Skocz do zawartości

Co myślisz o tym?


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym aby temat pozostał otwarty, ja go jako donator sam zamknę kiedy zajdzie potrzeba.

 

 

Znany nam/wam dobrze zduniu > Iron Man. 

A co tutaj mamy ? A demko, dla mnie kilka akcji spalone, a dlaczego tutaj pisze? Kolega włącza nie wiem co ma, może radar, może wh. i wyłącza cheat. I dlatego chcę żebyście wy ocenili demko, w supportUB są profesjonalni ludzie ale ich jest tylko 4, a my też ludzie i możemy się mylić, wy ocenicie + supportUB i będzie git ;) Werdykt .. i proces. 

 

Mianowicie chodzi o te demko 

http://www33.zippyshare.com/v/86785643/file.html

 

Akcje, które ja zobaczyłem. Kryje się kolega dobrze ale 2 mocno spalił. Jak up, jestem człowiekiem mogłem coś przeoczyć.

Wszystko było nagrywane przy pomocy admin spec ESP.

 

 

 

Czasy; 

 

08:40 widzi przez smoke, za modelem. Możliwe że widział bo to nie ma czarnego ekranu i nic nie widać, ale ja bym nie zauważył przebiegającego modelu. 

 

08:50 (akcja 08:53) wychyla się i strzela w sciane, a dokładnie w model. 

 

10:30 (akcja 10:33) tutaj mogę sie mylić, ale troche dziwne. Na słuchawkach słychać typka, kolega podchodzi po czym się szybko cofa? w domku jest przeciwnik. [nie powiedziałbym że wh, bo był z tyłu, ale mógł odpalić radar] 

 

11:05 Tutaj to akurat nic nie możemy zaobserwować dziwnego, prócz tego że po tym jak zduniu wchodzi na schodach się nie rozgląda? Taki 'PRO GAMER' a będzie nieostrożny? ESP pokazuje że czysto, 'zduniu nie obawia się niczego więc nie sprawdza terenu'

 

12:05 (akcja 12:08) SPALONE!! nie widział nikogo a przed wejściem oddał strzały. 

 

17:05 modelowo

 

21:24 Tu się kolego nie skanuje, ty nie wiesz o tym? Przecież to w drzwi walimy skany. Ale tu nie chodzi o to, gdzie kolega strzelał? tam gdzie pare sek temu był przeciwnik. Odpał wh i wyłaczył? możliwe że tam siedział?

 

24:10 A co tutaj kolega robi? Słuchawki - nic, ale zduniu wie że jest za nim przeciwnik, który chodzi na shift. Zduniu podchodzi i strzela. 

 

 

Co wy o tym sądzicie? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest spalony, siwy bardzo dobrze rozpisałeś te akcję. Zobaczyłem sam te demko, i było jeszcze parę innych akcji, ale to już bez sensu wypisywac je tu.

 

ZBANOWAC

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpalony i to nie ma szans, że nie, sam byłem świadkiem jak nagrywałeś demko i kurde nie raz sam na niego patrzyłem. Niby nie pozorny skan a jednak widać. Nie raz już były skargi na niego na u@, nawet była sprawa też na forum, lecz pewna osoba, zamknęła go mimo, że praktycznie nikt się w niej nie wypowiedział  a zgłoszenie było i jest nadal słuszne. Chłopak jest odpalony i tutaj nawet nie ma co dużo mówić. Teraz czekajmy na kogoś z ubTeamu i zobaczymy co powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mu zrobilem ssy po kilku rundach pszyglądania sie jak gra. Byly czyste. Dosał jeszcze kila razy ssy od innych adminow też czyste. Później bylem przy nagrywaniu demka przez Medyka, a następnie rewoXa i też wydawalo mi sie że palil, ale znowu ub. Teraz Siwy ma naprawde twarde dowody na niego, zobaczymy. Dla mnie palił.

 

 

 

@ Tedy jak masz jakiś problem do mnie to napisz to na priv masz gg podane,forum też ma możliwość wysyłania wiadomości, więc zapraszam. I nie próbuj mnie znieważać, bo takim zachowaniem pokazujesz kim naprawdę jesteś. 

 

Demko oglądałem dwa razy i jak ci bardzo zależy to ci napiszę co myślę o tym co rzuciło mi się w oczy:

 

11.05- spogląda na model na balkonie za ścianą.

12.05- na dywanach przy wejściu od bs'a jeszcze nie wyszedł zza rogu, już strzela.

      w tej samej akcji strzela do gościa siedzącego pod balkonem zanim go zobaczył.

17 minuta demka zabija przeciwnika po czym spogląda w górę na modele na balkonie wyskakuje na niego typ zabija go.

24.10- bez powody idzie na shifcie w stronę przeciwnika idącego również na shifcie.

 

Te sytuacje dla mnie wyglądają na spalone. Ale oczywiście mogę się mylić, bo po za tym wszystkim Iron skila ma na pewno, bo dobre info to nie wszystko.

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8;40 randomowy strzał przez smoke nawet gościa nie trafiłem. +ct robili tak co runde walili smoke na srodek i przechodzili albo na mida albo na 2mida 

8;50 gosc tam przebiegł widome bylo gdzie jest 

10;30 slyszałem typa co kolo tunelu sie krecil a ze przy okazij tamten wylecial

11:05 Po co mialem sie rozgladac jak przed chwila tam typ z tt wbil i go nikt nie zabil

12:05 To mogło wygladać dziewnie przyznaje ale slychac bylo typa co z dywanow wycofuje na balkon wiec srztrzelalem po wyjsciu jak i później każda pozycje sprawdzałem ze wychodzilem i odrazu strzelalem

17:05 nie sądziłem ze bedzie tam typ więc tylko lekko spojrzałem a gdy zaatakował to sie odwróciłem 

21:24 Jak juz pisałem w poprzednim demku ja zawsze w ten kąd strzelam zazwyczaj z awp ale teraz nie widzialem gdzie jest ten Kąt bo smoke zasłaniał

24:10 Było słychać kogoś jak podchodzi po to miejsce  Odechciało mi sie czekać wiec wychodziłem powoli a on mi przed cel. wyskoczył 

 

Nigdy na żadnym z waszych serwerów nie  grałem na czitach czy wy nie mozecie zrozumiec ze ktos jest poprostu dobry ? 

Edytowane przez Zduniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:18 słychać strzały gdzieś w pobliżu pochy. Wyskakujesz z żelek i modelowo mierzysz na ctka.

12:05 idealnie na model i zacząłeś strzelać jak dla mnie na spalone !

13:04 znów spojrzałeś na model.

21:55 znów model, tym razem awp

24:12, moden na swojego, który siedzi na balkonie (chwila później zabijasz przeciwnika, który się skrada)

 

Oprócz tej akcji 12:05 nie jestem w 100 % przekonany co to tego, że jest on odpalony.

Każdy może przejechać celownikiem po ścianie, a na demku uznać ze to model.

Ja bym osobiście nie jestem w 100 % pewny. ( Trzeba dodać, że jak gra się długo z tymi samymi graczami po jakimś czasie zna się ich ulubione miejsca do kampienia)

Neutral

 

Edit Mam pytanie do kolegów kuby i grubego. Oglądaliście demko, że się wypowiadacie? Nie napisaliście nic co by mogło pomóc w ocenie demka, które wrzucił Siwy.

(dla grubego to pytanie retoryczne)

Edytowane przez TEdy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc tych akcji niby da sie jakos usprawiedliwic "na sile" ale akcja z 12:05 jak wychodzi z domku i celuje po scianie idealnie za typem dla mnie spalona. pomine to ze odrazu jak zeskoczyl na dol to tez wiedzial ze typ jest w rogu bo tam czesto ludzie siedza i prawie kazdy tam zaglada ale dziwi mnie to ze jak nikogo gdzies nie ma to zapieprzasz szybko i skanujesz kazdy rog, a gdy jest ktos w rogu to juz zwalniasz troche, dluzej mierzysz celownikiem itp. (np. 9:59 jak wchodzisz do domku i za drzwiami kampi typek a ty tym razem nie skanujesz (nie tlumacz sie ze dlatego bo masz awp) tak jakbys chcial specjalnie pokazac ze jestes czysty). nastepna akcja jak zabijasz na respie ct ciasnego wieska tez dla mnie troche dziwna (odrazu sie zatrzymales i tam mierzyles no ale moze go uslyszales). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:40 czysto

8:53 +/-

10:30 czysto

11:05 czysto

12.05 spalone totalnie b+

17:05 +/-

21:24 i wszystko wyszło ;) typ gra on/off. Wyłączył wh ale widział wczesniej model dlatego potem zeskanował b+

24:10 +/-

 

Gra on/off ewentualnie radar.

Ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21:24 Jak juz pisałem w poprzednim demku ja zawsze w ten kąd strzelam zazwyczaj z awp ale teraz nie widzialem gdzie jest ten Kąt bo smoke zasłaniał

 

Jak tu nie ma żadnego smoke? cofam, jest smoke. Ale jego mało co widać, nic nie przeszkadza ci w skanowaniu. 

 

Czekam jeszcze na supportUB i myślę ze można kończyć tą sprawe. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na każdą akcje po 3 razy i jest tak jak napisał Rewox. Niektóre akcje ma czyste. ponieważ słyszał lub też na farcie ale jedną ma spaloną na 100%, więc ma wh na jakiś klawisz. Jestem za daniem graczu bana.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rozpisali już wszystko, co można było rozpisać, a więc ja już tego robić nie będę, ale chcę się wypowiedzieć. Sam bym to demko nagrał, jednak od pewnego czasu nie działają mi linie pomocnicze (problem zdiagnozowałem i niedługo go usunę), więc poprosiłem Siwego, aby zrobił to za mnie. Jak widać, nie myliliśmy się. Większość graczy zawsze kiedy Iron wchodził na serwer pisało na u@, żeby go sprawdzić, ale za każdym razem kiedy to robiliśmy, ssy były czyste, co może wskazywać na to, o czym pisali moi przedmówcy - wh off/on. Sam niejednokrotnie oglądałem Irona i widziałem, że nie każda jego akcja jest czysta, ale niewiele z tym można było zrobić, bo demko nagrane na przykład przez Medyka, nie było prawie wcale rozpatrzone, ale mniejsza o to. Mam nadzieję, że te twarde dowody Siwego wystarczą, aby w końcu zbanować nieuczciwego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś ciekawego w AMXBans znalazłem 

Ban z 29.06 - http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=49212 , screeny nie wstawione! IP zgodne, kolega grał na aktywnym banie!

 

Dziękuje gruby, http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=115336

 

 

Werdykt - odpal

Zbanowany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Załatwione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności