Jump to content

Proponuję


Senrox
 Share

Recommended Posts

Witam.

Przeglądałem właśnie fora i zobaczyłem coś takiego jak Bitwy grup graficznych. Jest to fajny pomysł dla zabicia czasu. Polega to na tym że Każdy z użytkowników może złożyć podanie o grupę graficzną. Do każdej grupy będzie mogło należeć około 5 osób (grafików). Gdy grup bd wystarczająco dużo wtedy można zamknąć będzie rekrutację na grupy i przyjęcie do teamu. Każda grupa musie mieć logo. Będą organizowane bitwy między grupami np. na Sygne, logo czy avatara.

 

Co wy na to? ;)

 

 

KAŻDY MOŻE ZŁOŻYĆ PODANIE DO JAKIEJŚ GRUPY GRAFICZNEJ (NIEKONIECZNIE GRAFIK)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, nie mamy dużo osób zainteresowanych grafiką.. I jak te prace niby robić? Jeden będzie odwalał robotę za resztę?:D Nie wiem jak to będzie funkcjonowało, ale jestem za, przynajmniej nie będzie wiało nudą.

Link to comment
Share on other sites

sn0wy`, Nie, to jest tak że każdy Kapitan z drużyny wyznacza albo losuję kto ma wykonać pracę albo robią razem i która praca najlepsza. Wiem że to taki pomysł bardziej na forum graficzne ale warto spróbować.
Link to comment
Share on other sites

Trzeba było tak od razu. No nic, ja mimo tego, że jest to bardziej idea na forum graficzne, jestem na tak. Nasi graficy i tak dużo nie robią to możemy się w sumie zabawić ;D

Link to comment
Share on other sites

Fajny pomysł :D. Też jestem na tak ;p. Tylko musicie znaleźć osoby, które są w stanie coś wykonać, i interesują się grafiką . :) .

Link to comment
Share on other sites

Będzie więcej grafików na forum to czemu nie, ale teraz jest mało osób związanych z grafiką. Dlatego jestem przeciwny temu pomysłowi na dzień dzisiejszy. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy