Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Yondaime ban


wodzugbw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Yondaime

Zbanowany przez Haze cs classic only dust 2

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=119653

co z tego że dajecie koopiować jakt u się nie da kopiować i trzeba szkurwa jego moać wszystko ręcznie pisać ? -,-

Ban za nie wiem co powodu nie wyświetliło się ale ban na zawsze od Haze . Pozdro i liczę na szybkie rozpatrzenie bo ban za nic trzymam broń w lewej dłoni i gram na myszce bez kulki może dlatego ten ban bo cały czas na banie ustawiona ale dobry patent myszka z kulką i ją wyjąć :) Napisałem po swojemu ale jak Admini normalni to  rozpatrzą tym bardziej że musiałem pisać wszystko sam bo kupiowanie nie działa !!!!!!

Pozdro

Yondaime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Yondaime

Zbanowany przez Haze cs classic only dust 2

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=119653

co z tego że dajecie koopiować jakt u się nie da kopiować i trzeba szkurwa jego moać wszystko ręcznie pisać ? -,-

Ban za nie wiem co powodu nie wyświetliło się ale ban na zawsze od Haze . Pozdro i liczę na szybkie rozpatrzenie bo ban za nic trzymam broń w lewej dłoni i gram na myszce bez kulki może dlatego ten ban bo cały czas na banie ustawiona ale dobry patent myszka z kulką i ją wyjąć :) Napisałem po swojemu ale jak Admini normalni to  rozpatrzą tym bardziej że musiałem pisać wszystko sam bo kupiowanie nie działa !!!!!!

Pozdro

Yondaime

co jest że nie mogę dodać z tego winrara pliku ? Nie mogę po pierwsze skopiować tego linku jak wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja prośba o UB została odrzucona. Twój temat łamie regulamin działu.

Sprawdź Regulamin działu Prośby o UB

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności