Skocz do zawartości

Sb


nerka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie piszę tego tematu na złość itp. Mianowicie chodzi mi o sb zwykły gracz jest banowany za sb a gdy admin ma to już wolno tak? Juz widzialem wielu adminow z sb i grali non stop. Albo są bany albo nie, nie bede podawał nicków. Każdy powinien mieć równe szanse..

Edytowane przez Hannibal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli gracz ma SB to nie można go zobaczyć , jezeli admin co (i tak go nie można banowac, nawet jak aim, sh , wh to nie można) .. kto go będzie sprawdzał? 

Admin ma dużo na głowie, ma 1,2.3/kilka przywilejów które nie są dostępne zwykłym graczom, a niby akurat to. Za SpecBuga nie można go banować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład trzech adminów online i jeden ma.

Sb to sb rozumiem jak jest jedenadmin a nie wielu, taki jest regulamin i nikt nie stoi nad nim prawda? To napiszcie ze admin może mieć a po 2 pisałem mu.

Edytowane przez Hannibal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi tu o mnie, wiedziałem o tym, że mam sb ale wydaje mi się że ważniejsze jest pilnowanie serwera niż dbanie aby ktoś mnie oglądał po śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś widze że nie kapujesz, i pokaż mi pkt regulaminu gdzie pisze że nie można mieć SB. NIC TAKIEGO nie ma w regulaminie. 

 

Czytaj uważnie

Ping - gracz klatkuje. Banujemy 

Ping - u admina, który nie gra tylko siedzi na specu (klatkuje w grze, ale siedzi na speecu) nic z nim nie robimy, bo to nie przeszkadza nikomu.

 

SB - gracza nie można zobaczyć, BAN

SB - u adma, nie patrze na niego bo to admin, nic nie robie. Graczowi to na pewno nie powinno przeszkadzac, bo to on nie jest adminem. Bardzo czesto wkr$%%^ mnie jak gracz szczeka ze admin powinien nie grac bo ma SB. Jest oczywiscie plugin antySB ale on jest stary i nie bedzie dzialac. 

 

Mysle ze sie ogarniesz z tym tematem, bo to juz na prawde wkurza... nie jestes pierwsza osoba co ma jakies waty co do tego dlaczego adm ma sb, a mnie banujecie?''..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności