Skocz do zawartości

de.skopT (kiedyś ParanienormalnY) Pzdr.


deskopT

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 15Kontakt (GG/e-mail/steam): 34282465/[email protected]/de.skopT [aim ON]Kiedy zaczynałeś grę w cs: Grę w Counter Strike zacząłem 3 lata temu.Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Dużo razy byłem adminem potrafie rozpoznac czita na screenach po przez grafe, rozmydlenie czy zamalowanie "WH". Wiem że dałbym radę na tym stanowisku.Ile masz wolnego czasu?: Bardzo często po szkole śr. (15:00) jestem do dyspozycji. Jak mnie nie ma to później, na kompie siedze codziennie.Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ dużo czasu siedze na forum i widze jak dużo ludzi prosi o UnBana. Gdy nie ma żadnego gracza o danej funkcji gracz czeka dużo czasu,a ja chciałbym to ułatwić.Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Gdy zaczynałem gre w Cs. potrafiłem urzyć czita [WH]. Wymagania były takie, że ponad 50postów, 50h na forum itp.Wszystko to przeczytałem nie spełniam na tym nicku tych wymagań ale :Grałem kiedyś na nicku ParanienormalnY miałem wszystkie wymagania spełnione.Pare osób pewnie mnie pamięta ;]Wymagania - 50 postów / było 250postów - 50 godzin na forum / było około 70h - Minimum 15 lat / jest - Minimum 2 miesiące na forum / teraz leci 4 miech.Pozdrawiam. de.skopT [aim ON]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności