Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]James0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: James0v.

2. Imię: Tomasz

3. Wiek: 17+

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6

5. Mikrofon(Tak/Nie): Obecny, działający.

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiste.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/James0v./193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam doświadczenie w oku i długo przesiaduję w godzinach wieczornych jak i nocnych, myślę, że na taki okres czasowy przyda się admin. Staram się u lubię pomagać graczom, którzy są mili dla mnie i z tymi, z którymi się dogaduję. Ludzie zaczynają przyjmować do siebie to, że nie jestem odpalony i gra się całkiem przyjemnie, gdzie uważam, że także miło mi będzie współpracować z nimi jako admin. Nie widzę przeszkód w tym, abym pełnił tą funkcję, oczywiście, nie jest tak pięknie i słodko jak opisałem, że dogaduję się itd.. Są ludzie, którzy mnie nie lubią i nie polubią zresztą z wzajemnością, takie osoby ignoruję, albo po prostu upominam do ciszy, robię to rzadko bo sami wiecie, że uciszanie tak naprawdę tylko podburza do dalszej bezsensownej konwersacji. Więc podsumowanko: Jestem taki sam dla gracza, jaki on dla mnie. No ogół, gdzie napisałem niżej, że przesiaduję długo, są dni gdzie nie ma mnie w OGÓLE, ponieważ gram na lidzę halowej, mam treningi MMA i pogrywam w 3 ligowym klubie, który ma obecnie przerwę zimową, także jestem asystentem drużyny dziewczęcej, mam zamiar robić papiery na trenera choć to jeszcze długa drogą przede mną. Usprawiedliwiam się na start, żeby później taki narwaniec nie pisał na mnie notorycznie skarg, że mnie nie ma. Sami wiecie jak to jest czasami popić, czy też uderzyć w kilkudniowy balet, tym bardziej, że jest zima i wyjeżdża się do kogoś na domówki itd... Czytając to jeszcze raz można wyciągnąć taki wniosek, że jednak może mnie dużo nie być, niestety  bądź "staty", znajduję SPORO czasu na grę. Miłego dnia "olewła" :D

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie posiadam.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ze szkoły wracam o 18, więc od 19 śmiało do 23/24.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Zawsze jestem tak samo, jak opisałem to na górze.

12. Staż w grze counter strike 1.6 : Będzie już z 6 lat, nie chcę skłamać więc napiszę 5/6

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : No ba ;)

@PaPkU
Czekałem na Ciebie ^^. Powiedzmy szczerze, obie kłótnie nie wyszły z mojej winy to raz, po 2, ani razu Cię nie wyzwałem i nie mam ANI JEDNEGO warna za obrazę, tylko za brak kultury co oznacza przklinanie, jeszcze prościej wulgaryzmy, "ku*wa" itd... Obelga poszła tylko wtedy, kiedy obraziłeś mnie na ts'ie i wjechałeś na moich rodziców, każdy, powtarzam KAŻDY ma granicę wytrzymałości, po mnie spływa ale cóż, nie wszystko da się przyjąć obojętnie, po za tym, ja jestem nerwowy? Ale wróć, to moje podanie i mnie przyszło oceniać prawda, przyjmuję, brak opamiętania wystąpiło u mnie 2 razy na cały ROK. Wychodzi na to PaPciu, że też jesteś strasznie agresywny, dlatego z Tobą nie rozmawiam bo się po prostu nie da. Pozdrawiam .

@Blancik :3
Odróżnij doświadczenie od znajomości amxx, jeżeli dalej nie rozumiesz, to się dalej domyślaj o jakie doświadczenie mi chodzi. Skończyłem, miłej nocy. (Poprawione specjalnie dla Ciebie).


@Insid3
Dobry rewanż za Twoje podanie ^^. Za mało na serwerze? Dalej nie wiesz co to GT. Nie przeczytałeś na BANK mojego podania :)


 

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak mimo iż grałem na tym serwie jakieś 9 razy to zawsze gdy wchodziłem to go widziałem nie widziałem jeszcze żeby kogoś obrażał ale nawet raz jacyś goście się kłócili to próbował ich uspokoić .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś strasznie burzliwy. Jeden głupi tekst zaczyna się zmieniać w kłótnie.

Amx bardzo słaby, a podobno masz doświadczenie. Obrażasz innych czego admin nie powinien robić.

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że masz doświadczenie a amx znasz tylko 6/10?

PaPku ma racje. Jesteś bardzo nerwowy, często nad sobą nie panujesz i obrażasz innych, używasz niekulturalnych słów.

Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, według mnie gracz zdecydowanie za mało bywa na serwerze :) Lecz także zdarzają mu się kłotnie z graczami

Edytowane przez insid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności