Skocz do zawartości

ban za prowokacje ?


IdZiOl

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: IdZiOl`


2.Nick admina/gracza który zawinił: Miko

3.Admin/Gracz : Miko

4.Data i godzina: 02.12.2014 godz. 23:30 jakos tak 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji: sprawa wygląda tak dostałem slay od miko bo niby nie dopilnowałem paki ale broniłem jej tak  ? wiec za co slay  ? wiec sie go pytam a admin mi odp nie dopilnowałeś paki wiec mu napisałem żeby zajoł sie cziterami a nie ciulstwami i dostałem bana  za co  ? to jest prowokacja  ? potem wszedłem se na ns zeby troche jeszcze pograc i dostałem bana na zawsze  ? bezsens....!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, według mnie ban niesłuszny, gracz tt ma obowiązek podłożyć pakę, także to wykonał, a że graczowi z drużyny przeciwnej udało się rozbroić pakę "na raz", bo często się tak zdarza, gdy gracz tt schowa się i mimo tego pilnuje paki, cóż takie sytuacje się zdarzają nawet najlepszym graczom.

Poza tym, za to nawet nie powinien dostać slay'a. 

 

A i Idziol, jak już dostałeś tego slay'a to trzeba było opanować emocje, następnym razem radzę tak zrobić ;p

 

Pozdro! ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to za co dostał slaya, co po tym slayu odwalał, dla mnie to było prowokowanie admina, gdy miko już odpisał za co dostałeś. To ja podsunąłem miko propozycje zbanowania ciebie owym powodem, jak byś to do mnie miał żal od razu byś poleciał.

 

Dyskusja z admiem.  (ban od 30 minut do 1 godziny)

 

 

Co do 2, to miko troche zaszalał :D Ban z NS'a ściagniety bo nie mogłem edytować powodem że masz zmienny SID. 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=108941 Ban z przedłużeniem, myśle że wszystko rozumiesz i chyba temat do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

to nie chodzi o to za co dostał slaya, co po tym slayu odwalał, dla mnie to było prowokowanie admina, gdy miko już odpisał za co dostałeś. To ja podsunąłem miko propozycje zbanowania ciebie owym powodem, jak byś to do mnie miał żal od razu byś poleciał.

 

Dyskusja z admiem.  (ban od 30 minut do 1 godziny)

 

 

Co do 2, to miko troche zaszalał :D Ban z NS'a ściagniety bo nie mogłem edytować powodem że masz zmienny SID. 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=108941 Ban z przedłużeniem, myśle że wszystko rozumiesz i chyba temat do zamknięcia. 

Dyskusja z admiem.  (ban od 30 minut do 1 godziny)

 

Jaka znowu dyskusja z adminem?

 

 

Otwieram to, bo urządzacie sobie jaja z tymi powodami.

Skoro gracz nie dopilnował paki, co zdarza się nawet najlepszym (przykład nawet polaków z DM), to admin nie miał prawa go slayać.

Przeklną, bo dostał slaya.

Żeby sprawiedliwości stała się zadość, bana usuwam, bo sam na końcu nie potrafił się powstrzymać, ale prawdą jest, że slaya otrzymał za darmo.

Skoro dla was slay za takie coś się należy, to idźcie protestować na prawdziwych turniejach, gdzie też ktoś czasami nie przypilnuje paki ...

 

 

Dałem UB, ale admin ostrzeżenie nie otrzyma, bo sam na końcu swoje dodałeś, gdyby nie ten "dodatek" to pewnie admin otrzymałby ostrzeżenie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności