Skocz do zawartości

Mam zamiar kupic PC....


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chce kupic komputer ale nie za bardzo wiem jakiego pcka kupic xd Komputer glownie do gier (cs, lol itp...) Do 2.5 tys.. Myslalem nad Asusem.

 

Prosze o wyrazenie swojej opini Asusa i prosze polecic mi jakiegos PC'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale Asus nigdy nie produkował PC jak i nie produkuje. Produkuje jedynie podzespoły, samych w sobie gotowców nie widziałem.

 

 (cs, lol itp...)

 

 

Do tych gier wystarczy komputer za 900zł więc po co Ci lepszy?

 

Za 2,5tyś złożony komp to już ogólnie maszyna.

LINK tutaj masz standardową i5, 8gb ram. Aktualnie pewnie już wyjdzie taniej (do 2200zł).

 

Spytam się ale wolę upewnić. Piszesz Asus, on produkuje laptopy. Chodzi CI o PC, nie laptopa, prawda? (pytanie jak do debila ale wolę się upewnić).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaFeN, mój kolega kupił kompa za 4,500 zł i tak Zasilacz-Asus Grafa-Asus Obudowa-Asus Płyta-asus Dyski inne Wd i Samsung Wentylatory-Asus Napęd-Asus Procek-Intel. Więc są kompy z asusa XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zapytać się kogoś czy mógłby ktoś Ci pomóc zrobić PC'a (składak)? np. tak

 

"Siema wszystkim nie znam się za bardzo na komputerach, a chciałbym złożyć sobie nowy, ale nie wiem co powinienem kupować jakie podzespoły itp. jestem otwarty na wszelkie propozycje dot. składania PC'a mam do wydania 2500zł 

czekam na propozycje i pozdrawiam"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaFeN, mój kolega kupił kompa za 4,500 zł i tak Zasilacz-Asus Grafa-Asus Obudowa-Asus Płyta-asus Dyski inne Wd i Samsung Wentylatory-Asus Napęd-Asus Procek-Intel. Więc są kompy z asusa XD

 

Nie wiem czy jesteś niedouczony czy po prostu głupi. Wymieniłeś części (czyt. podzespoły). Jeżeli będę mieć alufelgi, silniki, podwozie, znaczek z Audi a wrzuce to wszystko do fiata to oznacza, że mam fiata czy audi? To co napisałeś to nie komputer Asusa tylko komputer na podzespołach Asusa, co wcale nie ujmuje temu, że takowe mogą istnieć.

 

@up, chyba rozwiązał problem tematki topicu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop albo jakiegoś PC'ka czyli kompa stacjonarnego xd mogłem bardziej dokładnie napisać ;p

 

Czyli proponujesz składaka zamówić ;p ? Lepsze to niż gotowiec z jakiejś firmy ;p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop albo jakiegoś PC'ka czyli kompa stacjonarnego xd mogłem bardziej dokładnie napisać ;p

 

Czyli proponujesz składaka zamówić ;p ? Lepsze to niż gotowiec z jakiejś firmy ;p ?

jeżeli idziesz w wydajność to na pewno lepszy będzie komputer stacjonarny (PC) jeżeli w wygodę to laptop (to jest logiczne), osobiście to radziłbym Ci zamówić "składaka" bo są bardziej wydajniejsze niż komputery firmowe np. HP itp. i cena też jest niższa, również możesz poczytać w internecie poserfować po różnych forach i spróbować złożyć samemu komputer, to by Ciebie wszyło jeszcze taniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności