Leilo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, twoją skargę przekreśla reklama jakiegoś serwera, dostaniesz warny lub bana. Znam Grubego na tyle żeby stwierdzić, że jest dobrym adminem. Jak już napisał Leilo nie ma co robić hałasu (Vernon ;*) o 5min, mogłeś nie zwracać uwagi na to co pisze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja też jestem Adminem i nie zawsze widzę co kto pisze na say bądź na u@

2. Skarga jest napisana żeby udupić Admina, czyli na odwal się

3. Teraz to Ty dałeś reklamę więc się zastanów co robisz

4. Twoja skarga jest bezpodstawna, ponieważ nie ma wyraźnych dowodów

5. Jak Ci się nudzi to idź na grzyby a nie spamuj na forum

6. Następną skargę przemyśl <3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ze to Gruby z Brazzers a nie bradders wiec szanuj go bo pewnie w przyszlosci bedziesz czesto go ogladal haha :D

nie no tak powaznie to bez przesady, po co pisac skargi i robic SZUM o takie pierdoly? kultura to nie tylko przeklenstwa, a oceniajac Grubego obiektywnie to nigdy nie widzialem zeby zrobil jakis blad lub cos pominal. nastepnym razem jak podajesz wycinki jakiejs reklamy to chociaz wstaw " ** " zamiast kilku liczb. jak dla mnie skarga do zamkniecia ;p

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana na 5 min i specialnie skarge piszesz? Aaa pewnie nie miałeś co robić przez te 5 min to akurat zdążyłeś skarge napisać <hahaha>. Moim zdaniem skarga nie jest słuszna, admin nie siedzi na serwerze 24h, a pomyślałeś że akurat mogło go nie być przy komputerze i nie widział gracza z tym nickiem? Popieram LEILO spamujesz na u@ pisząc jakieś bzdury. A i kopiując nick gracza do skragi właśnie zareklamowałeś inny serwer, i pewnie poniesiesz konsekwencje.

Edytowane przez Wozik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez podstawna to raz. Dwa takie urywki każdy potrafi pisać :) wiec to nie są dowody :) Po trzecie to ze napisałeś reklamę to powinieneś sam załapać bana jako ostrzeżenie albo Warna, bo to tak samo jak byś teraz Ty reklamował taki Server. Po czwarte i chyba ostatnie Gruby Armin to tez człowiek i nie musi siedzieć no stop przy komputerze gdy jest na spec i patrzeć co się dzieje :) wiec skarga bez dowodów oraz z reklama :) przy okazji nie patrzeć na moja ortografię itd bo wszystkie posty itd pisze z telefonu :P

Edytowane przez Skiperek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Bana dostałeś za napisanie do  Spejsona. cytuję "Spejson prosze cie zamknij morde" (tego oczywiście nie ma w twoim wycinku z konsoli ).

   Masz rację nie zobaczyłem tej reklamy, ale to z powodu, że pisały do mnie trzy osoby na u@  o jakimś cziterze, Ty o tej reklamie i coś tam jeszcze dodatkowo w między czasie grał jakiś aimer, bylem sam z adminów na serwerze, a miałem dużo do zrobienia.

   Wracając jeszcze do twojego bana to wiem, że to nie pierwsze takie twoje przewinienie, inni admini też dawali Ci bany za np. spam na u@, a 5 minut Cię nie zbawiło, więc nie wiem o co chodzi. Naucz się, że u@ jest tylko do zgłaszania problemów, a nie do pisania cześć adminom, albo innych pierdół. 

Pozdro, Gruby 

PS: Nienawidzę zawracania gitary takimi pierdołami ;) , a i jeszcze rozśmieszyłeś mnie tym Gruby z BRADDERs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności