Skocz do zawartości

Proponuję


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeglądałem właśnie fora i zobaczyłem coś takiego jak Bitwy grup graficznych. Jest to fajny pomysł dla zabicia czasu. Polega to na tym że Każdy z użytkowników może złożyć podanie o grupę graficzną. Do każdej grupy będzie mogło należeć około 5 osób (grafików). Gdy grup bd wystarczająco dużo wtedy można zamknąć będzie rekrutację na grupy i przyjęcie do teamu. Każda grupa musie mieć logo. Będą organizowane bitwy między grupami np. na Sygne, logo czy avatara.

 

Co wy na to? ;)

 

 

KAŻDY MOŻE ZŁOŻYĆ PODANIE DO JAKIEJŚ GRUPY GRAFICZNEJ (NIEKONIECZNIE GRAFIK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie mamy dużo osób zainteresowanych grafiką.. I jak te prace niby robić? Jeden będzie odwalał robotę za resztę?:D Nie wiem jak to będzie funkcjonowało, ale jestem za, przynajmniej nie będzie wiało nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sn0wy`, Nie, to jest tak że każdy Kapitan z drużyny wyznacza albo losuję kto ma wykonać pracę albo robią razem i która praca najlepsza. Wiem że to taki pomysł bardziej na forum graficzne ale warto spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu. No nic, ja mimo tego, że jest to bardziej idea na forum graficzne, jestem na tak. Nasi graficy i tak dużo nie robią to możemy się w sumie zabawić ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności