Skocz do zawartości

Konkurs ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

@Fakel

zatrzymaj go narazie. Jak cos to odezwe sie do Ciebie w tej sprawie. Same miś wykosztował mnie 80zł , a jaka cena pozostałych nagród ? dowiecie się już za niedługo ! Czekamy jeszcze na kilka wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie. Jak juz powiedzialem , ja zrzuce z swojej kieszeni , ewentualnie Papku cos tam dolozy i koniec. To my organizujemy konkurs i to my za niego odpowiadamy jak i oplacamy za nagrody i inne. Konkurs bedzie jakos na sylwestra , ale to musze uzgodnic jeszcze z Papkiem co on o tym sadzi bo tutaj on z Karolem sa najwazniejsi i od nich zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle , ze nie ma co przeciagac juz dyskusji na ten temat.

 

Moim zdaniem , fajnie byłoby gdyby konkurs wystartował wraz z nadchodzącym sylwestrem - to juz zostawiam wyzszej inspekcji czyli Papkowi.

 

A co do zrzutki na nagrody to nie trzeba , ale jak ktos chce to zapraszamy. Docenimy nawet marne grosze , zawsze coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlystek  dorzuca 100 zl ;] LECI TO TYLKO NA  NA 1 MIEJSCE CZYLI ZWYCIĘZCE RANKINGU  (przelew na konto jedynie ) pracuje także stac Chlystka ;D TYLKO PISAĆ NA PRIV KIEDY ZACZYNACIE I WYNIKI KOŃCOWE ;]  obiecuje to wam Panowie (jak coś to ban na Chlystka ;D ) także walczyć zdobywać i wygrywać 100 zł myślę ze to nie mało pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności