Skocz do zawartości

Skarga na Avor


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Ivan


2.Nick admina/gracza który zawinił: Avor

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 11.12.2014 , około 15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): link do demka : http://speedy.sh/Yujyj/hltv-1412111435-de-nuke-1418304900-1418306340-1.zip

6.Opis sytuacji: wyżej podałem demko , zaraz podam przedziały czasowe na których widac że ten koleś ma wh , wiem że w niektórych sytuacjach może sie to wydawać skan czy coś ale bardzo dziwne że akurat zawsze mu sie udaję wycelować idealnie w gracza , a ostatni czas jaki podam to ledwo wyszedł za paczki a już zaczał strzelać , mam nadzieję że dostanie bana , niżej daje czas w których widać ze ewidentnie ma wh.

 

0:34 , 2:17 , 9:19 , 14:08

 

mam nadzieję że tyle wystarczy.

 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHA

To że pewien gracz jest lepszy od cb lub widać u niego pewne zdolności nie oznacza od razu że ma wh, Według mnie ta skarga nawet nie powinna mieć miejsca ale ja niestety nie jestem jednym z zarządzających więc poczekajmy na wypowiedź któregoś z adminów lub antycheatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy gra lepiej czy gorzej to nie ma znaczenia , ja podałem tylko 4 sytuację na których coś widać , a jest ich więcej ale myślę ze te wystarczą , tutaj tylko debil bd dyskutowal bo jest różnica pomiędzy skillem , a takim czymś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AvoR

To ja AvoR piszę z konta Hefajstosa gdyż na moja poczte jeszcze nie doszla aktywacja , Stary oglądałem sobie te sytuacje i myslalem ze się zsikam xDD szczerze nie wiem gdzie ty w tych akcjach wh widzisz bo chyba jestem slepy Zawracasz niepotrzebnie dupe antycheaterom pozdrawiam Przetestujemy antycheaterow :) Jestem odpalony czy nie ? Czekam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności