Jump to content

Konkurs Graficzny


wuwunio

Recommended Posts

Dodany obrazek

Cześć! Postanowiłam zorganizować pierwszy konkurs graficzny na naszym forum. Zapraszam wszystkich chętnych użytkowników do wzięcia udziału w nim. Sponsorem nagród jest nasz Pawełek, któremu możecie podziękować. Kieruje się do Was z prośba, abyście wykonali pracę i je przesyłali, bo nie na darmo robię ten konkurs. Traktujcie to oczywiście jako zabawę :)


Dodany obrazek

Jako iż zbliża nam się dużymi krokami zima oraz okres świąteczny, postanowiłam wymyślić dość ciekawą, a zarazem trudną do zinterpretowania tematykę. Konkurs polega na wykonaniu obrazka, layouta, sygnatury bądź innej pracy graficznej o klimacie świąteczno-zimowej związanej z naszym forum oraz Counter Strikiem. Tutaj liczy się duża kreatywność. Starajcie się, aby prace były wykonane jak najciekawiej i nie były monotonne. Niech to będzie coś oryginalnego, a zarazem dobrego. Prace nie powinny być zrobione na odwal się. Postarajcie się chociaż raz wykonać coś bardzo dobrego.

Dodany obrazek

Pracę oddajemy na PW do mnie bądź Digletta. Termin oddanie prac to 5 grudzień. Wyniki konkursu ogłosimy w same mikołajki, czyli dla niewiedzących następnego dnia.

Dodany obrazek

Nagrody nie są bogate. Nie jest to jakiś steam, czy inna gra. Dla 3 najładniejszych prac przewidywana jest nagroda w postaci VIPA na serwerach ONLY DD2/INFERNO, COD MOD (8k) oraz Klasy Premium na Deathrunie.

Życzymy miłej zabawy!

Dodany obrazek

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy