kubaaa 119 Posted December 23, 2014 Share Posted December 23, 2014 nick: kubaaa powód: problemy w rodzinie Czas nieobecności: nastawiam się na tydzień, max na 2 tygodnie Coś od siebie: idą Święta ale nie którym ciężko jest.... Pozdrawiam i Wesołych Świąt Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted December 23, 2014 Root Share Posted December 23, 2014 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora. Powód: ok Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts