Skocz do zawartości

Gracze którzy "nabijają sobie ap"


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, otóż zwracam się do was z pytaniem czy można banować graczy którzy nabijają sobie ap? chodzi mi o to że np. jest dwóch typów np. A i B i ten typek A wchodzi cały czas pod innym nickiem i daje ap typkowi B i potem wbija na swój główny nick i się dzielą uzbieranym ap na pół. I tutaj mam dylemat bo jeżeli można banować to na ile? 3 godziny? dzień? a może perma? 

Lub też inna sytuacja, typ A gra sobie cały czas nieświadomy niczego gdy nagle typ B daje mu ap z innych nick'ów kiedy pan A nie ma pojęcia o co chodzi... To tutaj też mam dylemat czy (jeżeli można) banować obydwóch czy tylko tego co ap daje? A i jeszcze jedna sprawa gracz o nick'u Grzybek spamuje notorycznie że chce sprzedać swoje konto, można dać mu za takie coś bana? a jeśli tak to na ile? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Z Rises

 

Sam to powinieneś ustalić a oni nie powinni się niczego doczepić jeżeli chodzi o przekazywanie sobie ap.

 

Regulamin serwera ZombieMod'a

 

1.2 Admin ma zawsze rację 

 

Czyli jeżeli ich zbanujesz za AP to oni powinni się zgłosić o UB a ban był słuszny. Admin ma zawsze rację czyli nie doczepią się za tego bana jeżeli nie ma nic w regulaminie a wydaję Ci się to nielegalne, jeżeli chodzi o sprzedanie konta to wdl mnie to jest reklama czyli ban. 

 

TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze rozumiem, a co ze sprawą szanownego Pana Grzybka? bo nie wiem czy banować i na ile.

 

#Edit No.1

@Kokaina 

zobaczymy co Administrator na to powie, oczywiście jak administrator się wypowie to będzie można od razu zamknąć ten temat. :)

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprzedawanie kont na serwerze jest zabronione i za to możecie banować od 1 dnia do tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności