Skocz do zawartości

Konkurs - Losowanie


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

BezImienny

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

BF2! No to może zacznę od początku :P, przed wakacjami postanowiłem powrócić do cs 1.6 i znalazłem sieć cs-classic, zacząłem grać na tym serwerze ponieważ zdobywałem odznaki i to było motywacją żeby grać dalej, później wbiłem na ts3 i tak poznałem ekipę z bf2 np: Soot, Vernon, Grzywka, Cwaniak itd. Po 2tyg zostałem adminem BF2 i nie żałuje, że napisałem podanie na admina ponieważ poznałem bardzo dużo osób.

Co ci się podoba w naszych serwerach?:

Już wielu napisało, że jest atmosfera na serwie spoko itp, ale mi na przykład podoba się towarzystwo z którymi zawsze można pogadać oraz, że jest zawsze wsparcie podczas gra od innych graczy a nie tylko botki latają, podczas gry, na każdym serwie jest duże grono adminów z którymi mam dobry kontakt. Wchodzę na serwer taki jak ODD2 i nie raz udaje mi się otwierać, więc pilnować się tam :P.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Gram Od czerwca jakoś więc dużo nie mam pewnie, ale codziennie jestem na serwerze po kilka godzinnek.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci:

Chciałem napisać propozycje ale tutaj też można, więc chciałbym zaproponować żeby forumowicz który jest adminem na ts3 mógłby zamykać tematy ale tylko prośby o kanał w dziale poświęconym dla teamspeak3, ponieważ moderatorzy i tak mają już dużo pracy a dla adminów teamspeak to nic wielkiego bo i tak się tylko nudzimy :P, chciałbym też zobaczyć większą ilość konkursów na forum, ciągła nuda jest ,ponieważ konkursy są tylko na święta, można pomyśleć nad konkursami w których można wygrać vipa na jakiś czas, konkursy mogą odbywać się na zasadzie losowania.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Fresh

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): DeathRun poniewż jest to najlepszy DeathRun na jakim grałem.

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Podoba mi się to, że gra tam dużo fajnych ludzi.

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na cs-classic gram już prawie rok.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym, żeby serwer DR miał więcej slotów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Pebble
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):Cod 4k. Od początku mojego pojawienia się na sieci grałem na nim, bardzo dobrzy administratorzy,rozbudowane pluginy.
Co ci się podoba w naszych serwerach?:Atmosfera,pluginy, administracja,przejrzystość.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):7 miesięcy.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Tylko i wyłącznie nowe serwery CS;GO.Sieć dobrze jest rozbudowana :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Domino c(:

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

Deathrun :zawsze się tam coś dzieje jest super zabawa mili gracze oraz rywalizacja niezbędna w tej grze .Zawsze jest to genialny sposób na nudę do tego można się komunikować i zawierać nowe znajomości :) Jest wiele ciekawych klas które z zainteresowaniem  odkrywamy można się wiele nauczyć na serwerze deathrun ponieważ będąc w tt można wyćwiczyć refleks przy włączaniu pułapek jak i również w ct unikając pułapek .Można także nauczyć się strzelać mapy są łatwiejsze i lepiej na nich trafic we wroga po za tym deathrun ma jedną dużą zaletę ma bardzo dużo map i rzadko kiedy się powtarzają więc myślę że jest to dodatkowy +.Przy okazji mówię o super premkach i vipach dużo dają i na prawdę umilają grę .Korzystając z okazji wspomnę o dodatkowym ekspie w nocy który jest mega przydatny dla początkujących graczy łatwiej im nabić lvl dlatego jest to genialna opcja.Po za innymi ważniejszymi interesującymi sprawami jest też to wielki lvl na którym można się wyszaleć co ciężko znalesc na jakich kolwiek innych serwerach na deathrunie możemy rozwinąć swoją prędkość nawet do 6000 przy dobrych umiejętnościach Jest to niepowtażalna zabawa .Na deathrunie fajne wychodzi większość filmów związanych z cs 1.6 jest ogrom map które ciągle powstają i nigdy ich nie brakuje .Ucząc się bh które nie zbędne jest w deathrunie uczymy się zwinności palców które przydają się w sytuacjach ucieczki na normalnym serwie ffa do tego są rozmaite przeszkody skrytki i tym podobne których nie ma na normalnych mapach.
Co ci się podoba w naszych serwerach?:

Jest miła atmosfera zawsze jest coś świeżego super się bawię za każdym razem grając na tych serwerach .W serwery jest włożone wiele pracy i dalej jest wkładane .Praktycznie zawsze kiedy gram nie brakuje admina administratorzy oczywiście są mili i chętni do pomocy oraz rozmowy.Na serwerach nie brakuje swiątecznego klimatu czego akurat na innych serwerach brakuje. Cały czas słyszę nowe roundsoundy (rzadko się powtarzają)  .Często widać świeże nicki oraz starszych obywateli więc można zawrzeć wiele nowych znajomości .Podoba mi się tak że dbałość i doskonałość z jaką zostały wykonane serwery cały czas o nie ktoś dba i pielęgnuje .Są unikalne ponieważ nigdzie nie spotka się tak dokładnie wykończonych serwerów.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Gram od 3 lat na serwerze deathrun z pół roczną przerwą .Przed przerwą potrafiłem na serwerach spędzić do 5-6 godzin
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Chciał bym zobaczyć na pewno surfa w takiej genialnej sieci jak ta nie może zabraknąć tak szczegółowego serwera.Napewno chciał bym zwiększyć ilość slotów na serwerze deathrun zbyt często jest pełny i nie można na nim pograć  .W tej sieci chciał bym zobaczyć zakładkę poświęconej dyskusji na temat każdego sportu newsa o counter strike .Mianowicie newsy o nowych wersjach cs o wygranych różnych polskich i nie tylko teamów grających zawodowo w tą grę dodatkowo chciałbym aby powróciło te radio co było z rok - dwa lata temu była to super opcja według mnie można się było przy tym wyluzować i zawsze posłuchać czegoś świeżego .  Po za tym chciał bym żeby lagi troszkę ustały :P

Edytowane przez Domino c(:
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: rewoX

 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

Moim ulubionym serwerem jest FFA. Przez to, że złożyłem podanie na admina bf2 mogą sądzić, że ffa mi się znudziło, ale nic bardziej mylnego. FFA posiada swój świetny klimat. Administracja serwera swoi na bardzo wysokim poziomie przez co cheaterzy i gracze łamiący regulamin od razu otrzymują stosowną nagrodę. Gracze serwera są kulturalni i można z nimi porozmawiać w miłej atmosferze. W gronie administratorskim również panuje świetna atmosfera. Każdy się lubi i szanuje, nie ma miejsca na to by admini byli ze sobą w konflikcie. Mapy są bardzo dobrze dobrane o czym świadczy to, że serwer prawie o każdej porze jest pełny. Vip na serwerze nie daje jakiś wielkich przywilejów więc gracze, którzy go nie posiadają mają równe szanse. Jest możliwość dawania infa po śmierci dzięki czemu gra na ffa to często gra zespołowa. Mi osobiście bardzo podoba się to, że po zakończeniu się mapy gracze dziękują sobie za grę pisząc zwykłe gg. Nie spotkałem się z tym na żadnym innym serwerze co podkreśla kulturę, i fun płynący z gry na ffa. Poznałem na tym serwerze wspaniałych ludzi. Mam bardzo dobre wspomnienia związane z tym serwerem i mam nadzieję, że zostanę tu jak najdłużej :)

 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Niestety nie grałem na wszystkich serwerach csc. Na bf2 zmiany przeprowadzone po resecie odznak i rankingu naprawdę dużo dały serwerowi. Jest to fajny serwer i gra na nim sprawia frajdę mimo, że poziom gry na serwerze nie jest zbyt wysoki.

Na odd2 gram od czasu do czasu i jedynym mankamentem, który tam spotkałem to brak przenikania przez graczy, przez co często gracze są blokowani. Na serwerze panuje miła atmosfera i admini również są dobrą wizytówką tego serwera. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród graczy.

Ostatnim serwerem, na który zaglądam to deathrun. Serwer mi się podoba przez możliwość wbijania poziomu, więc jest po co grać. Bardzo dziękuję byłemu adminowi tego serwera : LubiePlacki_PL za to, że nauczył mnie tam grać ( nie chodzi mi o bh bo umiem je zrobić nawet bez autobh :O ). Dzieki niemu wbiłem trochę poziomu i 'oprowadził' mnie po klasach dostępnych na serwerze. Jest to bardzo dobry sposób na to by oderwać się od zwykłego strzelania w csie i po prostu się trochę zrelaksować :)

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Na ffa zacząłem grać jakoś w środku kwietnia 2014. Serwer traktowałem jako rozgrzewkę przed mixem. Zawitałem tam 2 razy i poznałem Luffiego ( byłego admina ) porozmawialiśmy chwilę i na drugi dzień zagraliśmy kilka mixow. Dzięki niemu poznałem dużą część adminów serwera i namówili mnie oni abym zaczął grać częściej na ffa. Bardzo mi się tu spodobało lecz dopiero w sierpniu złożyłem podanie i zostałem przyjęty. Mam nadzieję, że jeszcze długo będę miał przyjemność z gry na ffa.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym aby były organizowane konkursy ( nie tylko na danym serwerze ). Np jakieś 'bitwy' na zrecenzowanie danego filmu. Następnie była by ankieta i użytkownik z najlepszą recenzją otrzymałby vipa na dowolnym serwerze. Proponował bym również aby napisy na forum były dostosowane do obu skinów - czarnego i białego. Niektóre ogłoszenia 'zlewają' się z czarnym skinem forum. Można by pomyśleć o nowych serwerach do cs:go. Chciałbym również aby powstał oficjalny kanał cs-classic.pl na youtube. Nie tylko w celach reklamy ale również pokazujący dobre lub śmieszne akcje wykonane przez graczy na serwerach. Również bym dodał serwer typu jailbreak do cs 1.6 bo ten typ serwerów bardzo mi się podoba i jest dobry aby odpocząć, pośmiać się z innymi graczami.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Gemciu, snexi
 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):Kiedyś to był COD45k, zawsze miła atmosfera admini na serwerze, ale czity i tak latały czasem. Potem NDM naprawde zajebisty serwer i pierwszy, na którym zacząłem moją przygodę z adminowaniem, wyrozumiały opiekun, brak spin na serwerze no może kilka bo przez to wyleciałem :D Potem zacząłem grać jeszcze na Cod4k i BF2, Cod pod opieką Kryptona naprawdę serwer był godny pochwały mam nadzieję, że Neff dalej prowadzi go równie dobrze. To teraz coś o bf'ie, dobrze prowadzony serwer przez sutka :D poznałem tam dużo ludzi m.in NieRóbMiSsów Grzywka Bezimiennt Soot Ola Shanell Xomib itd. Z tego serwa pamiętam najwięcej bo była największa jazda na ts'ie XD Ogólnie wszystko było zajebiste w tych wszystkich serwach ;D Teraz jeszcze gram na CS:GO Only DD2, na którym organizuję konkurs o wartości nagród 10€

Więc zapraszam wszystkich !

 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Adminowanie ich. atmosfera na nich no może czasami są spiny pewnie, no ale nic nigdy nie będzie doskonałe ;) Możliwość pogrania bez cziterów i zajebiste mody. Podoba mi się w nich również zaangażowanie opiekunów w ich prowadzenie bo to ile oni czasu wkładają w te serwery i te nerwy jak jakiś plugin nawali to naprawde wyzwanie :D

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Gram tu od początku marca 2014, Na serwerach to pewnie spędziłem około 1000h i nie żałuję bo to była naprawdę dobra zabawa
 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Chciałbym zobaczyć świąteczny klimat w stylu sieci, chciałbym też zobaczyć duże zainteresowanie Fp Cs-classic.pl na Facebook'u, ogólnie żeby ta sieć była tą na której gra najwięcej ludzi w Polsce ;D Tak to nic nie chcę zmienić bo jest wszystko okej :)

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: WhiteFouls
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Nowydiablomod, Dlaczego? Świetnie rozbudowany mod, dobra ekipa, nie za łatwy nie za trudni w sam raz :)
Co ci się podoba w naszych serwerach?: To co wyżej, Ekipa, klimacik, chillout, że nawet o 3 w nocy mozna pograc z ogarniętymi ludźmi. Oraz widoczne zaangażowanie administratorów, i reszty teamu w rozwój serwerowni, oraz jak starają sie odwzorowac klimat np. jak na diablo [klimat świąt]
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):  Kiedyś grałem ale miałem przerwe z Counter Strike'm i od jakiś 2 tygodni spowrotem wróciłem, i nie żałuje napewno zostane na dużej :D.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: hmm, nie tyle co zmienić ale może bardziej rozbudować, a dokładnie rozbudować eventy na różne święta, nowe serwery. .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:konus123
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):BF2, ponieważ są tam wspaniali gracze z którymi można normalnie pogadać, pośmiać się i przede wszystkim dobrze się bawić.
Co ci się podoba w naszych serwerach?:Miła atmosfera, admini którzy bardzo dobrze spełniają swoje role i poziom trudności bo lekko nie jest co skłania do dalszej gry.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz):Jak dobrze myślę to gdzieś tak od początku czerwca 2014r.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:Sieć jest dobrze zorganizowana, wszystko jest idealnie dopracowane, a co bym zmienił? Właściwie moim zdaniem nic nie ma do zmieniania... Wszystko jest w jak najlepszym porządku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Poloweczka

 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Oczywiście ZM. Panuje na mim bardzo miła atmosfera (czasem zdarzają się wyjątki) grając na nim mam wrażenie, że znam tych graczy przez bardzo długi czas. Każdy kto jest nowym graczem ZM na pewno znajdzie na tym serwerze ludzi którzy pomogą mu ogarnąć grę na tym modzie, oraz na pewno będą chcieli zostać w takiej miłej atmosferze. Jako początkujący admin otrzymuje wiele pomocnych rad od starszych stażem adminów, które na prawdę bardzo się przydają,a nawet zdarza się czasem że gracze pomagają mi ogarnąć serwer. Zwracając uwagi graczom nie stosujących się do regulaminu (upominają, a jeśli trzeba niektórzy nawet piszą odpowiednie fragmenty regulaminu dzięki którym gracz nie znający go potrafi zmienić swoje zachowanie) Podziwiam ich za to i bardzo doceniam.

 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Wszystko działa bez zarzutu. Wszystko robione jak najlepiej w miarę możliwości. Opiekunowie dają z siebie wszystko tylko po to aby nam graczom grało się jak najlepiej.

 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Szczerze mówiąc nie wiem od kiedy gram ale sądzę, że jakoś od maja tego roku. Nie spodziewałem się, że zostanę na tym serwerze tak długi czas.

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Nie ma żeby sie do czegoś przyczepić ale można by było dać skiny na forum jak i na serwerach skiny świąteczne. Na pewno by to była jakaś odmiana i oczywiście atmosfera świąteczna. Drugim moim pomysłem jest dodanie filmików do każdego serwera (np. Na serwerze zm dodać filmik jak zm zaraża innych), trzecią propozycją jest dodanie najważniejszych pomocy jak radzić sobie na poszczególnych serwerach (nie każdy od razu ogarnie CODa albo ZM), oraz więcej konkursów z takimi nagrodami!

Edytowane przez twist
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KoKaiNa
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): DD2, Sympatyczni gracze, ogarnięci admini, dobrzy gracze i moja ulubiona mapa ;)
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Wyzwania i wiele super graczy :3
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): 1.5 roku albo więcej :P
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Regulamin xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: ThePatryczeQ
 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Only DD2. Przyszedłem na ten serwer szukając czegoś takiego, bo jest to moja ulubiona mapa. Wybór padł akurat na CS-Classic bo było najwięcej graczy na serwerze :v. Wiedziałem że zostanę na dłużej, dlatego już 1. dnia zakupiłem VIPa a parę dni później rezerwację slota. Ogólnie to na serwerze zazwyczaj jest jakiś admin, jest miła atmosfera, ludzie nie są jakimiś przymułami i można z nimi pożartować - właśnie takiego serwera szukałem. Niedługo przestanę tutaj grać, ale tylko dlatego, że rozpocznę swoją przygodę na Only DD2 w CS:GO. Jednak póki co ten serwer jest moim ulubionym i raczej się to przez te 2 tygodnie, dzielące mnie od CS:GO nie zmieni.
 

Co ci się podoba w naszych serwerach?: Tak jak już wyżej napisałem - zazwyczaj na serwerze jest admin, dlatego też cheaterzy szybko wylatują, panuje miła atmosfera, ludzie potrafią żartować, serwer zazwyczaj jest pełen, więc partnerów do gry nie brakuje. Co do forum to jest dokładnie tak samo, jeśli masz jakieś pytanie to zazwyczaj dostaniesz szybką odpowiedź. Jeszcze takim plusikiem jest automatyczny sklepik którego brakuje na wielu innych serwerach.
 

Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Marne 2 tygodnie, ale szybko nie skończę to mogę wam obiecać. Jeśli kogoś interesuje dokładna ilość godzin na serwerze (Only DD2) to jest to 35 godzin według GameTrackera :)
 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Często na serwerze są lagi, ludzie skarżą się że administratorzy nie inwestują w serwer. Nie wiem czy rzeczywiście tak jest, ale chciałbym żeby uległo to poprawie bo czasami naprawdę gra się nieprzyjemnie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w konkursie :) 

P.S: I tak wygram ja <3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dark Z Rises

 

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): Zombie mode 4.3. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ale długa lecz spróbuję wam to krótko streścić.

To jest niewątpliwie najlepszy serwer GunXP mode, jest tam wspaniała atmosfera dzięki dobrym adminom jak i również graczom. Od samego początku jak zacząłem na nim grać wiedziałem że będzie warto zostać na dłużej i co? I nie żałuję żadnej godziny spędzonej na tym serwerze,  zawsze jest na nim świetna zabawa, Administracja jest miła oraz otwarta na propozycję co mi się w szczególności podoba :D i sądzę że to jest (nie bójmy się tego powiedzieć) najlepszy serwer zombi mod w Polsce b)

 

Co Ci się podoba w naszych serwerach?: Krótko, admini są mili (ja jako admin uczący się otrzymuję pomoc i rady od każdego admina i administratora), ludzie na serwerze w większości są ogarnięci, serwery są otwarte na propozycje każdą sprawę "idzie" wyjaśnić :D, serwery oferują ogrom przeróżnych modów Counter Strike od zwykłego klasycznego FFA do DeathRun'a itd. Jest ich wiele oraz gracz grających na nich też nie brakuje, co tworzy naprawdę niesamowitą atmosferę :D Jest to jedna z niewielu pozostałych serwerowni która oferuje tak wiele rzeczy na raz i za to ją lubię :)

 

Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz): Zacząłem na początku października tego roku (drugi bądź trzeci) na GameTrack'u minęło mi już 170 godzin na serwerze Zombi Mod i co? I nie mam zamiaru na tym poprzestać ponieważ naprawdę fajnie się gra b) 

 

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: W zasadzie to chyba nic, według mnie dobrze jest jak jest, po co na siłę kombinować? :P Chociaż jakby były jakieś "eventy" (tj. konkursy) na serwerze Zombi mod to byłoby świetnie, ale to nie jest mus :P Fajnie by było gdyby więcej użytkowników serwerów tej sieci rejestrowałoby się na forum ^^.

 

Wydaję mi się że to chyba wszystko co mógłbym powiedzieć na temat tej sieci serwerów, w skrócie jest zajebista i tyle :D

Zostało mi tylko życzyć wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy (nie no żart :P)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PaPkU
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): OnlyDD2, sentyment i tak pozostanie do CoD45k bo dzięki niemu zaczęła się moja historia z Classic'iem. Dlaczego Only_de_dust2? Wiele godzin spędzonym na nim, atmosfera która tam panuje i osoby na których można liczyć.
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Gdybyście zapytali: "Co mi się nie podoba w naszych serwerach?", łatwiej znaleźć by mi było na to odpowiedź. Nic im nie brakuje, Administracja na której można polegać, atmosfera. Wszystko na wysokim stopniu. 
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Ohoh, dawno "penkło" dwa latka.

Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Zmienić? Nie wiem czy czegoś nam brakuje. Nie wiem co bym chciał zobaczyć, ale jeżeli coś będzie to na pewno to ujrzę na oczka. ;D

 

 

 

Powodzenia w konkursie.

Pozdrawiam, PaPkU.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bl3nd

Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden):

CoD Mod 350lvl. Swoją karierę z CS zaczynałem właśnie na serwerach CoD i tak raczej już zostało. Szukałem i szukałem różnych serwerów ale te, które znalazłem szybko się 'rozpadały'. Dlatego postanowiłem znaleźć jakiś serwer, który szybko nie zniknie jak te poprzednie. Pewnego dnia przeglądając z wujkiem Google internet natrafiłem na serwer CoD 350lvl, spodobał mi się, więc postanowiłem zapuścić tu korzenie na dłużej i jak widać jestem tutaj do tej pory :)
Co ci się podoba w naszych serwerach?:

Podoba mi się atmosfera, która panuje na serwerach jak i na forum. Mili i uprzejmi gracze na każdym serwerze.
Czas spędzony na naszych serwerach(od kiedy grasz):

Od około 5 miesięcy gram na serwerze CoD 350lvl a w tym 358 godzin na serwerze co daje mi przyjemność bycia na pierwszym miejscu w przegranych godzinach :)
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?:

Jedyne co bym chciał zobaczyć to coraz bardziej rozwijającą się sieć serwerów Cs-Classic.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez retry
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cezary Cezary
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): FFA. Dlaczego on ? Ponieważ panuje tam świetna atmosfera, mało jest osób które przeszkadzają w graniu, a to rzadkość na tego typu serwerach. Ogólnie lubię przebywać na tym serwerze.
Co ci się podoba w naszych serwerach?: W zasadzie to co wyżej :)
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram krótko, bo tylko 3 dni, ale zdążyłem poznać już parę osób :P
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: Chciałbym, żeby każdy mógł zagłosować na daną mapę pod koniec gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: aandziusiek ;*
Twój ulubiony serwer i dlaczego on?(tylko jeden): DiabloMod. Ponieważ lubię tego moda.
Co ci się podoba w naszych serwerach?: Atmosfera oraz szybka reakcja na cziterów.
Czas spędzonych na naszych serwerach(od kiedy grasz): Gram dzień.
Co chciałbyś zmienić/zobaczyć na naszej sieci?: W zasadzie to nic nie trzeba zmieniać :P Mógłby być jakiś dodatkowy serwer do CS:GO i większy level na diablo, ale to nie jest ważne na te chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

maikeru

Nessia ♥

Trevor

konus123

Mazowiecki Marcin

 

 

Pierwsze 3 MIEJSCA otrzymują cs:go, czwarte otrzymuje donatora, a piąte 10 zł w sklepiku.

Strona z której korzystałem: http://flonzo.net.pl/mieszarka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności