Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]luj czy jak mu tam


Jelon

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: m4a1-=-# JELON #-=-AK47

Nick podejrzanego: prze luj(chyba tak mu jest chodzi o tego co miał ss już dostał ub i wgl)
IP podejrzanego: 11639 VALVE_ID_LAN   0 00:25   14    0
Data (dzień, gg:mm) zajścia: 08.12.2014
Twoje demo: http://www.speedyshare.com/GpfwM/lujek.rar
Rodzaj czita: przypuszczam że aim bot o nazwie Tokio drift tam można wszystko sobie ladnie ustawić żeby było wh i tak dalej

Nazwa mapki: de_nuke_1337
Czasy podejrzanych akcji: coś około godziny 18.14 ale na moich demkach to jest demko o nazwie lujek.dem widać wszystko 
IP /Nazwa serwera: 193.33.176.199:27015

 

demko : luj.dem opisuje akcję na mapie śnieżne de_dust2 nie wiem jak dokładnie się ta mapa nazywa :/ gramy sobie jak zwykle a tu nagle przyszedł sobie taki luj no i wydaje się podejrzany . No to wpadłem na spekta i nagrałem o to dziwną sytuacje coś za dużo tych hs  :D i skąd on wiedział że za wrotami jest aż 2 kolesi 1 widać fakt faktem ale 2?? dziwne . A akcja z dzisiaj gramy sobie na de_nuk i znowu luj . Część ludzi pisze że ma wh . Więc mówie im idźcie na spekta nagrajcie demko . Nie nie ty idź no to poszedłem ale chyba się skapną więc nie jestem pewien w 100% . Ogólnie proszę o rozpatrzenie tych demek 2 :P i takich akcji było więcej raz zastanawialiśmy się gdzie on rozrzut broni zgubił ... To tyle w temacie rozpatrzcie to 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że pojawił się ten temat. Owszem gracz wydaje się bardzo podejrzany. Gram już troszkę w csa i widziałem różnych graczy. Do pewnego momentu uważałem, że prze luj jest "czysty", ale to co on prezentuje przerasta wszystko. Liczne "hs" na ninji, 7 czystych "hs" ... 

W dodatku prze luj jest arogancki, co powoduje znaczne pogorszenie atmosfery na serwerze. Wiele osób opuszcza serwer po pierwszej rundzie przeciwko niemu :)

 

Pozdrawiam P r O n t o^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności