Skocz do zawartości

Administracja??


squbany partyzant

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  DW


2.Nick admina/gracza który zawinił: Amfetamina t 

3.Admin/Gracz :  Amfetamina t 

4.Data i godzina: 16.12.2014 21:28


6.Opis sytuacji: Piszę tą skarge ponieważ zostałem niesłusznie zbanowany na 30 minut przez nadwrażliwego na punkcie respa tt admina "Amfetamina[t]. Nie wiem co admin ćpał (omen omen do nazwy admina), ale napewno nie patrzał na zegarek, bo w dosłownie dwadzieścia dziewięć sekund zeszłem jebać/gnoić/mordować przeciwną drużynę (do wyboru :D) z respa tt. 

Jak naweet za 1 sekunde zwłoki będą/są bany to ja podziękuje.

30 sekund to 30 sekund anie  admin jest zły że ja odczekam do 30sekund i wybijam 

Edytowane przez squbany partyzant
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Zabrania sie kampienia na respie tt (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.

*Kampienie na respie tt: Kick, ban od 5min do godziny

Ty nie masz siedzieć na tym respie równe 30s i wychodzić z niego. ty masz 30s na opuszczenie go, nie masz 31s TYLKO 30s Czy to jest tak trudne do ZROZUMIENIA!?

W 30s można przebiec całą mapę w koło a ty masz problem z wyjściem z respa.

Naruszyłeś tą granice (tu 30s) Ban słuszny.

 

Sam wspomniałeś że 1:29 zszedłeś z respa. Więc ban słuszny.

Pozdrawiam.

 

Następna skarga bez sensu....

http://forum.cs-classic.pl/topic/27788-skarga-na-admin%C3%B3w/

http://forum.cs-classic.pl/topic/27822-skarga-na-admin%C3%B3w/

 

Jeszcze kilka dni i pobijesz rekordy na naszym forum " W bez sensownych skargach :D "  

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/23843-galeria-chwa%C5%82y/       <------- tu się wpisz jak pobijesz rekord :D  :cycki:

Edytowane przez 3lu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zapytac w ktorym momecie rozpoczyna sie akcja bo na demku nie moge cie obczaic, na tym demku tak jakby cie wg nie bylo, nie podales czasu gdzie i kiedy akcja sie odbywa, nie bede czasu marnowal ogladajac cale demko od poczadku. Piekne zachowanie! Karamy kazdego! Bo spamuja, a piszemy "Resp tt max 30s olewka ban" wiec w czym problem masz? Bo ja wiem ze nie pierwszy raz na respie siedziales i nie raz dostales za to bana wiec pozdro. Z mojej strony tyle.

 

 

 

No tamte skargi przeoczylem ale tak spytam Powarznie ?!?! Takie cos pisac to trzeba byc naprawde jakims dzieckiem bez urazy. Rozumiem skarga za niesluszny ban ale takie cos co ty tam piszesz w innych skargach to jest dla mnie smieszne i mam Beke z cb czlowieku. Zastanow sie zanim cos znowu wymyslisz. HeHeSzKi :)

 

 

 

 

 

 

                                               Pozdro AmfetaminA

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, od czasu kiedy odeszłem z posady admina pełno skarg jest pisanych (wszystkie nie słuszne). Sam widziałem ile siedzisz na respie dokładnie 32 sek. ban słuszny i się zastanawiam kiedy wszyscy zejdziecie z Amfetaminy, dobrze się spisuje, a wszystkie bany jakie dawał są słuszne w przeciwieństwie do niesłusznych skarg, które na niego piszecie.

 

Pozdrawiam Uśmieszek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer. Ode mnie w nagrodę za Twoją kulturę osobista dostaniesz bana. :)

Co do skargi? Powiem Ci masz tupet. Nie wiem czy Ty chcesz go że tak powiem brzydko, "udupić" czy coś innego, ale to niestety Ci się nie uda.

Wiem jakich mam ludzi w składzie administracji DD2, i wiem że wykonują swoją robotę bardzo dobrze. Czekam na kolejne skargi od Ciebie. Niedługo zacznę Ci je aż "lajkować".

Pozdro,

 

PaPkU.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności