Skocz do zawartości

Potrzebna zmiana zapisu w regulaminie


TEdy

Rekomendowane odpowiedzi

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=113779  gruby z brazzers aDMIN

 

Właśnie przed chwilą dostałem bana uwaga za kampienie na respie !!!!!!!

Fakt faktem byłem na respie tylko, że znajdowałem się w drużynie CT !!!

Jak można w ogolę banować kogoś z graczy ct na mapach typu _de ? ( Terrorysta ma za zadanie podłożyć pakę, a kontr-terrorysta rozbroić, bądź również nie dopuścić, żeby paka została podłożona)

Więc jako gracz nie ct mogłem kampić tylko pilnowałem, żeby ktoś nie podłożył paki, resp jest również częścią mapy, wiec dlaczego miał bym z tej części mapy nie korzystać ?+

Oczywiście ten zapis w regulaminie jest nie logiczny i trzeba go zmienić albo dopisać, że dotyczy tylko graczy tt.  Pozdrawiam TEdy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.

 

przez drużynę atakującą (TT) nie musi być zmiany, ban raczej niesłuszny (jak dla mnie), osądzi to opiekun c;

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jakiś czas temu jak patrzałem na regulamin, nie było tej dopiski.

Wychodzi na to, że miałem rację, że ten admin się nie nadaję.

Niech ktoś z góry, przekaże temu adminowi, żeby zapoznał się bliżej z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vernon Tutaj można było się zmylić bo na sayu podczas gry pisało resp 30 sek a w regulaminie pisze że tylko TT, ale faktycznie kiedyś tego nie było.

 

PS. Znam gorszych adminów ;) (nie to że ten jest słaby xD)

Edytowane przez MUHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna bylo mowione ze kampic na respie mozna do 30sec i tyczy sie to ct jak i tt. ostatnio jak gadalem z sootem to mowil ze dopisze to do regulaminu

 

 

@Vernon Tutaj można było się zmylić bo na sayu podczas gry pisało resp 30 sek a w regulaminie pisze że tylko TT, ale faktycznie kiedyś tego nie było.

 

PS. Znam gorszych adminów ;) (nie to że ten jest słaby xD)

Według mnie skarga słuszna i punkt ten w regulaminie powinien zostać szybko wdrożony.

 

Z resztą, troszkę tego nie rozumiem, ponieważ resp CT jest dobrym miejscem do patrzenia środkowej bramy/bramy B/reklamy na długiej.

 

@Down

Mówię wyłącznie o de_dust2.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shadow, być może tylko na de dust, a pomyśl o inferno, lecisz na drugiego bs a tam sobie na respie ct kampi więc moim zdaniem jest ten pkt do regulaminu powinien zostać dodany. Co do mapek jest dużo które są grane na bf2. I tak samo jak są mapki z hostami to myślisz że ct ugra jak tt kampi? Co do skargi, (o ile można ją nazwać bo nie jest to w odpowiednim dziale) jest na tą chwilę słuszna, bo pkt nie został złamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale trochę czegoś nie rozumiem. Tedy Pisze co nie ?

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=113779  gruby z brazzers aDMIN

 

Właśnie przed chwilą dostałem bana uwaga za kampienie na respie !!!!!!!

Fakt faktem byłem na respie tylko, że znajdowałem się w drużynie CT !!!

Jak można w ogolę banować kogoś z graczy ct na mapach typu _de ? ( Terrorysta ma za zadanie podłożyć pakę, a kontr-terrorysta rozbroić, bądź również nie dopuścić, żeby paka została podłożona)

Więc jako gracz nie ct mogłem kampić tylko pilnowałem, żeby ktoś nie podłożył paki, resp jest również częścią mapy, wiec dlaczego miał bym z tej części mapy nie korzystać ?+

Oczywiście ten zapis w regulaminie jest nie logiczny i trzeba go zmienić albo dopisać, że dotyczy tylko graczy tt.  Pozdrawiam TEdy

No tak faktycznie może to jest część mapy, ale dajmy na to mapa inferno to Tedy będziesz kampił na respie ? Gdzie z tego respa ct nic nie widać ;) Żadnego bs-a, więc z takich rzeczy to też jest ban ,chociaż nie ma zmiance w tym regulaminu ;) Bo zachowujesz się wtedy jak tt kampiące na respie. Ty masz za zadanie pójść na bs i go chronić (czyli kampić), a chyba nie ma takiej mapy gdzie na respie jest bs ? :D No chyba że na respie leży paka to wiadomo możesz kampić . Następne. Shanell 

 

 I tak samo jak są mapki z hostami to myślisz że ct ugra jak tt kampi? 

Tutaj mogę się kłócić z Tobą bardzo długo :D ile wlezie ;P Bo ct ma szanse ugrać to na spokojnie ;) Tylko wiadomo to zależy od graczy ;) Bo,gdy nawet siedzi całe tt na respie to oni tym bardziej mają mniejsze szanse bo każdy by sobie zasłaniał ;) A Ct wtedy może każdego ładnie po wystrzelać ;) Więc bym mógł o to się kłócić :D 

A po drugie Ja nie dam rady ?! XD Pozdrawiam wszystkim co piszą posty pod tym Tematem ;) Medyk :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shadow, być może tylko na de dust, a pomyśl o inferno, lecisz na drugiego bs a tam sobie na respie ct kampi więc moim zdaniem jest ten pkt do regulaminu powinien zostać dodany.

Shanell na mapie de dust resp ct znajduje sie na bsie xd Na de dust 2 znajduje sie praktycznie pod nim !!! A jezeli chodzi o inferno to resp znajduje sie pomiędzy. Shanell lubie Cie ale naprawde piszesz glupoty.

Na mapkach z hostami czyli _ct. Chodzi chyba o to zeby pilnować tych hostów i nie dopuścić, zeby drużyna przeciwna ugrala. O to chodzi chyba w tem grze co nie?

 

Teraz skiper a dla czego mam nie wyczekiwac (kampic) na respie ct na inferno? Jest to idealne miejsce do eliminowania nraszujacych terrorystów, którzy chcą zrobić plecy mojej drużynie, która akurat moze znajdować sie na bananie. Co w tym zlego. Taka jest moja taktyka, wykonuje swoje cele mapy.

Hahahahahahaha piszesz ze zachowuje sie wtedy jak terrorysta kampiacy na respie. Rozbawiles mnie tym strasznie koles !!! Chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego.

Nie mow mi jakie jest moje zadanie będąc w ct bo najwidoczniej nie masz o tym zielonego pojecia.

 

W sumie 1 raz spotkałem sie z takim czymś, zeby banowali drużynę ct za przebywanie na swoim respie. ( choć gram w te grę juz trochę)

Do tego warto dodać ze w nazwie serwera jest napisane ffa xd

Edytowane przez TEdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga w pełni słuszna i za takie coś nikt nie powinien banować! Na wszystkich mapach de_... które są na serwerze resp CT odgrywa duże znaczenie i CT może nawet całą rundę tam siedzieć i pilnować przejścia.

Cele mapy to cele mapy.

Serio już nie macie za co banować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak można pilnować bs'a na respie, który jest dużo dalej?

Po drugie jak już Shanell zdążyła zauważyć nic z tego respa nie widać.

Po trzecie w trakcie tej mapy było pisane na y@ kilkukrotnie o zakazie kampienia na respie przez dłuższy czas niż 30 sekund. Parę osób dostało za kika, a potem jeszcze między innymi Ty 5 minut.

Nie ma dokładnie określonej kary za to przewinienie, a jak Vernon napisał ten punkt miał być zmieniony na zakaz dla obu teamów na kampe na respie powyżej 30 sekund.

Nie mam sobie nic do zarzucenia, a ty znowu szukasz dziury w całym, 5 minut Cię nie zbawiło.

I jeszcze jedno mówiłem, że nie odpuszczę żadnego przewinienia, a mój nick pisze się wielką literą. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak można pilnować bs'a na respie, który jest dużo dalej?

Serio nie kumasz?

 

 

Po trzecie w trakcie tej mapy było pisane na y@ kilkukrotnie o zakazie kampienia na respie przez dłuższy czas niż 30 sekund. Parę osób dostało za kika, a potem jeszcze między innymi Ty 5 minut.

Sprawdz co jest napisane w regulaminie koleś

"2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund." bylem w ct.

 

 

Nie ma dokładnie określonej kary za to przewinienie, a jak Vernon napisał ten punkt miał być zmieniony na zakaz dla obu teamów na kampe na respie powyżej 30 sekund.

 

Ma być zmieniony ale na razie nie jest ( i mam nadzieje, że tak zostanie) wiec jakim prawem już teraz kicujesz graczy albo banujesz?

 

 

Nie mam sobie nic do zarzucenia, a ty znowu szukasz dziury w całym, 5 minut Cię nie zbawiło.

I jeszcze jedno mówiłem, że nie odpuszczę żadnego przewinienia, a mój nick pisze się wielką literą. ;)

 

A ja mam tobie coś do zarzucenia, owszem 5 min mnie nie zbawiło ale głupoty nie odpuszczę.

A wiesz gdzie ja mam twoje groźby?

ps nie obchodzi mnie to jak pisze się twój nick :)

 

@ G

Co ty mi tu z jakąś kulturą znowu wyjeżdżasz chyba nie wiesz co to słowo znaczy, a znacznie za często go używasz.

Brak argumentów zmusił cie do dalszego nie wypowiadania się :D

Jak widać nie tylko ja mam z tym problem, czytaj ze zrozumieniem ^^

Edytowane przez TEdy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie kumasz?

 

 

Sprawdz co jest napisane w regulaminie koleś

"2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund." bylem w ct.

 

 

 

 

A ja mam tobie coś do zarzucenia, owszem 5 min mnie nie zbawiło ale głupoty nie odpuszczę.

ps nie obchodzi mnie to jak pisze się twój nick :)

 

W tym momencie powinien polecieć dla Ciebie warn :) Obrażasz Grubego :) Tedy jak widać . Mogę Tobie dać z 15 lat bo na prawdę nie wiesz co oznacza kultura :) Od kiedyś Gruby pozwala Tobie mówić do niego Koleś ? Może tak Pan albo coś bo na pewno on od Ciebie jest starszy :) Po Drugie jak nie chcesz mówić do niego np Pan itd to zwracaj się po pełnej nazwie jego nicku, a nie :) Po Trzecie ,, A ja mam tobie coś do zarzucenia, owszem 5 min mnie nie zbawiło ale głupoty nie odpuszczę" Masz tutaj obraza, a zarazem zniewagę :) Głupi to możesz być Ty , a nie ktoś bo moim zdaniem Gruby na prawdę jest spoko, a Ty ciągle szukasz dziury w całym. A co napisałem o zniewadze to ,,Tobie'' pisze się z dużej bo jak z małej to pokazujesz brak szacunku do kogoś :) Widać kto rozumie pojęcie,, Kultura", a kto nie proste :) I Tedy proszę Cię nie udzielaj się . Poczekajmy na Soota wypowiedź ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie powinien polecieć dla Ciebie warn :) Obrażasz Grubego :) Tedy jak widać . Mogę Tobie dać z 15 lat bo na prawdę nie wiesz co oznacza kultura :) Od kiedyś Gruby pozwala Tobie mówić do niego Koleś ? Może tak Pan albo coś bo na pewno on od Ciebie jest starszy :) Po Drugie jak nie chcesz mówić do niego np Pan itd to zwracaj się po pełnej nazwie jego nicku, a nie :) Po Trzecie ,, A ja mam tobie coś do zarzucenia, owszem 5 min mnie nie zbawiło ale głupoty nie odpuszczę" Masz tutaj obraza, a zarazem zniewagę :) Głupi to możesz być Ty , a nie ktoś bo moim zdaniem Gruby na prawdę jest spoko, a Ty ciągle szukasz dziury w całym. A co napisałem o zniewadze to ,,Tobie'' pisze się z dużej bo jak z małej to pokazujesz brak szacunku do kogoś :) Widać kto rozumie pojęcie,, Kultura", a kto nie proste :) I Tedy proszę Cię nie udzielaj się . Poczekajmy na Soota wypowiedź ;)

 

W jaki sposób go niby obraziłem ? Bo napisałem, że głupoty nie odpuszczę? Mam 22 lata a propos. Twoje zdanie, że gruby jest naprawdę spoko nie ma tutaj najmniejszego znaczenia.

Dlaczego głupi mogę być ja a nie ktoś? Wyjaśnij mi to? Owszem "Tobie" i inne zwroty powinno się pisać z dużej litery. Ja osobiście pisze zwroty z DUZEJ litery tylko w korespondencjach a nie na forach.

A co do warnów to sam powinieneś je dostać. Bo oprócz adwokatowania swojemu koledze nic konkretnego w sprawie tematu tutaj nie napisałeś !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat w dyskusjach, dotyczący Waszego regulaminu, dlatego nie musi być uznany za skargę.

 

 

Wy sobie żartujecie czy faktycznie nie macie pojęcia jaka jest rola CT oraz nie znacie mapy DE_DUST2 ?

 

Kolega dostał bana na mapie de_dust2 i tylko ją teraz ropatrujemy. Sądzicie, że niektórzy są na tyle tempi (w tym ja, bo została mi zwrócona uwaga), że nie znają innych map i nie wiedzą o czym mówią? Kampienie na respie na mapie de_mirage, de_nuke czy też de_inferno a de_dust2 to kompletnie dwie różne sprawy.

 

Jeżeli ktoś zginął z długiej i możliwe że paka idzie środkiem, to gdzie byście się ustawili? Na respie by patrzeć na długą oraz na resp ct? Nie, gracz równie dobrze może się ustawić na respie CT, z którego jak wspomniałem wcześniej widać: Wejście na BS A przez długą, bramę środek, bramę B i również słychać galę. Wszystkie miejsca ma się wtedy obstawione i co ważne, jest blisko BS'a. Czy serio porównujecie wypowiedzi niektórych osób "a co jeśli na innej mapie" skoro inna mapa - inne położenie i rozmieszczenie bs'ów? Co widzicie z respa CT na de_nuke? Tylko gniazdo, widzicie bs'y? NIE.

 

Możliwe, że również niepotrafią niektóre osoby czytać, zatem po raz trzeci czy czwarty w tym temacie napiszę punkt z Waszego regulaminu:

 

 

"2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund." bylem w ct.

Według Was, resp CT na każdej mapie jest taki sam i na każdej mapie jest taka sama odległość do bs'ów. Już mniejsza o to, że ten punkt jest nie logiczny i może się przydać wyłącznie na serwerze Only DD2.

Czy drużyna CT jest uznana za atakującą? Czy znacie podstawy cs'a 1.6? Czy wiecie, że drużyna atakująca to TT, która musi przedostać się na wyznaczone miejsca na mapie, a następnie zaplantować tam bombę? Jaki jest cel CT? Bronić tych miejsc. Co robił gracz przebywający na respie? Bronił bs'a A od długiej/środka.

 

 

Po pierwsze jak można pilnować bs'a na respie, który jest dużo dalej?

5 sekund i jesteś w bs?

Po drugie jak już Shanell zdążyła zauważyć nic z tego respa nie widać.

załóżcie okulary?

Po trzecie w trakcie tej mapy było pisane na y@ kilkukrotnie o zakazie kampienia na respie przez dłuższy czas niż 30 sekund. Parę osób dostało za kika, a potem jeszcze między innymi Ty 5 minut.

Jak możecie bronić przebywania na respie dłużej niż 30 sekund, skoro nie ma o tym informacji w regulaminie? Punkt ten dotyczy wyłącznie TT (strony atakującej) nie CT.

Nie ma dokładnie określonej kary za to przewinienie, a jak Vernon napisał ten punkt miał być zmieniony na zakaz dla obu teamów na kampe na respie powyżej 30 sekund.

Punkt nie został zmieniony, zatem nie masz prawa go za to banować. Jak zmienicie regulamin, wtedy dopiero w oparciu o nowe punkty zaczniecie zwracać innym uwagę. Zbanowałeś go za? Za to, że punkt zostanie w przyszłości zmieniony?

Nie mam sobie nic do zarzucenia, a ty znowu szukasz dziury w całym, 5 minut Cię nie zbawiło.

I jeszcze jedno mówiłem, że nie odpuszczę żadnego przewinienia, a mój nick pisze się wielką literą. ;)

5 minut jednego gracza nie zbawiło, ale ile będzie takich bezsensownych banów niezgodnych z regulaminem? Ile osób zostało przez to wyrzuconych z serwera? Ile równie dobrze mogliście przez to stracić graczy?

 

Jeśli nie ma tego w regulaminie, nie ma przewinienia.

 

Kampa na respie jest już od dawna karana i tylko ty masz z tym problem.

 

Jakim prawem?

 

Jeżeli według Was to była obraza Admina, to co ma powiedzieć opiekun, jeżeli admin banuje sobie ludzi bez poparcia z regulaminem? Za tworzenie własnego regulaminu i bezpodstawne bany powinien wylecieć.

 

5.4-Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera. Złamał? Nie.

 

Po Trzecie ,, A ja mam tobie coś do zarzucenia, owszem 5 min mnie nie zbawiło ale głupoty nie odpuszczę" Masz tutaj obraza, a zarazem zniewagę :) Głupi to możesz być Ty , a nie ktoś bo moim zdaniem Gruby na prawdę jest spoko, a Ty ciągle szukasz dziury w całym.

 

Głupoty - bezpodstawne zbanowanie

 

Głupi to możesz być Ty , a nie ktoś.

Traktujesz użytkownika, który stworzył temat w Waszym dziale przedmiotowo (możesz być Ty, a nie ktoś? To co.. coś?)

 

Patrzcie na fakty, a nie chronicie się nawzajem bez żadnych kontrargumentów.

 

Jak to duży człowiek mawia... brakuje tu obiektywnej opinii :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni podzielam zdanie S}{aDoWa ...

Skoro od dawna to było karane ( totalny bezsens ! ) to czemu nie zbanujecie mnie za takie coś? Przeciez u mnie jest to bardzo częste...

Pytacie jak można kryć bsa na respie CT na dd2 ? Widać ile wiecie o csie ... Każdy wypisuje w podaniach, że jakiego to nie ma doświadczenia i ile to gra w csa ... Teraz to wszystko wychodzi. Powiedzcie mi jedną rzecz. Skoro każdy jest tak mega doświadczony to czemu nikt nie wziął pod uwagę tego, że jak np. ktoś wyjdzie ze środka i chce iść na B to ktos z respa CT może go zabić i pomóc graczom na B? Graliście kiedykolwiek mixy? ( to pytanie retoryczne bo wiem, że na ns się nie gra mixow ) Przecież najczęściej na dd2 się gra 2 na A, 2 na B I JEDEN NA RESPIE CT.

Wiecie co? Takie odpowiadanie i pisanie, że ban był słuszny naprawdę mnie bawi ... W takim razie mi się chyba należy już perm za takie granie ...

Radzę myśleć i nie bronić się jakimiś wyssanymi z palca argumentami.

 

Chyba jedyną mapą na serwerze, na której resp CT nie jest zbyt ważny jest de_nuke. Na innych mapach jest to bardzo ważna, dająca wiele możliwości część mapy!!!

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak popełnilem błąd dają te 5 minut Tedemu. Macie racje rewoX i Shadow, nie pomyslałem o tym w ten sposób. Chociaż z drugiej strony bf2 to nie mix.

Ja uważam, że ct nie może sobie kampić jak chce, a tylko tt musi biegać, bo to wtedy nie równa walka. Ten problem trzeba rozwiązać.

Nie spamujmy więcej, niech soot sie wypowie.

 

@ Nie spamuj już, napisales co Ci nie pasuje wię daj sobie spkój. I nie tobie to oceniać jak znam się na Csie.

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ct nie może sobie kampić jak chce, a tylko tt musi biegać, bo to wtedy nie równa walka. Ten problem trzeba rozwiązać.

Widać, że dalej niczego nie zrozumiałeś i nie znasz podstaw gry  cs,16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak chcesz kampić Tedy to kamp do 30s a potem uciekaj pilnować b'sa albo goń po mapie za tt.

2. Serio nie masz co robić tylko o takie coś się spierać?

3. Słusznie dostałeś bana.

4. Płaczesz o jakieś 5 min bana, no sory ale to jest śmieszne ^.^

5. Jak nie masz co robić to idź na grzyby a nie pisz takich tematów.

6. Admin prawidłowo wykonuje swoje obowiązki i tym razem też je prawidłowo wykonał.

7. Nie rób z siebie ofiary bo nie ma po co

8. O regulaminie decyduje Head a każdy gracz jak i Admin ma go przestrzegać.

9. Admin jest od tego, żeby pilnować tego, aby regulamin był przestrzegany. 

Pozdrawiam <3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec spamu. Od zawsze było jasne ze kicki/bany za kamp na repsie powinno dostawać tylko tt na mapach de_ a na mapach cs_ ct, także nie wiem dlaczego Tedy dostał bana jak był w CT!. Od początku tego serwa był wpis w reg. że kamp na respie karany jest dla tt na mapach de a ct na mapach cs, może nie jest napisane aż tak dokładnie ale myślę że wystarczy to jak piszę " przez drużynę atakującą" więc każdy chyba powinien zrozumieć. Vernon ja nic nie mówiłem takiego ze dodam wpis na zakaz kampienia na respie ct jak i tt. Resumując Gruby z Brazzers dostaje ostrzeżenie 1/3.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności