Skocz do zawartości

Problem.


Cosnek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram sobie na waszym bf2 już od tygodnia bardzo mi się on podoba lecz mam pewien problem, odznaka do walki bronią szturmową Weterana wymaga 25% celności to jest żaden problem, rzecz w tym że ta celność jest chyba zbugowana, cały czas stoi mi w miejscu na 21%, pytałem się graczy czy im też stoi w miejscu i jakoś 3 odpowiedziało że tak a 2 że nie, jeśli macie jakieś propozycje jak rozwiązać mój problem proszę napisać.

 

Pozdrawiam Cosnek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jest taka sprawa, że więcej ludzi ma takie coś, a nie piszą na forum, to możliwe ze tak będzie i może to jakiś bug, na pewno się tym opiekun zajmnie . Pozdrawiam, dziś zagram i jak się uda ogarnąć coś, to najwyżej potem napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Rewoxa, nic się nie buguje, Rewox  gra na kilku nickach i jest wszystko dobrze. Ja sam gram na jednym nicku i jest wszystko dobrze, a może dlatego ci stoi w miejscu bo cela masz słabego ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wydaje mi sie ze nie jest zbugowane ale Spejson dzisiaj mi pisal ze probowal nawet jak nikogo nie bylo strzelac w sciane caly czas i nawet spasc mu celnosc nie chciala wiec to troche dziwne chyba ze zbyt krotko to robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo strzelał w ścianę ... Wy myślicie, że tu chodzi o celność w model ... Tu chodzi o celność w wybraną cześć modelu (np. głowę) jak masz 10 zabić z awp i każdy w głowę to masz celność 100% ( chodzi tutaj o pojedyncze strzały. Bo jak puścisz serie i 4 naboje trafią w korpus a 1 w głowę to nie będzie celności 100% )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze szybko się nabija ją z shota lub awp niżeli z ak lub m4. ;D Ja nabiłam ze shota i bardzo szybko celność mi wskoczyła. Kwestia poćwiczenia i to co wyżej rewox napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to tutaj po prostu chodzi o procent kul trafionych w przeciwnika. Sam zaobserwowałem spadek mojej celności od kiedy zacząłem grać ak i skanować oraz walić serie. Wcześniej, grając smg celność mi bardzo szybko rosła, dochodziła do pułapu 28-29%. Ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiE RoB Mi SsOw ja grając tylko ak/m4/awp mam celność 36% ... Kule trafione w model nie maja znaczenia! Liczy się miejsce w jakie trafiasz. Jak walniesz serie 10 kul i 3 będzie w brzuch a 7 w powietrze, to celność będzie 30%

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nic się nie zbugowało. To tak samo zależy ile zabiłeś fragów na niskiej celności. Na przykład. Zabiłeś 1000 fragów i Twoja średnia celności była 11 % to wiadomo, że jak będziesz miał na przykład co rundę celność 50 % to Ci wskoczy ta celność o 0,01 % i musisz długo wbijać ;) To nie jest zbugowane tylko z czasem już co raz ciężej wbić ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności