Skocz do zawartości

Konkurs - Losowanie


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Rozpoczynam konkurs w którym każda osoba, biorąca czynny udział na forum, może wygrać nagrodę.

Zasady są proste, każdy w tym temacie piszę post według wzoru i te osoby będą brały udział w losowaniu. Po zakończeniu konkursu wylosuję 5 osób, które zdobędą nagrodę, wszystko będzie odbywało się przez stronę losującą wyrazy, a każda rozbudowana wypowiedź będzie liczyła się jako podwójny komentarz. (będziesz dwa razy na liście przy losowaniu)

 

Wzór:

Nick:
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):
Co ci się podoba w naszych serwerach?:
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Konkurs trwa do 10.12.2014. Każda osoba mająca konto może brać udział w tym konkursie, ale jej konto musi posiadać minimum 10 postów. W tym temacie wpisujemy tylko komentarze według wzoru, każdy inny komentarz nagrodzę warnem. Rozbudowane wypowiedzi mają większą szansę na zdobycie nagrody, więc zachęcam do rozpisywania się w tym punktach.

Kasa w sklepiku tyczy się tylko naszego oficjalnego sklepu - shop.cs-classic.pl

 

Nagrody:

  1. Prezent z grą Counter Strike Global Offensive
  2. Prezent z grą Counter Strike Global Offensive
  3. Ranga Donator
  4. 10 zł w naszym sklepiku
  5. 10 zł w naszym sklepiku

 

Powodzenia :)

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Siwy

Twój ulubiony serwer: DD2

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Wspaniali ludzie na serwach :)

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 2 lata już pyknie

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: zmienić zasady :) zobaczyć csc na top1 sieci w pl :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Blancik :3
Twój ulubiony serwer: 4k1
Co ci się podoba w naszych serwerach?: zdecydowanie atmosfera. Na każdym serwie panuje inna, wyjątkowa atmosfera. Mamy ogarniętych adminów z którymi można normalnie pogadać, są dobrzy w tym co robią.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram mniej więcej od maja. Zaczynałem przygodę z csc na 4k1.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Myślę że powolne przestawianie serwerów z 1.6 na goła. Wiadomo żeby nie usuwać wszystkich bo jest jeszcze wielu pasjonatów 1.6 w tym ja. Można by również wprowadzić alternatywne odrabianie warnów. Był ostatnio problem z kimś: stracił adma bo nie miał hajsu na odrobienie warna. Mój pomysł z rangą Dj niestety nie wypalił ;c Również mój pomysł z przeprowadzaniem wywiadów ze zwykłymi użytkownikami już został wcielony w życie. No i oczywiście reklamy na yt. Trzeba znaleźć osobę która się na tym zna i będzie regularnie robiła takie promocyjne filmiki. Znam taką osobę i sam powoli zajmuję się robieniem tego typu filmików. Chętnie również zobaczyłbym serwer do 1.6 Only DD2+DM ;d

Edytowane przez Blancik :3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: natalja
Twój ulubiony serwer: FFA <3333
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Jest duzo czynnikow, które wyrozniaja nasze serwery: genialna atmosfera, ciagle obecnosc adminow, ciągly rozwoj, dbanie o porzadek, pełna kultura., wgrane fajne pluginy, duzo konkursow. Ta siec serwerow to jedna z lepszych rzeczy jaka spotkala mnie w zyciu, bede o tym wspominac w przyszlosci bo to naprawdę super zabawa, super ludzie, mam nadzieje, ze cs-classic będzie w top3 najlepszych sieci w Polsce.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): około roku tak aktywnie, dokladnie nie powiem bo FFA mialam od poczatku w ulubionych, wbijalam od czasu do czasu.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: chcialabym zmienic (FFA), wymagania wiekowe n
a 16-17+

Edytowane przez -_-
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: forget
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): ffa :) ponieważ nie lubię się bawić w jakieś cod-mody :)
Co ci się podoba w naszych serwerach?: To że grają na nich mili ludzie, ogarnięci admini. Do tego co jakiś czas na każdym z nich jest konkurs ;3 w którym można zgarnąć meeegaa nagrody :) 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na serwer ffa zaprosił mnie rewox ;d kiedyś z nimi grałem mixa w teamie ;) i tak się zaczęła gadka o serwerach, zaprosili mnie po mixie na swój serwer, a to było gdzieś ok. początku wakacji :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Na serwer ffa wprowadził bym darmowe adminowanie dla zaufanych graczy. Wiadomo że byle jakiemu graczowi nie można dać admina. Grając na innej sieci taki pomysł był i przyciągnął on wielu graczy :) Jest to przydatne ponieważ adminów będzie 2x tyle :) i będzie mniej cziterów. Jednak żeby być adminem trzeba było przegrać nie 2, 3 godziny lecz 30-50 :) Taka osoba musiała być lubiana i znana na forum jaki i serwerze :) To tyle ode mnie ;***

Edytowane przez f0rget.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nessia ♥

Twój ulubiony serwer: ODD2 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Panuje na nich bardzo miła atmosfera. Rzadko kiedy zdarzy się, że nie  ma osoby która nadzoruje porządek na serwerze. Gra na nich wiele fajnych i pomocnych osób. Bardzo dobra współpraca. Kiedy adminowałam na serwerach bardzo dobrze dogadywałam się z innymi. Na początku mojej pracy zawsze mogłam liczyć na pomoc. Serwery są zawsze wypełnione. Nawet jeśli chce sobie wejść i pograć o powiedzmy 7 rano, to zawsze ktoś gra i dotrzymuje mi towarzystwa.  :D  Fajne jest to, że na serwerach pojawia się coraz więcej nowych osób. Serwery się bardzo dobrze rozwijają, ciągle idziemy do przodu. Gdybyśmy mieli porównywać naszą sieć na początku do teraz to widać ogromne postępy. Jest mnóstwo nowych fajnych rzeczy. Uważam, że Cs-Classic wyróżnia się spośród innych sieci. W ciągu 2 lat, robiłam sobie krótkie przerwy, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby iść na inną sieć. Są bardzo fajne i przemyślane konkursy. Nie wymagają wielu dodatkowych rzeczy, zazwyczaj polegają na samej grze na serwerach. Uważam, że to, iż pojawia się tyle nowych osób na sieci potwierdza to co napisałam :) 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Już ok. 2 lata.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Można by było zrobić jakiś nowy serwer. Może nie koniecznie 1.6, bo jak wiadomo, większość graczy przenosi się na CS:GO oraz dodać sloty na niektórych serwerach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: UsmiechnijSieJakSMILEYTwój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):Only DD2 ponieważ jest to serwer dzięki, któremuzacząłem przygodę z cs-classic.pl.Co ci się podoba w naszych serwerach?: Atmosfera wszyscy są do siebie przyjacielsko nastawieni,rzadko zdarzają się spory między nami.Zawsze jest admin na serwerze, więc zawsze na serwerach panuje porządek nie ma do nich żadnych zarzutów.Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Dzisiaj mija dokładny ROK :DCo chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Dużo osób gra teraz w CS:GO,więc można by było do niego zrobić więcej serwerów. Serwer DM do cs 1.6 i więcej slotów na FFA

Nic bym więcej nie zmieniał, bo wszystko jest dobrze prowadzone przez administrację.

Edytowane przez UsmiechnijSieJakSMILEY
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Maniak
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):cs go FFA, ponieważ gra się na nim cudownie, mili gracze, dobry opiekun i wszystko dopracowane jest w 100%
Co ci się podoba w naszych serwerach?:na serwerach panuje fajna atmosfera nikt nikogo nie wyzywa tylko pomagają sobie nawzajem
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):od dwóch lat gram
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: zmienić serwer cs go odd2 na jakiś inny mod na którym można było się dorobić tzn. żeby sam się spłacał, reszt jest okokok :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ★ James0v. ★

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Moim ulubionym jest raczej COD 350lv. Na ogół COD mody do lvl max. 400 są moimi ulubionymi. Trafiłem tutaj i stał się moim ulubionym, ponieważ gra tutaj kilka osób z mojej dzielnicy i miasta. Coś musiało mnie zatrzymać prócz znajomi prawda? Zostałem na cod, ponieważ przyjemnie się rozbudował i byli niestety dotychczas mili i przyjemni gracze. Nawet z tymi młodszymi dało się porozmawiać, nie darli się do mikrofonu, miła atmosfera + to, że jest klasa premium z awp 1/1, nie mówię, że jestem jakimś mistrzem, ale lubię od czasu do czasu wejść i pobiegać szybciej niż na zwykłych serwerach, wtedy gra snajperem jest urozmaicona, jeżeli ma się kondycję nie wiadomo jaką i hp tak samo. W sumie, czekam teraz na klimat świąteczny i nie mogę się w sumie doczekać, ale co chciałbym wtedy ujrzeć napiszę na samym dole -.^

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Co może mi się podobać? To, że dzięki forum, na którym zacząłem swoją działalność już na samym początku zacząłem być rozpoznawalny na wszystkich serwerach poprzez ukazanie mojej elokwencji podczas wypowiadania się w cudzych tematach, bądź tworząc też własne zajmując się HydePark'iem. Zdarzają mi się potyczki z przecinkami ale cóż. Wracając... Gdzie nie wejdę tam przynajmniej jedna osoba mnie rozpoznaję i nagle szanuje, wypytuje to jest miłe. W zasadzie nie tylko to, podoba mi się to, jak rangi wyższe dobierają adminów, są idealni choć zdarza się potyczka, każdy niech sam się domyśla. Na cod modzie na przykład, może jest mało adminów, ale za to pasują na to stanowisko jak nikt inny, jednym słowem panuje harmonia podczas ich obecności, Bl3nd mógłby chociaż wdawać się w jakieś konwersacje bo jest pochłonięty grą i pracą jaką jest admin. Dużo zmian w odpowiednich momentach to jest to co mnie zatrzymało.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na cs-classic gram już od roku, w zasadzie 14 miesięcy. Czas jaki poświęcam serwerom cs-classic zależy od mojego nastroju, od formy i od nastawienia, jeżeli jest nie miło idę na inny, gram na każdym po trochu, nie mogę powiedzieć, że zawsze, bo jestem lekko zajętym człowiekiem. Mam zepsutą klawiaturę, to nie zaglądam na DR, bo spadam cały czas na ziemie ^^. Ou, może nie na każdym, na cod modach z wyższymi lvl i na diablo. Uważam ten zabity czas na waszych serwerach jako forma relaksu, odstresowania i oderwania się od codziennych problemów, bądź też zwykłych spraw, albo po prostu z lenistwa ^^

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Na tej sieci chciałbym zobaczyć całościowo klimat świąteczny, skin forum, czarny na pewno, z nutką świąt, może muzyka w tle? Nie wiem, o tym kiedyś było, ale za bardzo by lagowało, no cóż, to jest moja teoria i tutaj mogę sobie popisać. Może to okazać się dla niektórych chamskie, ale chciałbym zobaczyć w końcu ludzi, na odpowiednich stanowiskach, czy oznaczałoby to dla nich spadek, czy też awans, zachowam to dla siebie kto moim zdaniem na jaką rangę zasługuje i na jaką funkcje. Oczywiście serwery świąteczne będą musiały być, o tym chyba nie muszę pisać. Chciałbym też zobaczyć dym w HydeParku, mało osób tam zagląda, bo trzeba to rozkręcić, więcej ludzi też moje oczy chciałyby zauważyć, konkursów w UJ, pełne serwery + TS :3. Oraz chciałbym abyście wy zobaczyli, że wcale nie jest ciężko ze mną rozmawiać i tak naprawdę nie ode mnie to zależy, jak z wami rozmawiam, to tylko wasze kilka minut świadczy o kolejnych wiadomościach. Jestem taki sam, jak "Ty" w stosunku do mnie. Mam wrażenie, że nie zostałbym nasycony, gdyby pojawiło się to, co napisałem, czuję, że o czymś zapomniałem... Cóż, myślę, że nic nie wymyślę :D. Siemka.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: naxiu

 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Only DD2 CS:GO. Ulubiony może dlatego że jest mój. Opiekuję się nim i sprawia mi to radochę ale czasami doprowadza mnie do szału i przy okazji nie tylko mnie.

 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Mi się podoba wszystko a przede wszystkim atmosfera i porządek, strasznie nie lubię typowych "gimbusów" lub "płaczków" którzy nawijają przez mikro jak to lubię cheat'ować. Grono administracyjne dba właśnie abych takich sytuacji nie było i mi się to podoba. Widzę że opiekunowie starają się żeby graczom ich serwerów grało się jak najlepiej, to podstawa. Sam jako opiekun staram się dogadzać graczom no ale z umiarem, bo nie wszystko można zrobić. Lubie też jeżeli grono adminów danego serwera ze sobą współpracuje, tzn mają dobry kontakt ze sobą i są zgodni w każdej sytuacji.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram tylko na ONLY DD2 i FFA CS:GO. W 1.6 grałem kilka lat ale zmieniając platformę na steam zacząłem grać głównie w CS:go i tak zostanie. Przed tym grałem chyba każdym serwerze. Najwięcej miałem przegranych godzin na serwerze 45k około 200h(coś takiego). Hymmm.... na forum jestem około 2 lat ale na serwerach około 1,5 roku ponieważ swoją karierę początkowo zacząłem na forum a nie na serwerach. 

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: CO chciałbym zobaczyć? Większą ilość konkursów na forum, może kilka udoskonaleń forum, typu lepszy wygląd tabeli serwerów. Głównie to chciałbym zobaczyć większą ilość użytkowników. Nasze forum się rozkręca i to dobrze, ale trzeba to wspomóc. Tak jak pisałem w poprzednich tego typu postach, chciałbym poprawić stronę startową, gdyż teraz nie pasuje pod aktualny styl forum, a także poprawić czarną wersję naszego stylu. Nawiązując do świąt dodałem do banerów i loga czapki mikołaja. Myślę że to dobry pomysł. Zmienić można jeszcze parę podpunktów w regulaminie ponieważ są dla niektórych niejasne. 

Edytowane przez naxiu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mazowiecki Marcin

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

 

To oczywiste że Only DD2. Wspaniała atmosfera, ludzie których nigdy nie zapomnę, życzliwość innych. Humor to podstawa, dlatego mamy fajną ekipkę która stale go zapewnia, mowa tu o Sowie Bez Oka, eeee no soundzie czy Amfetaminie, kochanym bocie który stale noł lajfi u nas na serwie. Ta rywalizacja botów i noobów o topke jest super. Kocham wkręcać ludzi że np reset ranku był, a oni szybko sprawdzają topkę :D. Kocham ten płacz po śmierci i tą piękną łacinę podwórkową której używają drodzy gracze dd2. Kocham ten spam sprawdź tego sprawdź tamtego. Kocham gdy wchodzę a oni do mnie siema Marcin. :D No po prostu serwer z niepowtarzalnym klimatem. Nie raz byłem świadkiem, kiedy wchodzę na jakiś inny serwer naszej sieci, witam się grzecznie i nikt nie odpowiada. A u nas? Wchodzi ktoś nowy i witamy go serdecznie. Awantury karane banem, rzadko też atakują "gimbusy" nie obrażając gimnazjalistów. Każdy cziter karany, a każdy gracz traktowany równo.
Co ci się podoba w naszych serwerach?:

 

Na naszych serwerach podoba mi się atmosfera i profesjonalizm.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

 

Już rok i jeden miesiąc po kilka godzin dziennie.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

 

Chciałbym żeby nie było lagów ^^, ale to naprawią nasi technicy niebawem :D
Chciałbym zamknąć kogoś w celi z DD2 na nowym JailBreaku Cs-Classic (śmiech)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: maikeru

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): COD MOD 45K. Dlaczego ten? To proste gram na tym serwerze oraz adminuje tam. Zawsze lubiałem tego typu mody grałem na nim jeszcze na początku tego roku tylko pod innym nickiem. Bardzo fajnie dogaduje mi się z Opiekunem jak i z pozostałym Adminami na serwera. To od tego serwera zacząłem przygode z Cs-classic.

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Atmosfera panująca na nich oraz bardzo dobre zgranie wszystkich Administratorów. Nie znam się ze wszystkimi ale może będzie czas by to zmienić. Widać, że serwery są dobrze dopracowane by wszystkim się bardzo dobrze grało. Jest to jedna z lepszysz serwerowni w PL. Z każdym dniem przybywa graczy, co cieszy. ;) Jeżeli mam jakiś problem z cs'em wiem, że mogę szukać tu odpowiedzi i zawsze ktoś mi pomoże. Jednym zdaniem - podoba mi się przyjazne nastawienie do graczy i urzytkowników forum.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Grałem już na poprzedniej edycji jakośna początku roku jednak zrobiłem sobię wolne, na serwerownie wróciłem jakieś 2-3 tygodnie temu i nie żałuje swojej decyzji ;)

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Trudno mi się wypowiadać na ten temat ponieważ nie zbyt długo jestem tu jednak z tego co widziałem do tej pory to nic bym nie zmienił wszystko jest dopracowywane by graczom grało się dobrze. Błędy serwerów (jak np. Crashe na COD 45k) zostają rozwiązywane szybko. Z czasem wszystkie drobnostki się wyeliminuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sulin
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): 4k lvl Lubię takie serwery ponieważ wolno się na nich wbija lvl i można dzięki temu długo grać na nim szansę tam ma każdy ponieważ początkowy lvl wynosi 1k już raz gdy przenosiłem lvl na tym serwerze niestety mi się usunoł lecz teraz nabiajm go od nowa i jest jeszcze lepsza zabawa niż wcześniej :)
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Podoba mi się to ,że gra tam wielu miłych i uczciwych graczy oraz na każdym z serwerów panuje miła atmosfera o którą dbają admini i opiekuni .
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Rozpoczołem grać na tych serwerach w kwietniu 2014 r. Lecz miałem dłuższą przerwę ponieważ wyjechałem do Niemiec do mojej cioci , wznowiłem grę teraz w październiku tego roku i do dzisiaj żaden serwer mi się jeszcze tutaj nie znudził .
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Szczerze mówiąc to niczego bym nie zmieniał ponieważ wszystko jest tu poukładane i gracze są dla mnie mili i pomagają mi gdy czegoś nie będę widział .

Edytowane przez FruTek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Miverse
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Mój ulubiony serwer to Dr. Zakochałem się w nim po prostu i nie mogę bez niego żyć :D
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Świetna administracja forum i jak i w grze , dobra atmosfera i cudowni ludzie xd
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Mój pierwszy serwer na jaki wbiłem na tej sieci to był 4k1, przeżyłem tam wspaniałe chwile, tyle przegranych h i ciągła beka z administracja na u@ xd. Potem przeniosłem się na DR i już tak zostało. Na sieci jestem od lipca tego roku , ale zamierzam ją cały czas zwiększać czy to na 1.6 czy też GO. Cs-classic 4EVER :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Na DR bym dodał kilka nowych mapek jak i powiększył miejsca slotów o +/- 2 bo dostanie się na serwer po południu graniczy z cudem. Pozdrawiam :))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:DawciOo
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):ODD2 co tu dużo mówić, bardzo miła atmosfera, w porządku gracze jak i cała administracja. Nie da się na nim grać i nie śmiać się, co chwilę dzieje się coś śmiesznego.
Co ci się podoba w naszych serwerach?:Duża liczba administratorów na serwerach, którzy prawie zawsze są (przynajmniej 1) co się wiąże z bardzo małą ilością "odpałów". Postawa administratorów bardzo duża ich część zachowuje się jak normalni gracze tj. nie wywyższają się.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zacząłem jakoś końcówka wakacji w tamtym roku,
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Chciałbym zobaczyć serwer JailBreak :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jaskier
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Deathrun
Co ci się podoba w naszych serwerach?:Wspaniała atmosfera panująca na serwerach i oczywiście nocne pisanie na sb z użytkownikami forum 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zacząłem swoją przygodę z CSC na Cod Mod 4k1 w maju.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Sieć jest świetna i jedyne co można zmienić to porzucanie serwerów z cs 1.6 i tworzenie kolejny w cs go 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ho0li
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): DD2
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Wszystko mi się podoba szczególnie bardzo fajna atmosfera. :) 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Od niedawna może ze 4 miesiące. :) 
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chyba nic nie chciałbym zmieniać jedynie na serwerze chciałbym poczuć magie świąt. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Trevor
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):ODD2,no co tu dużo pisać-tam trzeba po prostu być i to przeżyć :D Świetna atmosfera,świetni gracze,kultura na wysokim poziomie(żartowałem xD).Super ekipa adminów i graczy bez których ten serwer byłby nudny.Nie ma jednego dnia żebym się nie pośmiał na serwie,ci ludzie z którymi gram to chyba w kabarecie pracują :D
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Oczywiście atmosfera
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Nie pamiętam ale będzie już chyba półtora roku.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Oczywiście chciałbym jak najbardziej zminimalizować lagi i wprowadzić nowego serwa: Jail Break.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

MowiezGestem(Kinga)Jestem
 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

FFA<3 najlepszy serwer:) dlaczego? Świetna atmosfera, ogarnieci administratorzy, fajni ludzie;) opiekun ciągle cos zmienia, no po prostu cód miód malina ! ;)
 

Co ci się podoba w naszych serwerach?:

W serwerach to chyba najbardziej atmosfera, ogarnięta administracja, opiekunowie dbają o serwery, wprowadzaja ciągle zmiany ;) jest w czym wybierać ^^ no i nie pominajac świetnych graczy z którymi można pograć, pośmiać się;)
 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Gram już rok, trafiłam tu w grudniu 2013 i juz zostałam ^^
 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Wydaje mi sie że wszystko jest na tak wysokim poziomie że nie nalezy w nim nic zmieniać;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:James Rodriguez
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):FFA dlatego że jest bardzo wyjątkowy posiada 25 slotów i mapcycle co teraz nie ma już chyba takich FFA jak tutaj :).
Co ci się podoba w naszych serwerach?:mhmmm trudno powiedzieć bo gram tylko na FFA ale uważam że administacja ma ze sobą dobry kontakt i że umią rozpoznać cziterów :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):6 lipca 2014 oooo już chyba z 200 godzin chyba będzie :D
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Mhmmmm myślę że wszystko jest super i nic nie potrzeba zmieniać :)

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

S}{aDoW

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

Zacząłem swoją przygodę na serwerze FFA i zdania już nie zmienię. Jest on moim ulubionym jak i według mnie najlepszym serwerem całej sieci CSC. Wyróżnia się on swoją prostotą. Każdy gracz, który wejdzie na serwer ma równe szanse. Nie musi nabijać w nocy odznak czy poziomu jak również nikt nie posiada żadnej innej umiejętności, typu zwiększona szansa na zabicie, pojawienie się na respie przeciwnika czy co tam opiekun sobie wymyśli :) Cykl map został tak dobrany, by nikt nie musiał uciekać z powodu "Nie lubię tej mapy".

Serwer przekształcił się lekko w stronę FFA ESL Maps oraz w TeamPlay, gdyż nawet jeśli nie ma takiego obowiązku, wiele graczy po zginięciu informuje gdzie znajdują się przeciwnicy. VIP również nie jest przesadzony, ponieważ pomaga on głównie słabszym graczom. Posiadanie spadochronu, gdzie na niektórych serwerach posiada go każdy oraz posiadanie pieniędzy na każdą broń nie jest czymś niezwykłym. Co ważne osoba posiadająca VIP'a posiada aktualnie inne modele postaci jak i broni. Myślę, że większości osób się one podobają i co ważne, cały czas widzą efekty wpłacenia pewnej kwoty na utrzymanie serwera. Na FFA bywają również konkursy, które umożliwiają darmowe otrzymanie Vip'a.

Regulamin nie jest tak ostry jak na innych serwerach, możliwe jest zachowanie broni, co pozwala na rozplanowanie akcji w przyszłej rundzie. Grono administratorskie na serwerze jest tak dobrane, że bardzo często wszelkie wykroczenia są od razu dostrzegane. Jeżeli ktoś chce pograć na standardowych mapach wraz z innymi graczami, którzy nie mają żadnych ulepszeń.. to FFA jest najlepszym miejscem :)

Co ci się podoba w naszych serwerach?:

Oczywiście nie gram na wszystkich serwerach, mogliście mnie spotkać raz na CoD 350lv, na któym podobają mi się modele broni oraz w miarę wyrównane klasy. Na BF2 podoba mi się cykl, gdyż jest podobny do FFA, serwer DD2 wyróżnia się przyjemną atmosferą, a deathrun wysokimi poziomami.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Na forum jestem od grudnia ubiegłego roku.. Nie wierzę, że jest to aż rok czasu :D

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Na pewno chciałbym zobaczyć serwer typu Deathmatch, gdyż tylko jego brakuje.. Niestety większość serwerów innych sieci upadło i gracze ograniczają się do wiecznie pełnych innych miejsc... Posiadamy serwer mixowy, więc tylko brakuje miejsca do "trenowania" :)

Myślę, że zmieniłbym również serwer Deathrun; większa ilość slotów, o wiele niższe poziomy by liczyły się umiejętności a nie poziom.. zyskałby na tym również sam serwer, gdyż byłoby większe zapotrzebowanie na klasy premium. Jaki jest sens kupować coś lepszego, skoro na standardowej klasie można przeskoczyć mapę w dwóch ruchach :)

Co chciałbym zobaczyć na forum? Graczy, którzy odeszli i dawnej, super atmosfery!

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Redneck! / Horo X MagiK

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Moim ulubionym serwerem jest Deathrun z 1.6. Gram na nim od samego początku. W cs gram już z 7-8 lat. Przez te wszystkie lata zwiedziłem niezliczoną ilość serwerów DR i z całą pewnością ten serwer jest najlepszy. Przez te 8 lat zdarzały się serwery, które były prawie tak dobre jak nasz, ale nigdy żaden go nie przebił. Jak dla mnie jest to najlepszy DR+klasy w Polsce i na świecie. Od pierwszej wersji do teraz po prostu konkurencja nie dorasta do pięt, co widać po tym, że do wieczora jest pełny. 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: W serwerach podoba mi się oryginalność, atmosfera, kultura i zabawa. Chyba każdy "nasz" serwer posiada oryginalną paczkę pluginów stworzoną specjalnie dla Cs-Classic. Opiekunowie bardzo dobrze dbają o serwery ciągle je ulepszając. Wiele "dni, godzin i lat"(Kto wie skąd ten cytat jest spoko :) spędziłem na szukaniu porządnych serwerów i Cs-Classic tym się wyróżnia, że wszystkie serwery są genialnie zrobione. Atmosfera na serwerach jest cudna. Gracze jak to gracze czasem się wyzywają, ale przeważnie jest fajnie, śmiesznie i spokojnie. Bardzo podoba mi się fakt, że admini danych serwerów ze sobą współpracują. 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Hoho.. no 2 latka jak nic :). Nigdy nie zapomnę pierwszej, jak dla mnie najlepszej i legendarnej wersji Deathruna. Tyle godzin co ja spędziłem na nim to nigdzie indziej nie przegrałem. To samo z ZombieModem. Po prostu cud, miód, malina :P.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zobaczyć nowych graczy. Chciałbym, by Cs-Classic znalazła się na zasłużonym podium w rankingu sieci Cs. Chciałbym zobaczyć nowe serwery na GO jak i na 1.6. Chciałbym by atmosfera na forum i serwerach nigdy się nie zepsuła. Chciałbym zobaczyć serwery do innych gier niż cs (Minecraft, TeamFortress 2).

Chciałbym, chciałbym, chciałbym, ale ubogo złożone zdania xd.

Edytowane przez Redneck!
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Leilo <(^.^)>
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

Przygodę z tą siecią zacząłem na serwerze bf2+ffa. Na początku gry nie ogarniałem serwera, było dużo rzeczy do zmienienia, z czasem soot się tym zajął i serwer jest na bardzo dobrym poziomie, gra się bardzo fajnie. Administracja serwera jak i opiekun, Dużo adminów się przewinęło przez ten serwer, ale dużo też doszło, składając podanie nie zapłaciłem twarzowego jak to ujął Cwaniak, więc soot stwierdził, że muszę poczekać, 2 tyg do podjęcia decyzji. Opiekun serwera, jest trochę (Bez obrazy oczywiście) Zamulony czasami nawet się nie odzywa, ale ostatnimi czasy chyba skończył z dopalaczami, więc jakoś to idzie. Serwer jest ogólnie fajnie zrobiony i polecam tam zagrać :)
Co ci się podoba w naszych serwerach?:

Nie grałem na wszystkich serwerach, lecz w dd2 podoba mi się zgranie graczy, ogarnięta administracja, i te banie co za każdym  razem wyjde ledwo z respa ^^

Bf2+ffa jest to mój ulubiony serwer tak ja wspominałem wyżej. Praktycznie perfekcyjnie zgrana administracja, opiekun serwera trochę zamulony, ale da się czasami pogadać (Ma swój świat), No i co jeszcze ? hmmm... duża liczba dobrych graczy co mnie wkurza, ale zawsze mozna kogos kicknac xD zartuje oczywiscie, no i to tyle.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Gram na serwerach od ok. 15 września 2014.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Właściwie to bf2+ffa zsotalo wczoraj zmienione, a co do reszty serwerow to nie wiem, nie gram tam. Co do forum myślę, że nie trzeba go zmieniać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: WuZet
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): FFA  forever<3<3<3<3<3<3

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Szybkie pobieranie rs`ów, modeli, map. Serwer stał się wręcz idealny po tym jak zostały na nim tylko mapy esl, info po śmierci umożliwia graczom rozgrywkę jak na rasowym Team Play. Admini również kładą spory nacisk na wykonywanie celów mapy, kampienie jest potępiane co jest bardzo bardzo bardzo dobreeeee:D

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Na serwerze gram od 2 marca 2014 roku, od tego dnia również jestem użytkownikiem forum:) Niedługo pęknie roczek na classicu:D

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym zmienić wymagania odnośnie przyjmowania nowych administratorów:

-wiek minimum 18 lat i mutacja on,

-minimum 40 godzin przegranych na serwerze,

-minimum 30 sensownych postów na forum,

-wysoka kultura osobista,

Dobrą opcją byłoby werbowanie nowych adminów przez H@ i opiekuna serwera na podstawie obserwacji osoby na serwerze i wysłania zapytania czy chce być administratorem. 

 Chciałbym żeby cs classic utworzyło SERWER ONLY STEAM FFA z możliwością nominowania map i głosowania na nie, z roundsoundami proponowanymi przez graczy na forum, serwer, który byłby dla graczy i przez graczy "tworzony".

Edytowane przez WuZet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: TYLK0 H3@D$H00T!
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): FFA
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Przede wszystkim bardzo miła atmosfera jak i bardzo mili gracze, admini. Podoba mi się również to, że jak pojawi się problem administracja od razu się za niego bierze. Już długo nie widziałem takiej serwerowni. Podoba mi się również aktywność wszystkich opiekunów serwerów, forum. 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Koło 2/3 miesięcy już będzie ;)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Na sieci co chciałbym zobaczyć? Jeszcze więcej graczy na forum, ponieważ większość serwerów jest non-stop full. Niema co tutaj zmieniać, wszystko jest wykonane na wysokim poziomie. Można by było dodać rangę Junior Head Admin, Administratorom przydała by się pomoc doświadczonych już graczy, którzy znają się na rzeczy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności