Skocz do zawartości

Skarga na Admina amN


rotek123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Rotek123 ]JumpStyle[

2.Nick admina/gracza który zawinił: amN

3.Admin/Gracz :

4.Data i godzina: ostatnio

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie: Inni gracze, admini... prócz tych których przekupił czymś

6.Opis sytuacji:Więc.. Hmm... O co chodzi z tym amN ? Dostał adma i wszystkich ciśnie możnaby coś z nim zrobić? Bo to na prawdę denerwuje...

 

Wtrąca się i mądruje chociaż nigdzie go nie widać ...

 

Odechciewa się dyskutować albo wchodzić na serwer słuchając potem, że nie gra się tyyygodniami, miesiącami, albo, że jest się dzieckiem ...

 

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że na nas innych adminów, którzy mają admina od dawna rzuca oskarżenia, zazwyczaj nieprawdziwe / półprawdziwe.. Pozwala innym graczom nas wyzywać, jak w ub tropiciela ?

 

Ale gdy ktoś go ciśnie na serwerze to na nas zwala, że ich nie banujemy ...

 

 

Nie wiem co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wzór."mądrzy" a nie mądruje , polecam słownik :)Ja dzieckiem ? Chłopczyku jestem starszy od Cb więc okaż mi trochę szacunku :> "półprawdziwe" , więc jednak jest prawdą to że gówno robicie na serwie :)rotek to powiedz mi kiedy ostatnio byłeś na serwerze ? Jedynie ja coś robie ew. ReQ raz na jakiś czas , rozumiem szkoła ale nie możesz zwolnienie napisać ?Ja wszystkich ciśne ? Proszę Cię , żalisz się tutaj bo boisz się o admina.Co ze mną ma Paweł zrobić ? Wyjebać mnie , chociaż jestem adminem który probuje utrzymać ten serwer ? Jakby paweł miałby wywalać to prędzej Cb , jestem od tygodnia adminem a mam więcej godzin na serwie niż Ty :)Mówiłem Ci , chcesz ? Zrobimy ankiete kto jest lepszym/aktywniejszym adminem i zobaczymy :> A co może nie prawda że nie gracie tygodniami ? ReQ dał mi niesłusznego bana , a po tym jak wyszedłem z serwa odrazu 4 gości skracało w tym ReQ , wyzywali się, darli się przez mikro :)Chcesz , mogę niewchodzić na serwer i po kilku dniach zobaczymy czy serwer był ogarnięty :)A co mam robić na forum ? Nie mam żadnych praw żeby dać warna jak ktos wyzywa , od tego są modzi :)Wiem rozpisałem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. będę się zwalniał ze szkoły żeby wejść na serwer? Rypło? Żale się tutaj bo -_- Kazał mi tutaj napisać.. Boje się o admina? Czemu? Bo jakiś wielkiii ooo kozak mistrz CS'a i wszystkiego co jest z nim związane pisze głupoty? Ostatnio? Wczoraj wieczorem jakoś koło 20? Ja nie mam tyle czasu co ty żeby siedzieć cały czas na serwerze.. Mnie to aż tak nie kręci. Wchodze jak coś się dzieje banuje i wychodze proste .dla ciebie oznaka dobrego admina to ilość przegranych godzin i to czy Cię lubią? -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotek123, to jak nie masz czasu to po co składasz podanie na admina ?

Też , ale również Jego zachowanie :) Taki co ma 1h na serwie admin uważasz że to dobry admin ?

A czy ja sie chwale ze ogarniam Csa ? .....

Boisz sie bo gówno robisz i cwaniakujesz :)

Ja głupoty pisze ? Pisze w 100% prawde dziewczynko :>

A czy ja mówie żebyś się zwalniał ? No chyba nie masz do 17 lekcji i pózniej musisz się do 21 uczyć , bo po Tobie tego nie widać.

Konczyśz 13-15 więc w czym problem przyjśc ze szkoły , zjeśc obiad , pouczyć się 1-2h góra 3h i wejść na serwer pograć chociaż 1-2h ?

Gdyby chociaż pograł 1-2h i tak nie cwaniaczyl nie było by problemu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że mnie ciśniesz no ! Na serio poprawiasz swoją sytuację :) Ja w odróżnieniu do Ciebie mam życie poza CS'em ... mam nabite max 4 godziny bo przez 2 tygodnie od resetu nie miałem jak grać, a teraz wypadają mi różne sprawy. Skończ już wyzywać, obrażać i daj sie wypowiedzieć innym, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam na -_- , chcesz coś dodać rotek , zapraszam PW/Steam/GG :)Dla twojej świadomości jestem przeziębiony wiec nie mam jak wychodzić , czy ja Cie obrażam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności