Skocz do zawartości

[Poradnik]Ukryte miejsca na mapach Zombie Moda.


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, w tym temacie opiszę wam z mojej wiedzy ukryte kampy na mapach ZM te które wiem  :D. Przyda się dla początkujących, albo dla tych którzy nie wiedzą. Ss'y robione przed chwilką więc tu też będą.


 


1.  Mapa zm_five - Tam gdzie jest czerwonka strzałka jest tunel pod wodą, możesz tam spokojnie wejść i się zakampić, hp raczej nie zbiera, ponieważ kolega tam był zombie i powiedział że nie zbijało, ale nie chcę wprowadzić w błąd.


pre_1476106100__pc4xmqg.jpg


 


2. Mapa zm_trakinax_turbo - Nie wiesz jak się dostać za te zielone kraty?, po prostu obok tego jest podłużny tunel idź do końca aż dojdziesz.


pre_1419331201__tako_tamm.jpg


pre_1419331247__tako_tam.jpg


 


3. Mapa zm_nuke_kamp - Ukryte miejsce obok kurnika wejdź w tą ścianę gdzie jest zielona okrągła ramka.


 


 


pre_1419331295__nuke_kamp_4.jpg


 


A pojawisz się tutaj:


 


pre_1419331318__nuke_kamp.jpg


 


Następna ukryta kampa, to jest w ścianie przy drabince widok na górnego bs'a.


 


pre_1419331355__nuke_kamp_2.jpg


Żeby otworzyć tą ścianę, prawdopodobnie trzeba nacisnąć na ten przycisk: ( jak robiłem ss'y to zauważyłem ten guzik :D ) Po prostu odwróć się za siebie.


 


pre_1419331390__nuke_kamp_3.jpg


 


4. Mapa zm_inferno - Ukryta kampa do okna przy bs'ie w której bodajże znajduje się auto lama wskocz na skrzynkę, następnie w te okno ;).


 


pre_1419331427__inferno.jpg


 


Następnie, na CT respie jak się idzie na banana jest kolejna kampa.


 


pre_1419331667__inferno_2.jpg


 


5. Mapa zm_hs_horror - Wejdź do skrzynki gdzie jest zaznaczone zieloną okrągła ramką. ( nad tą skrzynką jest działko i po tej ścianie da się jakoś wejść wczoraj próbowałem lecz się nie udało ).


 


pre_1419331708__hs_horror.jpg


 


No i ostatnia kampa na tej mapce którą znam to jest tuż obok skrzynki której opisałem powyżej.


 


pre_1419331736__horror2.jpg


 


No i to tyle z mojej strony :), robiłem to godzinkę powód: Wkurzyłem się bo wrzuciłem na jeden hosting to mi wszystkie zdjęcia w jednym linku.. nie było pojedyńczych, a już miałem to w postach... nie zauważyłem to skorzystałem z waszego ihosta.


  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie zm_inferno są jeszcze dwie ukryte bodajże, ale niech Ci będzie łap like za chęci :P

p.s lepiej niech nikt na działko nie wbija bo się może to złe dla niego skończyć :D (przerwa od gry na tydzień) :D

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak będzie okazja to rozkręcę ten temat, chodzi o to że będę tam ogarniał jeszcze jakieś inne ss'y więc jak można to byłoby dobrze jak by było Przypięte :)

Takich poradników z tego co wiem nie przypinamy .

Rób nowe tematy [PORADNIK] - TXT

Czekam na dalsze poradniki!

Edytowane przez Omega *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamknięte na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności