Skocz do zawartości

Dobra wróciłem do was :D Podanie Medyk (bez plusa ;p)


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Medyk
2. Imię:Patryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7 (wiadome amxmodmenu robi swoje ;) )
5. Mikrofon(Tak/Nie)tak nawijam na okrągło,aż w końcu nie którzy chcieli mnie zmutować :(
6. Składka(Tak/Nie):Dogadam się z sootem jak pozwolicie :) 
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Medyk&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:To tak. Kulturalny jestem, nie obrażam tak,aby obrazić tylko wiadomo ;) np: ,,Cwaniak Ty mordo moja co tam? " albo ,, o Ty frajerze :D" i tak dalej ;) Wiadomo jak, któremuś graczowi to nie podoba się to tak nie pisze ;p Hmmm zawsze byłem sprawiedliwy,z chęcią pomagam i nie toleruje cheaterów ;) A po za tym jak czasem można słyszeć albo zobaczyć to jestem pozytywnie psychicznie chory X D Coś mogę jeszcze dodać ? Chyba większość już mnie zna albo przypomniała to znacie moje zachowanie ;)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Medyk STEAM_0:0:51690570  37.248.254.23  Steam  
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Sami oceńcie ;) Gdy tylko mam czas wolny to gram z wami ;) czyli staram się jak najwięcej ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Tutaj nie powiem ile będę grał . Tak samo jak wyżej. Zależy bo wiadomo wszystko może się zdarzyć itd ;) Ale będę się starał jak najwięcej.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:Aktualnie chyba około 550h na steam oraz z 10lat albo 9 lat na ns ;)
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):BF2 u was,albo u nas ( nie wiem jak to powiedzieć :D ) zombimod ;p a reszta to przeszłość ;)


Bezimienny spokojnie nie zrobie :D Przez te kilka miesięcy stałem się ,,mądrzejszy" XD

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk wiem ze grasz ale regulamin obowiazuje.wszystkich. Od poprzedniego podania.nie.mielo 2 tygodnie.takze.zamykam. Jesli dalej bedziesz.aktywny przez.ten okres.to nie widze zadnych problemow aby cie przyjac.na stanowisko administratora.bf2

 

Ps: Sorki za.kropki ale.pisze z telefonu.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności