Skocz do zawartości

Modele.


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W tym poradniku wytłumacze ci jak zmienić skiny (Skórki) Broni lub postaci .Na początek powiem wam gdzie będziemy wkładać pliki z naszymi skinami.Taki jest "łańcuch" Steam:Komputer ==> Dysk c ==> Programy files ==> Steam ==> steamapps ==>"Nazwa użytkownika" ==> counter-strike ==> cstrike ==> modelsNon-Steam ==> Dysk c ==> Programy files ==> Valve ==> cstrike_polish ==> models (Tu mogę sie mylić bo dawno nie miałem NSA)Druga część.Gdy mamy juz otworzony nasz folder , Cos musimy do niego wrzucic ? Tutaj na pomoc przychodzi strona : www.gamebanana.comNa tej stronie znajdziecie wszystkie skiny Broni , Postaci itp.Klilkamy w pasku zakładkę Skins a nastepnie grę do której chcemy dodać skina. Cs Oczywiscie. Wybieramy Np Kałacha. Wybieramy tam tego który nam sie spodobał i pobieramy.Teraz nie ma nic prostszego jak przeciągnąć pliki do folderu models.Jest jeszcze możliwość dodania dźwięku ale o tym nie będe pisał bo dzwięk nie będzie nam potrzebny.Dziekuje za przeczytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem.

 

Ps. W ns to jest tak

Komputer -> Dysk X(gdzie x to literka waszego dysku) --> Programy files --> Counter-Strike--> cstrike_polish --> models(lecz ja podmieniam w cstrike --> models,bo tam znajdują się modele broni i chyba też postaci.)

Ja nigdy nie miałem cstrike i cstrike-polish w folderze valve,valve mam zawsze jako osobny folder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik przydatny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z cs. `XaVi_`, może w zły folder wrzuciłeś model? Jak masz folder cstrike i cstrike_polish to wrzuć do obu tych folderów, powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności