Skocz do zawartości

skarga na [S]tanLey~


TEdy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  TEdy

2.Nick admina/gracza który zawinił:  tanLey~
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: ok 21 / 8.12.2014
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://forum.cs-classic.pl/topic/27418-ub-tedy/   ( ten temat jest wystarczającym dowodem )
6.Opis sytuacji: Wszystko wyjaśnione w tamtym temacie. Myślę, że przydało by się trochę skrócić tego admina. Przypominam, że to admin jest dla graczy nie gracze dla admina. Nadużywanie władzy jest złe powinieneś chyba to wiedzieć nie masz 5 lat 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wieczne spiny do NS już są nudne, cały czas ten sam argument. Do obrazy to nie podchodzi za bardzo ale na 1h powinneś dostać, ponieważ sprowokowałeś admina.

 

 

 

@Ted, każdy człowiek da się sprowokować, więc dla niego było akurat to, jak pisałeś, że jest NS i że niby kupił odznaki. To co, że nie ma w regulaminie, inny admin tak samo dałby ci bana za to, że ciśniesz innych nawet adminów od NS.

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma prowokowanie do obrażania ? Na dodatek w regulaminie nie widzę, żadnego punktu o prowokacji !!! Nudą powiewa twoja strasznie słaba gra....

Edit : Nie no teraz to mnie typ rozwalił http://forum.cs-classic.pl/topic/27418-ub-tedy/ zamknął mój temat. I każę mi w sprawę bana wyjaśnić z adminem banującym. Brak jakiejkolwiek logiki. Aż dziw, że ludzie jeszcze grają na tym bfie. Połowa jak nie więcej adminów nadaję się do natychmiastowego odstrzału. Serio wystarczy zapłacić kilka zł i dajecie admina byle komu, aby "rządził" na serwerze? Admin po pierwsze powinien być doświadczonym graczem potrafiącym strzelać. A tutaj z tego co zauważyłem oprócz H@ i bodajże 2 czy 3 admimow którzy  w miare ogarniają, reszta adminów to straszne  " średniaki". 

 I tak myślę że większość stanie po stronie admina ale jestem ciekaw rozstrzygnięcia tej sprawy. Pozdrawiam serdecznie

 

Edit 2 up.

 

Uważasz że nazywanie kogoś ns jest ciśnieniem po kimś? Serio? 

Serio tak myślisz ?

Edytowane przez TEdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowokowales go i zrobiles to tez w prosbie o ub piszac tam cos typu "ten co cie karal", jak dla mnie to troche dziwne ze krytykujesz adminow bo nie umia strzelac (chociaz to nie jest az tak potrzebne zeby byc dobrym adminem) a sam piszesz takie teksty prowokujace co jest troche glupie nie uwazasz? skoro chcesz zeby cie traktowali normalnie to ty tez to rob i nie dogryzaj takimi tekstami. co do bana to wydaje mi sie ze 3h to za duzo za ta prowokacje (chyba ze bylo cos jeszcze o czym nie wiem). dziwisz sie ze ludzie jeszcze graja na tym bfie a sam na nim grasz. skoro polowa adminow dla ciebie zle wykonuje swoje obowiazki to od tego masz ten dzial i nikt ci nie broni pisac skargi. to samo tyczy sie podania na adma skoro "umiesz strzelac". powinienes dostac jak dla mnie ub ale tez upomnienie zeby nie prowokowac adminow zeby sytuacja sie nie powtorzyla ale zobaczymy co zrobi soot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera. Grają tutaj prawie same nsy, ale czy to jest tak wielki problem?

Minus adminów na ns jest fakt słabszej komunikacji. Admin nie powinien się tak zachować ale osobiście również bym dał bana na 5 min za to ciągle narzekanie na ns.

 

A tak btw.

"A tutaj z tego co zauważyłem oprócz H@ i bodajże 2 czy 3 admimow którzy w miare ogarniają, reszta adminów to straszne " średniaki". "

Co ma skill do adminowania? Znam ludzi, którzy grają mocno miernie a bardzo dobrzy z nich admini. Swoją drogą to kogo miałeś myśli mówiąc, że 2 cz 3 admini cos strzelają?

Jak spotykam Cię na serwerze to z reguły ja otwieram i gracze płaczą, że odpalam. Piszesz o oporze adminów, a moim zdanie sam jakimś wielkim oporem nie jesteś ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz to tu powiem jeżeli nie masz nic konstruktywnego do napisania to nic nie pisz. To że masz Steama nie daje Ci prawa pisania takich tekstów do innych graczy, jak ty to ujmujesz "NS", ten serwer jest zarówno dla steamów jak i non-steamów. Dla twojej wiadomości Stanley (wcześniej NiE RoB Mi SsOw) przed resetem zgromadził wszystkie odznaki BEZ KUPOWANIA!!! Więc dobrze Ci radze na przyszłość uważaj do kogo piszesz, swoje komentarzyki. Może troszkę przesadził z tymi 3h, ale ban jak najbardziej słuszny.

Pozdro, Gruby
 

PS: Nienawidzę gdy ktoś uważa się za lepszego gracza bo ma steama, to jest żałosne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedz dla vernona szkoda mi czasu.

Ale Tobie Rewox chetnie odpowiem.

Po 1 nie narzekam ciągle na nsow, tylko czasami wytykam im bledy i brak kompetencji. Wiec nie mozesz naspisac ze dal bys mi bana na 5 min za ciagle narzekanie na ns.

Dziwisz mi sie ze ich czepiam. Jak grajac ostatnio na inferno, trafiłem glowe jakiemus typowi, a strzelal do niego rowniez admin nie rob mi ss ( czy jakos tak). Po akcji chlopak sie prawie nie poplakal i zwyzywal mnie od idiotow i kretynow ( bo mu dobijam fragi). A doslownie 5 min wczesniej dostalem bana za "kulture" wlasnie od niego bo napisalem na ogolnym "kurwa" . Co swoja draga rowniez mnie śmieszy. Zeby w grze dostepnej od 16 lat banowac za tą wlasnie "kurwe" czy " ja pierdole". Slowo kultura odnosi sie do badzo wielu rzeczy i kazdy interpretuje ja na swoj sbosob. Jak by było mało nie raz byłem świadkiem kiedy latal gracz z perfidnym wh, admin siedząc na spect banowal to co rusz za kulture, lamienie czy inna pierdole, a ja pisząc adminowi nie raz ze dany gracz jest odpalony zostalem upomniany o span na u@. Skaranie Boskie. (Oczywiście dowodów nie mam, bo po takich sytuacjach najczesciej wychodzilem z gry dając sobie spokoj)

Twierdzisz, ze oporem nie jestem a przed resetem mialem eff 71 % mimo poziadania 7 odznak. Ja Cie szczerze mówiąc nie kojarze z serwa. Tak w ogole to nie gralem prawie 2 tyg w ogole i dzisiaj jak gralismy to mogles nie czuc oporu. Mam teraz troche wiecej czasu wiec mozemy sie sprawdzić nie dlugo na serwerze. Pozdrawiam

 

Edit : Serio ten gruby jest adminem na tym serwerze, ze sie wypowiada? Przeciez on swoja gra nic nie prezentuje. Jak taki ktos oceni prawidłowo czy ktos jest odpalony czy po prostu dobry. Szkoda slow.

Edytowane przez TEdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie banuje graczy za drobne przeklinanie bo mi się również to zdarza. Widzisz ... Ja nie mam wgl odznak ( tylko 120hp ) a lecę jak chcę. Admini na ns radzą sobie dość dobrze - wystarczy spojrzeć na robotę, którą odwala vernon. Nie twierdzę, że nie jesteś oporem lecz, że dla mnie nie aż tak bardzo nie wyróżniasz sie na serwerze.

 

@up. Jak nie będzie pewny to zrobi ssy a resztą zajmie się UBT. Jak już wczesniej napisałem... Admin nie musi być oporem żeby wiedzieć kto się pali. Niektórzy zbyt pochopnie podejmują decyzje ale wszystko jest do wyjaśnienia.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik ty tez na razie jak dla mnie sie nie wyrozniles .0

No wlasnie wejdzie lepszy gracz, pogra 5 min i dostanie ssy. Zaloze sie ze w 70 % przypadkow ten gracz wlasnie oleje te ssy i pójdzie na serwer gdzie zanim go zbanuja będą w 100 % przekonani co do bana. Ale to tylko moja opinia, kazda siec czy serwerownia ma swoja politykę. Moze chcecie, zeby nowy gracz szybko dostal bana i założył konto na forum........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się w trącę. Bo widziałem jak poleciał ban i chciałbym się odnieść do tej skargi tak samo jak wypowiedziach tedy. Coś widziałem, że na nuke narzekałeś na ns,ale już nie o to mi chodzi. Ale na sam start powinieneś załapać na start 1 dzień bana za poniżanie adminów :)

 


Edit : Serio ten gruby jest adminem na tym serwerze, ze sie wypowiada? Przeciez on swoja gra nic nie prezentuje. Jak taki ktos oceni prawidłowo czy ktos jest odpalony czy po prostu dobry. Szkoda slow.

Właśnie w tym momencie obraziłeś admina -_- to raz .
Dwa

 

Na odpowiedz dla vernona szkoda mi czasu.
Ale Tobie Rewox chetnie odpowiem.

Tutaj pokazałeś, że masz vernona wypowiedź w czterech literach.  To spokojnie,mogę pomyśleć sobie, że na serverze, gdy nie ma adminów to też tak sam sposób obrażasz,i na pewno graczy też :) Tyle miałem w temacie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że skarga jest skierowana przeciwko mnie, jestem zmuszony do wypowiedzenia się w niej.

 

Otóż ban, którym cię obdarzyłem na trzy godziny był nie tylko za tę sytuację. Powiedzmy sobie szczerze - gdybyś ty nie miał nic do administracji, to administracja nie miałaby nic do ciebie. A tak, zawsze kiedy wejdziesz na serwer zaczynasz narzekać, że admini nsy, nic nie umieją, a do tego nie potrafisz zachować kultury i często używasz wulgarnych słów. To nie podoba się nikomu, ani graczom, ani adminom. A więc sprawa jest jasna - sam sobie jesteś winien, mnie osobiście bardzo uraziło to co o mnie napisałeś. Nie wiesz - nie wypowiadaj się. Co ma steam do bycia dobrym adminem? Co ma poziom prezentowanej gry do rozpoznawania cziterów? A wreszcie - skąd możesz wiedzieć w jaki sposób zdobyłem odznaki przed resetem?

Serwer ci nie odpowiada? Zmień go.

Administracja też ci nie odpowiada? Nie zadzieraj z nią.

Nie masz kultury? Nie pokazuj tego w grze. Co ci daje używanie wulgarnych słów? Ulgę? Powyklinaj sobie w domu siedząc przed komputerem, ale nie zgarszaj innych graczy.

Naucz się, że czasem lepiej ugryźć się w język niż publicznie wyrażać swoje opinie.

I wiedz, że teraz będziesz bacznie oglądany przez całe grono administracyjne tego serwera, więc radzę uważać na słowa i czyny.

 

Coś jeszcze?

Edytowane przez NiE RoB Mi SsOw
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wiesz co idź sobie najlepiej na serwer gdzie grają sobie gracze ze steamem jak nie odpowiada Ci granie z nami "NSAMI" pod nadzorem słabo grających, nic nieogarniających adminów.

   Po drugie odsyłam Cię do regulaminu ( http://forum.cs-classic.pl/topic/14942-regulamin-bf2ffa/ ) i tam jest jasno napisane przy podpunkcie komunikacja  "Na serwerze zabrania się przeklinania, używania wulgaryzmów, obrażania" o karaniu za to sam sobie przeczytaj. Dalej jesteś przekonany, że nie banuje się za tą twoją k.rwe na sayu?!

   Co do twoich wątpliwości związanych z moim adminowaniem, mogłeś się wypowiedzieć w podaniu, że nie nadaję się na administratora, a nie teraz wyjeżdżasz z takimi tekstami. Gówno mnie obchodzi co myślisz na temat moich umiejętności w Cs. Może ja nie przedstawiam nic swoją grą, ale za to ty nie przedstawiasz nic swoją kulturą osobistą.

   

Bez poważania, Gruby

 

PS: Moja skromna rada dla Ciebie, jeżeli nie będziesz szanował innych to inni nie będą szanowali Ciebie, a myślę że taki Vernon lub Stanley po twoich wypowiedziach stracili do Ciebie szacunek, ja na pewno.

Mój nick pisze się wielką literą!!!
I jeszcze jedno, pilnuj się bo teraz żadnego złamania regulaminu Ci nie odpuszczę. ;)

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nierobem porozmawiam na ten temat ale nie tutaj. A co do cb Tedy jak będziesz pisał takie teksty typu "Admin ns" "nie ma to jak dostać bana od ns" itp to sam ci dam bana na dzień. I to nie tylko tyczy się cb ale innych także.  

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności