Skocz do zawartości

FFA "MR. 12" - Dobry pomysł czy zmiana na gorsze?


ShaD

MR. 12 FFA  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wprowadzamy limit wygranych rund dla danej drużyny?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

administrator Rewox zaproponował nowy pomysł, dotyczący charakteru Naszego serwera FFA.

Zmiana będzie wyglądać w taki sposób, że nastąpi limit wygranych rund do 12, a następnie po niej zostanie zmieniona mapa na kolejną z cyklu.

Praktyka:

 

Drużyna CT wygrywa na mapie de_dust2 11:1.  Po osiągnięciu dwunastu wygranych rund przez daną drużynę, zostanie zmieniona mapa na następną; w tym przypadku de_inferno. Komenda timeleft nie będzie obowiązywać.

Przykład drugi: drużyna TT wygrywa 11:10. Po osiągnięciu dwunastu punktów przez TT zmienia się mapa.

 

Zmieni to całkowicie charakter serwera, gdyż wtedy będzie liczyć się głównie gra drużynowa oraz pod koniec map pojawi się rzeczywista satysfakcja z wygranej.

Wykonywanie celi mapy będzie bardziej przestrzegane, ze względu na ważność wygrania każdej rundy.

 

Chciałbym spytać się Was, czy chcielibyście zobaczyć taką formę serwera ~ FFA.

Planuję dzisiaj wieczorem zamknąć ankietę, zobaczyć wyniki i w przypadku pozytywnego rozpatrzenia propozycji, wdrążyć ją na serwer przez 2 dni (weekend), by ostatecznie stwierdzić na podstawie niedzielnej ankiety czy podoba Wam się taka modyfikacja.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by bylo zmiane stron zrobic po 12 rundach, czyli 24 na jedna mape :)

Czas mapy byłby za długi, a niektóre osoby z danej drużyny mogłyby zmieniać strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

według mnie zmieni to serwer jak sam napisałeś paru graczy na pewno mogą zrezygnować z gry ale czy to wypali zastanówmy się wiele osób nie gra drużynowo co widać przychodzą tez gracze, którzy nie wiedzą praktycznie nic nie wiem czy to wypali ale ja myślę że żadne zmiany nie są temu serwerowi potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram. Gracze zaczną uczyć się gry drużynowej, będzie się grało trochę trudniej. To bardzo urozmaici grę. Wkradnie się do cs'a mały element taktyki. 

 

@James

Parę graczy zrezygnuje parę graczy dojdzie. Jestem pewny że serwer bd nadal pełny. 

Edytowane przez Blancik :3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Serwer został zmodyfikowany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności