Skocz do zawartości

Amfetamina


dfgdfgdfgf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zostałem przed momentem zbanowany przez administratora o nicku: Amfetamina (kolega chyba się zdziwił moim skillem który po woli wraca do formy - dłuuuuga przerwa od zabawy  z Csem ) po mimo prób znalezienia screenów nie jestem w stanie ich znależć przeszukałem cały dysk w poszukwaniu plików "Bmp" w raz z nazwą mapy. Co mogę zrobic w obecnej sytuacji? Używam windowsa 7 wersje home 64 bity.

Dla jasności nie używam też żadnych "dopalaczy" gram czysto licze zatem na pomoc w temacie gdzie znajde te pierdo.... screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz kolego. Masz steam czy NS? bo jeżeli masz Steam to musisz mieć te ss'y a jeżeli NS to spróbuj sposobów które dał ci kolega wyżej Jaskier, Jeżeli jednak i to ci nie pomoże skonsultuj się z    -_-    On ci pomoże na 100% bo też miałem kiedyś sytuacje/ problem z ss'ami i tylko właśnie on mi pomógł.

 

tutaj masz Profil -_- 

http://forum.cs-classic.pl/user/6470--/

 

Na jego profilu znajdziesz takie informacje jak:

Kontakt : GG

tylko nie spam mu na gg :)

Edytowane przez 3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie znalazles to nie jest wina admina , tylko Twoja. Screeny robi automat , wiec musisz miec te ss Po 1 to nie jest ten dzial po 2 , admin banujacy moze podeslac demko wraz z rozpiską i zobaczymy czy miales laga - jak nie no to ogladniemy cale demko pod wzgledem "czystosci".

 

 

Pozdrawiam

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli on ma NS to może nie być świadom tego że jego NS nie zapisuje ss'ow (ma to zablokowane) więc to może nie być wina gracza, co do czystości to już UBteam się tym zajmie. pierw napisz do Właściciela sieci -_- I pogadaj z nim. zobaczymy co on ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie znalazles to nie jest wina admina , tylko Twoja. Screeny robi automat , wiec musisz miec te ss Po 1 to nie jest ten dzial po 2 , admin banujacy moze podeslac demko wraz z rozpiską i zobaczymy czy miales laga - jak nie no to ogladniemy cale demko pod wzgledem "czystosci".

 

 

Pozdrawiam

Haze

Jestem za jeżeli admin dysponuje takim demem nie mam co do swojego czystego grania ani grama zastrzeżeń!

 

 

Jeżeli on ma NS to może nie być świadom tego że jego NS nie zapisuje ss'ow (ma to zablokowane) więc to może nie być wina gracza, co do czystości to już UBteam się tym zajmie. pierw napisz do Właściciela sieci -_- I pogadaj z nim. zobaczymy co on ci powie.

Napisałem mu PW - gram na NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak wzoru./ Łamanie regulaminu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności