Skocz do zawartości

smiech na sali co sie dzieje na dd2,ach ci admini


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

.Twój Nick: Spina BICEPS My FRIEND

2.Nick admina/gracza który zawinił: Miko
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 00:38
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www74.zippyshare.com/v/85555843/file.html
6.Opis sytuacji:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] ?? ???? ???????? ?? ???? ???????!
[AMXBans] ?? ?????? ?????? ????????? @ cs-classic.pl
[AMXBans] ???????: resp tt max 30 sec
[AMXBans] ?????????????????: 30 minut
[AMXBans] ??? SteamID: STEAM_0:1:76676324
[AMXBans] ??? IP: 185.28.248.10
[AMXBans] ===============================================
To tak zaczeła sie runda CT RASZUJE no to jest 1:50 a gosc jest na moim respie to pzdr zabilem go,jeden z moich "kolegow z druzyny" poszedl z paka na B i go zabili gdzies przed GORNYM TRUPEM,no ale ct raszowalo wiec poszedłem przed anarchie i dostałem info ze "CT RASZUJE PLECY OD RESPA WAM ROBIA "no to wiecie jak ktos jest doswiadczonym graczem to pojdzie i zabije,no ale taki pech za zabilem KOCHANEGO ADMINA i wylecialem z banem..nawet kur** nie  zobaczy czy kampiłem czy co...jakbys wiedzial to paka była przed gornym to miałem kurde robic kółko i isc przez srodek,dolny,gorny?taki jestes zajebisty ale jak CT raszuje to jest zajebiscie bo Ty jestes kurde w CT i wam wszystko wolno..tam gdzie admin tam druzyna ma przywileje elo
Saphire-Wiem przepraszam za kulturę,ale jesli wylatuje z banem niesłusznym i nie moge pograc na fajnym serwerze to juz nie moja wina :)
4:30 GRACZ desperado traci pake przed gorynm trupem,dostaje od niego info ze robią nam plecy wiec cofam po pake i zabijam Miko i teraz najwazniejsze czy NORMALNY GRACZ,ktory wie ze paka jest kolo RESPA TT    szedłby po nia  srodkiem,dolnym,gornym?no chyba nie...
Edytowane przez Bez Spiny Luzno
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się po tą pake wybierałeś to było trzeba iść a nie stać na respie, Resp TT max 30 sec - Ban do 30 min, jak dostałeś bana to było 1:12. Dobranoc

http://forum.cs-classic.pl/topic/27513-suaby-gracz/ - Tutaj masz podobny przykład skargi i zobacz wypowiedź 3lu gdy zbanował za resp przy czasie 1:28 a CT rashowało a ty byłeś do 1:12.

Pozdrawiam; Miko ! 

Edytowane przez miko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazliwe rzeczy na U@? napisałem tylko moze dla ciebie az "Za co kur**" i tyle było,ej co ty piszesz?z jaką paką miałem isc na B jak ja  paki nie  miałem?obejrzaleś w ogole demko?gracz DESPERADO miał pake przed gornym,nie tylko ty raszowałes bo zobacz demko i raszował gracz i nicku "DW"(Srodek zraszował) wiec nie sciemniaj.."a byłeś już z paką spowrotem"w tym czasie dopiero się po tą pake wybierałem :) tyle ode mnie a jak brałeś pake przed górnym to nie szło iść na B co Ty piszesz...obejrzyj demko tam jest  wszystko :) narazie zmykam (demko od 4:30) dobranoc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem demko. opuściłeś resp przed upływem 30s. Ale zaraz po chwili na niego się wróciłeś. Admin, tu właśnie miko , Nie popełnił błędu.

Zaczyna się runda (Runda trwa 2 min) Więc ma cię nie być na respie po 30s. Proste. Pamiętaj też że to nie FFA. Tu masz cele A ty się wróciłeś na resp tylko i wyłącznie po fragi. I równie dobrze mogłeś stanąć za respem , nie musiałeś kampić i czekać na ct na respie.

Jak dla mnie skarga bez sensu.

Edytowane przez 3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem demko. opuściłeś resp przed upływem 30s. Ale zaraz po chwili na niego się wróciłeś. Admin, tu właśnie miko , Nie popełnił błędu.

Dokładnie tak. Jeżeli piszecie skargi, to róbcie tak aby było na waszą korzyść.

Skarga jest nie słuszna, po obejrzeniu demka stwierdzam iż zasłużyłeś na bana którego Miko Ci wlepił.

 

Pozdrawiam,

PaPkU.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności