Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Remo


Remo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Remo
2. Imię: Daniel
3. Wiek**:  19
4. Poziom na Diablo**: 39
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobra ale na pewno nie idealna. 
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie)**: Tak
8. Link do swojego GT**: http://gametracker.com/player/Remo/193.33.176.199:27015/
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem osobą, która patrzy na graczy sprawiedliwie, nie patrzę oceną "ktoś jest lepszy to pewnie ma cheaty". Jestem często dostępny więc myślę, że to wielki plus. Dlatego chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do całości i pomagać wam jako admin tego serwera.

10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:93987409
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Dziennie tak około 6 godzin. 
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Gram trochę ranem i często wieczorami, aż do późnych godzin(1/2). To tyczy się całego tygodnia. 
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 7 lat w tym była jedna przerwa która trwała niecały rok. 
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak nie raz pełniłem takową funkcję. 

 

Co do postów to nie wypada ich nabijać na siłę, żeby tylko była ta ilość. Wole nabić je z czasem wtedy na pewną będą sensowne.

 

@Edit Literówka :< 

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Nagminnie wykorzystuje bug z teleportem u impa(teleport w czasie freez'a 0:00 to nadal freez time), a nawet jako kandydat na admina powinien dawać przykład, a nie śmiać się z tego, że ban za to i tak trwa tylko 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na forum jesteś zaledwie od tygodnia ale : 

wiek + 

składka +

steam+

staż + 

 

mówią same za siebie więc jestem na tak

Edytowane przez Gryzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie sie moj glos liczyl ale no coz wypowiedziec sie mozna na temat gracza. Ogolnie to uwazam ze powinien dostac admina. Aktywny jest, widac ze spedza na serwerze duzo czasu, poswieca dobre kilka godzin. Mily i godny zaufania. Sadze ze sie nada. Ogolem COOL koles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często widzę go na serwerze a pogrywam sobie dość sporo czasu dziennie :) Wydaje się być godny zaufania. Ma steam. Myślę, że świetnie nada się do roli admina. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności