Skocz do zawartości

Wywiad z 3lu - Sportowy sprzedawca? Coś w ten deseń!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692563__3lu.png

 

 

Redaktorzy:

 

pre_1419204507__porczop.gif

Porczop

 

 

pre_1419205094__avatarobecnyzielony.png

S}{aDoW

 

Gość:

 

 

pre_1419205200__3lu.jpg

3lu

 

 

 

[Porczop]

Witam wszystkich w kąciku redaktorskim. Dziś dowiemy się trochę o administratorze serwerów ODD2 oraz ZM. Może na sam początek powiesz nam coś o sobie? Jak masz na imię, gdzie mieszkasz i ile masz lat?

 


Mam na imię Sławek. Mieszkam w pięknym mieście portowym Szczecin. Lat mam 22.

 

Szczecin powiadasz... : D Opowiesz nam może coś o swoim mieście? Jakie są tam główne atrakcje?

 


Wiesz... Nie latam po mieście i nie oglądam parków i tych innych zabawek. założę się że większość młodych ludzi którzy przyjeżdżają do szczecina Nie chodzą oglądać parków i pomników Szczecin żyje nocą imprezy balety i te sprawy Ale... W szczecinie można zobaczyć coś takiego jak:
Zamek książąt Pomorskich
Wały Chrobrego - Ulubione miejsce zakochańców
Park Kasprowicza
Słynny Deptak
Uliczki Starego miasta
Pomnik Trzech Orłów
I w sumie wiele wiele więcej Ale nie będę wszystkiego tu wymieniał. Do zobaczenia w Szczecinie
mogę dodać jeszcze że Szczecin od ponad roku zaczoł bardzo się rozbudowywać
mamy dużo galerii handlowych takich jak Galeria Kaskada.

 

Rozumiem, a jak najczęściej spędzasz czas wolny? Oczywiście w dzień, bo o nocy już nam opowiedziałeś : ).

 


Zazwyczaj Spędzam czas wolny na komputerze "Cs, Internet" Ale oczywiście nie spędzam tam swoje go życia hehehe. Dużo czasu Spędzam ze znajomymi, Przyjaciółmi , Gram w piłkę nożną raz w tygodniu na hali 4 razy w tygodniu Siłownia

 

No to ładnie, widze, że dbasz o biceps ; ) Wspomniałeś o piłce nożnej, grasz w jakimś klubie, czy tylko tak raz w tygodniu dla rozrywki?
 


Raz w tygodniu dla rozrywki, ze znajomymi.
 

 

A czy oprócz siłowni, kompa oraz hali masz jakieś inne zainteresowania? Co jest twoją największą pasją?
 


hmmm Największą pasją... Wydaje mi się że Rozrywka lubię się dobrze zabawić
W pozytywnym znaczeniu tego słowa oczywiście hehehe
Chodzę/Jeżdżę na Mecze Pogoni szczecin. Nie jestem może takim mega zapalonym kibicem. Albo jak to inni nazywają "Kibolem" Ale na mecze chodzę.

 

Przejdźmy może troszkę do spraw sercowych... Czy masz może dziewczynę, jeżeli tak to, czy możesz nam ją przedstawić?
 


Aktualnie nie mam dziewczyny. Niestety rozstałem się z moją miłością w zeszłym roku w lato. od tamtej pory nie szukam mojej miłości bo wiem że sama kiedyś przyjdzie. Aktualnie bawię się hehehe.

 

[s}{aDoW]

Zamiana! Tutaj S}{aDoW i tym razem to ja - witam wszystkich bardzo serdecznie w kąciku redaktorskim. Z tego co widzę Porczop odwalił kawał dobrej roboty, wyciągnął od Ciebie czym się interesujesz, jaki jesteś i czy posiadasz dziewczynę. Wracając do ostatniej Twojej odpowiedzi, powiadasz że nie szukasz aktualnie dziewczyny i sama do Ciebie przyjdzie.. ciekawe wyjście : ). Co najczęściej robiłeś z dziewczyną by spędzić razem przyjemnie czas? Oglądaliście filmy, chodziliście na imprezy czy oglądaliście wspólnie mecze : )?

 

Nie bardzo chcę wracać do tematów z moją byłą miłością... Ciężki orzech do zgryzienia.
No ale ok.
Przyjemnie czas potrafiliśmy spędzać wszędzie, w tramwaju xD , w parku na spacerze, w kinie, W domu wszędzie gdzie się dało ważne żebyśmy byli tylko razem Na mecze ona niestety nie lubiła ze mną chodzić. Poszła raz i jej to wystarczyło.
W sumie gdyby nie ona to nigdy nie znalazł bym się na sieci cs-classic hehehehe

 

 

Wybacz, ale daje Ci wyznacznik, gdzie może znajdziesz kolejną dziewczynę.. sry, gdzie ona znajdzie Ciebie : D. Ok, widzę że jest to dopiero ósme pytanie, dlatego spytam się o edukację. Wybrałeś jakiś kierunek studiów czy poszedłeś od razu do pracy nie dbając o dalsze losy Twojego wykształcenia?

 

Uuu z edukacją wcale nie było wesoło.
Ponieważ zawód z którym chciałem iść przez życie nie wypalił.
Chciałem iść do szkoły zawodowej na spawacza, Ale niestety W szkołach już nie uczyli tego zawodu. Więc zastanowiłem się i wybrałem zawód Technolog robót wykończeniowych.
No i tu następna porażka bo tak jak wspominałem mieszkam w szczecinie, szkołe znalazłem ale praktyke niestety za szczecinem. A dokładniej w gryficach... Niestety za daleko by dojeżdżać przez 3 lata. Więc wybrałem się na Sprzedawce (to już takie z przymusu było).
Ukończyłem szkołę sprzedawca. i zrobiłem kurs na operatora wózków widłowych

prace podjąłem w firmie Jeronimo Martins (Biedronka) z tym że nie pracowałem na sklepach biedronki tylko w centrum dystrybucyjnym (DC)
Przepracowałem tam prawie 3 lata

I tak teraz wylądowałem jako Przedstawiciel hanlowy od 2 miesięcy tam pracuję i jestem zadowolony.

W sumie próbowałem dalej si uczyć. Ale ciężko pogodzić szkołe i prace..
no to tyle.

 

 

Aktualnie bardzo ciężko jest wybrać kierunek, który by Nam odpowiadał.. ale myślę że nie będzie aż tak źle w Twoim przypadku : ). Jeżeli masz zamiar wyjechać za granicę, to słyszałem że wózki widłowe są dobre na start : ). Ważne by mieć satysfakcję z wykonywanej pracy, zarobek swoją drogą : D. Właśnie, masz zamiar zostać w kraju czy jednak wyjechać? Lubiłeś się w szkole uczyć języków?

 

 

pracowałem już za granicą, ale to by krótki okres, czy chciałbym wyjechać za granicę? z pewnością w Polsce nie zarobisz dużo pieniędzy a za granicą masz możliwości.
Póki co na razie nie mam w planach wyjeżdżać za granicę
Miałem lecieć do Angli ale nie wypaliło

 

a w którym kraju pracowałeś ? Chciałbyś tam wrócić?

 

 

W Niemczech. I nie, nie chciałbym tam wrócić to był krótki okres. tylko po to aby zarobić troszku hajsu.

 

 

Rozumiem, mam nadzieję że uda Ci się wyjechać poza granicę Naszego jakże pięknego kraju : ). Wspomniałeś na początku wywiadu, że chodzisz często na siłownię.. poprawiasz kondycję czy chciałbyś w przyszłości występować jako kulturysta : D?

 

 

Nie nie żaden kulturysta. Powiem tak. Zrobiłem coś z niczego hehe Ważyłem 56kg przy wzroście 178cm. Teraz waże 91kg .Co widać na zdj. umieszczonych w dziale "Pokażcie swoje mordeczki" Jeden cel już osiągnąłem, mianowicie wygląd. następny przystanek Rzeźba hehe

 

 

Oo, gratuluję : D. Skąd taki cel życiowy? Wzorujesz się na kimś?

 

 

Kiedyś gdy wychodziłem do kolegów najczęściej co słyszałem to teksty typu "suchy, Szkielet i td) I ogólnie codziennie rano wstawałem patrzyłem w lustro I mówiłem sobie Przez długi okres czasu "Nie biorę się za siebie!"
Tak dla przykładu: wstaje dziś rano, jest poniedziałek. Patrzę w lustro i mówię sobie "Nie... biorę się za siebie"
wstaje rano, jest wtorek. Patrzę w lustro i mówię sobie znów to samo "Nie... biorę się za siebie" I tak co dzień... co dzień... Aż w końcu zebrałem si do kupy, i udowodniłem że można !Zrobiłem i robię to tylko i wyłącznie dla siebie, a ci koledzy o których wyżej pisałem, tylko pchali mnie do tego abym się ogarnął
.

 

 

Liczy się motywacja i samozaparcie! Gratuluję : ). Jakie lubisz filmy?

 

 

najbardziej Horrory. Ale znajduję też miejsce na filmy typu sensacyjne,komedie

 

 

Na jakim filmie ostatnio byłeś w kinie? Co sądzisz o oglądaniu filmach w miejscach publicznych? Lepszy klimat jest w domowym zaciszu czy przy wielkim ekranie?

 

 

Ostatni film na jakim byłem to "obecność" osobiście wolę z koleżanką obejrzeć film u niej w domu xD

 

 

ha : D. Napisałeś, że gdyby nie dziewczyna, nie znalazłbyś się na cs-classic. Jak to było? Jak trafiłeś na sieć?

 

 

Krótko i na temat rozstałem się z nią i miałem załamkę... Szukałem pocieszenia na necie tak wróciłem do cs 1.6 i przez przypadek na sieć serwerów cs-classic. poznałem tu wiele wspaniałych ludzi mordeczki jakich mało

 

o rany, myślałem że graliście razem albo chociaż ona i pociągnęła Cię za sobą. : P. Na jakim serwerze grałeś na samym początku? Od jakiego zaczynałeś?

 

 

Od FFA pod nickiem Gr0t
Pograłem na FFA 1,5 miesiąca i wylądowałem na zommod

 

 

Skąd ta zmiana? Kiedy skończyłeś grać na FFA? Co zainteresowało Cię w Zombie i ODD2?

 

pograłem 2 miesiące na zmmod dostałem admina i tak już we wrześniu minoł rok od kąt mam tam admina

A w marcu tego roku zagrałem na ODD2 i również dostałem tam posadę admina, adminowałem tam z 3 miesiące, i niestety stało się tak że nie miałem czasu na 2 serwery zmmod i ODD2 + praca -_- zabrał mi admina na ODD2 Ale 2 miechy temu znów wróciłem na posadę admina na ODD2. mordeczki pozdrawiam.

 

Już chcesz pozdrawiać? Ok! Zatem dziękuję Ci bardzo serdecznie za udzielenie wywiadu dla sieci cs-classic. Szkoda, że to ja muszę kontynuować wywiad, bo pewnie Porczop zrobiłby to 100 razy lepiej : ). Teraz jeśli chcesz możesz wymienić swoje mordeczki : D. Tyle ode mnie! Pozdro : )

 

 

Chcę pozdrowić w szczególności : Paulynn,Shanell,Miko,Santos,Siwy,Neffju,Amfetamina,PaPku,Dark z Rises,Saphir
Oraz : Fakel,Shadow,Zet,Kaka,
I wszystkich tych których tu nie wymieniłem
Dzięki

 

Nie ma sprawy, zawsze do usług : ). Dzięki za pozdrowienia! Trzymaj się!

 

 

 

 

 

 

Wybacz Porczop, ale nie mogliśmy dłużej czekać na skończenie tego wywiadu, dlatego postanowiłem go za Ciebie.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu mnie pozdrowił czuję się zaszczycony :D dzięki wielkie :D, a co do wywiadu to przyjemny dla oka, fajnie się czytało :D

@ inka bhahahahahahahahhaahahahhaha i tyle mam Ci do powiedzenia :D

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze mnie nie było na tym wywiadzie piękny Wywiad Pozdrawia Anton z Polski 

a jak mogłeś być? Chciałbyś udzielić w trakcie przeprowadzania innej odpowiedzi? Nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności