Skocz do zawartości

Skarga Hs


HaQ 4k4 B!Nl4DEN

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: HaQ 4k4 B!Nl4DEN


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Hs:D

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 21:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie James0v. , Pauulyn. , HeadShoter i inne osoby które grały na serverze. Oraz demo na którym widać, że aimer grał od początku mapy a Hs:D nie reagował http://www52.zippyshare.com/v/96628259/file.html .

6.Opis sytuacji: Więc tak gramy sobie na Cs Tymczasem James0v naprawiał mikro, Wszedł aimer więc mówimy do hsa, że jest aimer na serverze i że ma go zbanować on nam odpowiedział, że nie tylko on jest na serverze i, że on nie będzie banował potem Bl3nd zareeagował za niego i dał mu bana. Co to ma znaczyć jaką on ma postawe jako admin Skoro on ma admina powinien banować i starać się utrzymać porządku na serverze a on odpowiada, że nie tylko on jest adminem. Powinienen sie starać jak najlepiej i dotrzymywać tego porządku nie rozumiem. 

Edytowane przez HaQ 4k4 B!Nl4DEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Demko może lub ss ? 

 

Kolejna skarga no cóż chłopaczki sobie coś ubzdurały na siłę chcą mnie wygryźć z posady Admina :)

Edytowane przez Hs:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tej sytuacji. To nieładnie , żeby admin[Hs] mówił : a co James0v. nie moze  ( cos w tym stylu). Hs nie powinien się wysługiwać innymi adminami. Też jego obowiązkiem jest przerwać grę i sprawdzić daną osobę. To nie jest tak, że jeden admin musi wszystkich sprawdzać, a drugi za przeproszeniem się opier.ala.

 

 

 

jak ma byc jakies demko czy ssy jak Ty to powiedziales przez mikro.. My przeciez nie przewidujemy twojego zachowania ..

 

No jak nie wykonujesz obowiązków admina to trzeba zdegradować :)

Edytowane przez Pauulyn.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadek w pełni neutralny winą Twoją jest to, że drzesz japę wielce obrażony, z pytaniem "A co James0v ma urlop" Jak będę offline to też będziesz kazać ludziom mnie wołać !?
Piszą do Ciebie to masz ruszyć dupę i sprawdzać, bez żadnego ale, zaczynasz mnie irytować a tak w ogóle. Kupię 2 paletki !
Kto Ci dał w ogóle admina ! Jest to definitywnie największy błąd Karola. Ja Ci z góry mówię, że znam Cię. Dzięki szantażom i łaszeniem się dostałeś admina.

@Hs No i co z tego, że siedzimy na ts'ie, ŁAŁ ! Jesteś szybszy niż zamach w badmintonie ...

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hs:D Skoro są świadkowie podane obok Dowodów to Swiadek jest jako dowód.

 

 

Zresztą jest również demo jak długo grał ten aimer i nie dałeś mu bana. Więc dowód jest po czym wszedł bl3nd na server i dał mu bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniam swoje obowiązki tak jak należy :) Chodzi i o zgadywanie przeciwko mnie. Dziwne, że tak liczny serwer z tak licznymi graczami a tylko wasza ekipka ma coś do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś dziwny ! A 3/4 nie ma konta na forum, albo są offline...
Zaraz leci demko od HaQ. Właśnie nie wypełniasz swoich obowiązków w tym rzecz...
Jesteś ostatnią osobą po której bym się spodziewał, że dostanie adma.

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www52.zippyshare.com/v/96628259/file.html - Na tym demie jest wszystko co potrzeba. Od początku mapy grał aimer Cookhi Hs nie reagował.

 

Skoro sam admin się przyznał, to nie trzeba dowodów ,a więc admin otrzymuje 1 ostrzeżenie, za następne wyleci z posady admina. - to napisał buźka w ostatniej skardze.

 

Wieć teraz proszę o odebranie rangi Admina Hs'owi.

Edytowane przez HaQ 4k4 B!Nl4DEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Admin powinien zareagować na wezwania od graczy o czitach. Jeżeli inni Admini nie reagowali to mogło oznaczać, że są afk i Hs:D musiałby przestać grać i bez łaski sprawdzić go. Jak dobrze kojarzę to nie było na czacie adminów zgłoszeń o graczu Cookhi, który czituje (przynajmniej odkąd ja wszedłem na serwer). Zbanowałem gracza jak tylko się dowiedziałem, że używa wspomagaczy. Jednak słowa Hs'a, które powiedział przez mikro, że są inni admini i nie będzie go banował były zbędne i bez żadnego ale  powinien zareagować. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1.Twój Nick: HaQ 4k4 B!Nl4DEN

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Hs:D
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 21:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie James0v. , Pauulyn. , HeadShoter i inne osoby które grały na serverze. Oraz demo na którym widać, że aimer grał od początku mapy a Hs:D nie reagował http://www52.zippyshare.com/v/96628259/file.html .
6.Opis sytuacji: Więc tak gramy sobie na Cs Tymczasem James0v naprawiał mikro, Wszedł aimer więc mówimy do hsa, że jest aimer na serverze i że ma go zbanować on nam odpowiedział, że nie tylko on jest na serverze i, że on nie będzie banował potem Bl3nd zareeagował za niego i dał mu bana. Co to ma znaczyć jaką on ma postawe jako admin Skoro on ma admina powinien banować i starać się utrzymać porządku na serverze a on odpowiada, że nie tylko on jest adminem. Powinienen sie starać jak najlepiej i dotrzymywać tego porządku nie rozumiem. 

 

Mówiłeś czy napisałeś na u@, bo to dwie różne rzeczy.

 

Jeżeli zgłoszenie nie poszło na U@, to skarga jest bezpodstawna. Na serwerze było dwóch adminów z tego co widać na demku, a nie zareagował żaden, a zgłoszenia na U@ w logach nie widzę, więc nie mam podstaw czepiać się oto, bo po prostu admini mogli go nie zauważyć, a zgłoszenia przez mikro lub na say powinny być nagradzane banem, bo to nie służy do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale samo to co odpowiedział "A co jamesov jest na wakacjach?". Odrazu to pokazuje jego postawę jako admin, jaki admin tak mówi graczowi który chciał mu powiedzieć o czicie ?

 

Obaj admini powinni dostać ostrzeżenie. 

Edytowane przez HaQ 4k4 B!Nl4DEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj admini obecni przy sytuacji powinni dostać ostrzeżenie za brak reakcji , bo admin nie ma sprawdzać graczy gdy ktoś mu napisze tylko cały czas , gracze mogą tylko pomóc wskazując kto czituje. Więc HS i James po ostrzeżeniu powinni mieć krótko mówiąc, tylko że hs dostanie 2 ostrzeżenie a wiadomo co się z tym wziąże 

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale samo to co odpowiedział "A co jamesov jest na wakacjach?". Odrazu to pokazuje jego postawę jako admin, jaki admin tak mówi graczowi który chciał mu powiedzieć o czicie ?

 

Obaj admini powinni dostać ostrzeżenie. 

Podaj mi świadka, który nie jest związany "bliżej" z jamesov i hs.

 

Z jednej strony masz rację, z drugiej nie, bo sytuacja nie była zgłoszona, a admin nie musiał tego widzieć. Sprawdzę dokładnie logi i demko i zaraz dam edita w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd ja Ci podam takiego świadka Skoro oni graja nawet nie zakładają konta na forum Zauważ, że gdy dodałem demko Hs:D Dziwnie zaniemówił przypadek? nie sądze...

Edytowane przez -_-
To moja wina? Trzeba było napisać na U@, to już mielibyśmy to z głowy.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

tak , ale na dłuższą mete zastanów się -_- czy potrzebny ci admin który nie widzi takich sytuacji ... :)

Czyli jamesov i hs nie jest mi potrzebny, to wnioskuje z twojego komentarza.

Zamykam temat, bo tworzycie bezsensowne komentarze, nie czytając tego co napisałem.

 

 

Z jednym muszę się zgodzić, na demku jasno widać, że ani jamesov ani hs nie chcieli się ruszyć by zbanować gracza, a więc oboje są winni. Były rundy w których musieli widzieć jego grę, a więc tłumaczenie w stylu "Nie widziałem" jest nie na miejscu.

James0v otrzymuje jedno ostrzeżenie, jeszcze jedno i wyleci, a admin HS traci admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności