Skocz do zawartości

Nowy Sezon?


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,Niedługo odbędzie się nowy sezon (dokładnie 11.01) i tak to co będę dodawał powoli do tego nowego sezonu:-mapy (z 10map ponieważ do większości z nich muszę dorobić spawny)-Nowe perki-Poprawa HUDU (monety będą już w silniku nie jako osobny plugin)-Na 99% dodam pytania ale nie wiem czy chcecieCo do nowych perków to proszę dodać swoje pomysły(mogą być zrobione ale ma być plik .sma).Na razie tych perków mam niecałe 10 ^ ^I czekam na wasze pomysły oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pomysłów na perki :1. Radar telegrafisty:widać przeciwników na radarze link :http://cssupport.pl/tourtiale_amxx-46/stary_cod_item_radar_i_klasa_telegrafista-1523/2. Platynowe Naboje : 1/5 zabicie wroga obojętnie jaką bronią .3. Granat Zamrażający: Dostajesz 1-4 granaty zamrażające.8.Granat Mistrza : szansa na zabicie 1/1-3Mam też pomysł co do nowych klas :Nowa klasy Premium EXTRA lub Zwykłe:1.Klasa Premium EXTRAKillerWidzialny w 4%Posiada on nóż 1/1 PMP3 skoki Zmniejszona grawitacja.2 klasa Premium EXTRA.Speeder Bronie :Steyr TMP 1/8, Mac 10 1/7 Granat HE 1/3Jest o wiele szybszy niż inne klasy .Zmniejszona grawitacja 3 skoki .3 klasa Premium EXTRA.WallHed.1/5 Pocisków wystrzelonych w niego odbija oprócz tych w głowęBronie: Ak 47 1/11 i nóz 1/2 LPMPrzy kucaniu jest w 10% widzialny.Zmniejszona grawitacja 3 skoki4 klasa Premium EXTRAImperator Bronie:Deagl 1/3 Elita 1/9Posiada ubranie wroga .Ma 1/5 szansy respu u wrogaZmniejszona grawitacja 5 skokówKlasy darmowe.IntoksynatoBronie:Ak47 1/12 Usp 1/7Posiada ubranie wroga.2 skoki.Łowca Bronie:Kusza 1/5-10 glock 1/7Ma zmniejszona grawitacjeHitlerBronie:Krowa 1/15Jest lekko niewidzialnyGranadierBronie:M3 1/6 Granat HE 1/2-3Przez 3 sekundy nie można go zabić.ZłodziejBronie:Famas 1/13 Deagl 1/8Co rundę dostaje dodatkowo 1000$Ma szansę 1/8 na oślepienie wroga.I co do expa powinien być trudniejszy trochę bo poziomy za szybko lecąPostaw Piffko narobiłem się trochę :P Jak by były błędy to przepraszam .Dziękuję pozdrawiam Intoksynato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do nowego sezonu jestem na tak, ale tych pytań nie dawaj bo widziałem już na paru serwerach je i nic dobrego z tego nie ma. Każdy sobie zbinduje klawisze i będzie miał na wszystkie odpowiedzi na pytania. A tak to może być :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

de_ratsxlde_aztec-elfde_legendscs_alpincs_uplinkDodałem takie mapki jak na razie.Jak wrócę dodam resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Większego expa nie będzie ,będzie to teraz taki small EXP .Proszę wypowiadać się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale więcej map = więcej map z taką ilością slotówPołowa map które podajecie nie ma spawnów i je trzeba dorabiać a to nie 5 minut ^ ^Najlepiej jakbyście podali pomysły co do klas i perków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie nie ! Klasa elektryk ?! Na wiekszosci serwow jest ta klasa i jest do bani.. A my mamy sie wyrozniac sposrod innych :DKlasa: MysliwyBron: Scout 1/2 + Uzi 1/15Gdy kuca z nozem to jest slabo widoczny. (jak ninja caly czas)Klasa: FarcikBron: AK 1/14, 1/2 z HEKlasa: ElfBron: Łuk :D (kiedys widzialem taka klase na innym serwie)Na kucaku slabo widoczny.Klasa: Pan DetonatorBron: TMP 1/13Posiada 2 Dynamity ktore zabijaja przeciwnika odrazu.Klasa: ZlodziejBron: Galil 1/13Ma szanse na wyrzucenie broni przeciwnika 1/5-8Klasa: WuhaczBron: AUG 1/14Na radarzee widzi swoich przeciwnikówKlasa: Dla GroQu :DBron: Scout 1/1, Niewidzialny na scoucie gdy kuca :D (ooo taaak xd)W klasach nic nie mowilem o grawitacji, multijump i wgl. To juz dostosuj do siebie :DPzdr GroQu . ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to naj normalenejsze(nie ma takiego słowa ale spoko :-D ) klasy podał GroQu ponieważ są one dosyć rozsądne z jezdnym wyjątkiem :D

A co do perków mam dla CB paweł rade tu jest sporo Fajnych perków : http://amxx.pl/topic/86431-perki-by-j-river/

A co do exp'a no się mylicie poniewasz jak zwiekszyci to go szybciej wbijecie lvl a to nie w tym chodzi aby w tydzień czy w dwa mięci już z 30-40 k lv czyli proponuje coś takjego

cod_killxp 2500 // doswiadczenie za zabojstwocod_winxp 5000 // doswiadczenie za wygranacod_damagexp 1000 // doswiadczenie za 20 obrazencod_savetype 1 // 1- Nick 2-SteamID 3-IPcod_maxlevel 45001 // Maksymalny poziomcod_levelratio 1 // ustawia ile doswiadczenia potrzebne do zdobycia 1 poziomucod_weaponsblocking 1 //ustawia blokowanie podnoszenia broni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa:

 

C!chy

nie słychać jego kroków, 1/2 z kosy, 1/10 z glock/usp, niewidka (60/100)

 

Bonuś:

za zabicie dostaję więcej expa, 1/2 ze scouta, 1/10 M4A1/Ak47, nóż 1/3

 

Voran:

1/2 z AWP, 1/12 z Famasa, 3 skoki, lekka niewidka

 

Echo:

po naciśnięciu przycisku (e) ogłusza przeciwnika na 10 sek. , 1/2 z noża lekka niewidka, grawitacja, 2 skoki, 1/12 z glocka/TMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C!chy, klasa Bonuś'k ma za dożo z m4 i ak nawet premka nie ma tyle !

Dla niej dać 13-15

Voran ta klasa już jest bardziej wyrównana bo z famasa ma 12 ale tak samo jak dla bonuś'ka 13-15

Echo klasa oryginalna (pomysłowa) ale bym odjął 1 skok i TMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta Klasa Echo od Poziomu by była np. od 30k

 

 

Perki:

 

Usunąć Nanosuit i zrobić perk Peleryna Niewidka 100% nie widzialności nawet cienia nie widać.

 

Zestaw Kapitana:

a w nim: -awp 1/1 , m3 1/3, m4 1/10.

Spryciarz:

po naciśnięciu klawisza (e) ma zdolność przechodzenia przez ściany tylko w okresie czasowy z 10 sekund.

Usunąć Pro Snajperkę i dodać Snajperka xxl - gry kucasz jesteś mocno nie widzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności