Skocz do zawartości

[UB]prosba ub.


Madridistat

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Madridistat <3

Ssy.: niestety nie mam , nie znalazlem na calym komputerze.

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Madridistat <3
==== Admin : AmfetaminA [t]
==== Powod Bana : Wrzuc screeny na forum
==== Wygasa : Nigdy ( od 12/11/2014 - 20 : 53 : 4

Serwer:onlyDD2

Link do bana :http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?site=2

 

 

niestety po przeszukaniu całego komputera nie mam zrobionych screenów.. Z tego co czytałem po forach to się zdarza , i zostaje oglądniecie demka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego bana przepraszam, ale spamowali mi zebym cie sprawdzil. Recze za niego i mysle ze jest czysty. 

 

 

Dodam popatrz we wszystkich folderach cs 1.6 lub innym cs 1.6 zdarza sie ze robione ss-y trafiaja do innego cs jesli inny istnieje, ja tak mialem.

 

 

 

 

Pozdrawiam AmfetaminA

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwizaniem będzie rozpisać demko przez admina banującego , być może , że złapałeś laga podczas ssów . Jak dzisiaj wrócę z roboty to wezmę się za rozwiązanie tej sprawy.

 

Ave !

Admin banujący powinien dostarczyć demko z rozpiską w ciągu 24h od nadania graczowi bana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do -_- w celu upewnienia się czy to właśnie nie twój cs blokuje robienie screenów. 

Pierwsze to sprawdzimy, załóżmy że będziesz dostawał 5x ss /dziennie, ja nie będę co chwile demek oglądał. 

Zgłoś się do @-_- na pw. On tam ci coś sprawdzi, o ile coś ci blokuje to ci powie, zmienisz cs'a a my demko oglądniemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem już , i odpisał mi żebym sprawdził w wyszukiwarce ,sprawdzałem i nic ,  uwierzcie że siedziałem wczoraj  przy tym prawie 4 godziny i nic nie znalazłem , i jeszcze jedno odpisał mi że to może być wina Css za co nie odpowiadamy..Także ja nie wiem jakiego mam tego Csa.  także pewnie będzie nici z mojej daleszej gry.. :(

Edytowane przez Madridistat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do bana, którego nam nie podałeś.. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=113238

w 11/12 minucie dostajesz bana, link do demka ; http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1412112041-de_dust2-1418326860-1418328420.zip

Zaraz obczaje i dam werdykt w sprawie. Proszę o wstrzymanie się z postami, żeby znowu spamu nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności