Skocz do zawartości

Skarga JamesOv


Rispekt

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Upadly


2.Nick admina/gracza który zawinił: JamesOv

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 20;30  18.12.2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Swiadkowie 

6.Opis sytuacji: Zabiłem gracza JamesOv po czym powiedziałem leżeć cieniasie a admin dał mi bana z powodem   [AMXBans] Reason : ' Pajac ? Obraza adma '  na 24h był cały serwer i wiele ludzi to słyszało możecie zrobić coś z nim bo jest żałosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie odróżnia żartów od obrazy według mnie taki ktoś nie zasługuje żeby być adminem. I nie powiedział Pajac tylko Leż cieniasie po tym jak go zabił czyli normalna reakcja człowieka któremu udało mu się pokonać ciężkiego przeciwnika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już na Ciebie siły...
Dostałeś za to, że powiedziałeś na mnie pajac, ZA TO, że ja z Shikkibane domagaliśmy się resetu pisząc, że jest dużo lvli 200+ i cicho siedziałem to co powiedziałeś? No co, "teraz cicho siedzi pajac" (Miałem odłączone mikro, dlatego nie prowadziłem z Tobą konwersacji). To, że mnie zabiłeś to mnie nie rusza bo jesteś słaby ^^.
Nie mam zamiaru dawać Ci ugody, będziesz dostawał za każdym razem bana na 24 dotąd, aż się uspokoisz i w końcu przestaniesz mnie wyzywać, w końcu nikt Ci krzywdy nie robi, a przynajmniej ja. Słyszałem też, że jeżeli dalej będę miał admina to pakujesz się z kolegami i robisz wypad na swój serwer (Jeżeli dobrze usłyszałem, marnie Cię słychać) Nikt się nie dąsa, tylko TY podburzasz swoich ziomków i tylko TY coś do mnie masz.
Agresja rodzi agresje, uspokój się bo później i Ciebie i mnie nie będą lubić ludzie na serwerze i zobaczysz, że to będzie wywołane z niewiadomych przyczyn . :)

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , bylem w tym czasie na serwerze i ,kiedy gracz Upadly zabil admina James0va powiedzial tu cytuje "lez ty cieniasie".

Powod bana wiec nie odpowiada prawdziwym faktom , a zreszta czy slowo "pajac" naprawde zasluguje na bana za obraze ?

Edytowane przez hedzik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienias pot. «osoba, której możliwości intelektualne, finansowe lub sprawnościowe nisko oceniamy»   źródło: SJP

Skarga nie słuszna..

KiToL ciebie tam nie było więc nie wiem po co tu sie wypowiadasz w tym temacie a jeśli dla ciebie słowo cienias to obraza lub (pajac) tak jak admin usłyszał to powinniście całego serwa banować po co po jednej osobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Koniu, przecież Ciebie tam nie było, dlaczego mnie to nie dziwi, że przyprowadzasz kolegów, nie rozumiem dlaczego przyczepiłeś się do tego leż cieniasie, ja w ogóle nie wiem, czy Ty to powiedziałeś.
Nie powiedziałbym, że gracze Cię "Lubieją" jest wielu którym zawadzasz tak jak i jestem ja, który zawadza Tobie i Twoim kolegom, wszystko na temat. Dobrze wiesz za jakiego pajaca dostałeś bana na 24. Jeżeli się nie uspokoisz, będziemy dalej prowadzić te sytuacje, nie pozwolę by obrażano mnie na serwerze, nawet się do Ciebie nie odezwałem (przynajmniej nie zdążyłem). Wszystko na temat.

________________
I nazywam się James0v, przez ZERO nie "O" :D

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamesov szuka tylko okazji żeby zbanowac upadłego ostatnio na cs Max admin jamesov prowokowal upadłego aby obraził go.na szczęście upadły nie dał się sprowokować podejrzewam że skończyło to by się banem na 24H Ktoś taki jak jamesov nie zasługuje na admina jestem za tym aby mu go odebrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś do mnie pretensji nikt nie ma i to nie temat do twojego bezsensownego pisania tylko żeby ludzi wypowiedzieli się na ten temat bo nikt cie na serwie nie chce taka jest prawda wszyscy cie maja głęboko w du***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ta cała skarga powinna iść do kosza. Wymien nicki tych świadków to po pierwsze , po drugie żeby to były osoby neutralne czyli te z którymi nie utrzymujesz żadnej koleżeńskiej więzi , to jest minimum do skargi , a nawet tego nie masz , to dawno powinno być zamknięte a wznowione wtedy gdy nauczysz się pisaać skargi , a co do tej obrazy to byłem przy tym i racja stoi po stronie Jamesa , ale za słowo "pajac" za duża kara , jak już to max na 3h , chyba że to juz jego któreś takie przewinienie to ban jak najbardziej słuszny.

 

Avor@ hah ty tu masz najwięcej do powiedzenia nie dość że nwt przy tym nie byłeś dodajesz swoje nędzne 5 groszy to jeszcze grałeś na WH i nwt nie powinieneś mieć prawa by się tu wypowiadać.

Edytowane przez Ivan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ta cała skarga powinna iść do kosza. Wymien nicki tych świadków to po pierwsze , po drugie żeby to były osoby neutralne czyli te z którymi nie utrzymujesz żadnej koleżeńskiej więzi , to jest minimum do skargi , a nawet tego nie masz , to dawno powinno być zamknięte a wznowione wtedy gdy nauczysz się pisaać skargi , a co do tej obrazy to byłem przy tym i racja stoi po stronie Jamesa , ale za słowo "pajac" za duża kara , jak już to max na 3h , chyba że to juz jego któreś takie przewinienie to ban jak najbardziej słuszny.

 

Avor@ hah ty tu masz najwięcej do powiedzenia nie dość że nwt przy tym nie byłeś dodajesz swoje nędzne 5 groszy to jeszcze grałeś na WH.

Ze wszystkimi graczami z serwera utrzymuje kontakt i trudno było by grać na serwie nie rozmawiając z nikim i nie zawierać znajomosci chyba że ciebie nikt nie lubi i nie masz tak jak inni a Avor był czysty aa zapomniałem ty masz oko jak pizda dziure za przeproszeniem ze wyłapujesz takie 2 sekundowe WH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że mam smieciu niedojebany coś do powiedzenia gram więcej niż ty więc wiem co się na serwerze dzieje i mówię jak jest. Peace yo tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadły@ nie ja mu dałem bana , więc nie tylko ja tak uważam ze grał na czitach więc nie udawaj głupszego niż jesteś , zbierz swoich chłopaczków na ts'a i tam sobie wszystkich powyzywajcie bo chyba tylko to wam w miare wychodzi :).

 

Avor@ choćbyś grał tu 20 lat to sam fakt że grałeś na czitach robi z ciebie totalne zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadły@ nie ja mu dałem bana , więc nie tylko ja tak uważam ze grał na czitach więc nie udawaj głupszego niż jesteś , zbierz swoich chłopaczków na ts'a i tam sobie wszystkich powyzywajcie bo chyba tylko to wam w miare wychodzi :).

 

Avor@ choćbyś grał tu 20 lat to sam fakt że grałeś na czitach robi z ciebie totalne zero

Liżesz dupe komu popadnie i nie wypowiadaj sie w temacie bo zaśmiecasz go tylko .

 

A jak masz coś do powiedzenia to Ts zapraszam  

 

 

szczała 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy Wy wszyscy jestescie zawieszonymi w internetowej przestrzeni (jak to się nazywacie DOROSŁYMI) - o zacofanej mentalnosci.

Upadły - wyrażasz swoją złość w malo finezyjny sposob (robisz dym na forum z personami stronniczymi -których Karol zapewne nie uwzględni)

Jak już jesteś u góry tej watahy gamoni, to pomyśl racjonalnie, są wiarygodnymi świadkami (kierująć się ich zachowaniem? nie sądze)

a James moglbys przyblizyc wszystkim czy Upadly dostal juz wczesniej bany za obraze, bo dla mnie rowniez 24h jak na pierwszy raz jest zbyt dlugim banem (jezeli to juz ktorys z kolei to sory)

DODAM ZE DZIS CALY SERWER ZMAGAL SIE Z NOBAMI ODPALONYMI, KTORZY NA SERWERZE GRALI 4/5H? DOPIERO JAMES WBIL I ICH POBANOWAL BO INNI NIE RACZA WCHODZIC

(tak to jest bezstronna wypowiedz gamonie)

To co Karolku? kolejny warnik? :))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

T

 

KiToL ciebie tam nie było więc nie wiem po co tu sie wypowiadasz w tym temacie a jeśli dla ciebie słowo cienias to obraza lub (pajac) tak jak admin usłyszał to powinniście całego serwa banować po co po jednej osobie

właśnie on ma tutaj rację.

 

Wystarczy w amxbans wpisać nick "Upadly" by zobaczyć, iż ma już bany za kulturę. Skarga niesłuszna.

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności