Skocz do zawartości

Admin Rotmistrz


Remo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Remo


2.Nick admina/gracza który zawinił: Rotmistrz


3.Admin/Gracz :  Admin

4.Data i godzina: 2014-12-25 19:51 / 2014-12-25 20:13


6.Opis sytuacji:  Rotmistrz łamał wielokrotnie ten pkt. w regulaminie 34) Zakaz używania umiejętności na klasie: IMP - TELEPORTOWANIA SIĘ na freeztime. Drugi admin (STalonE) mówił mu, że to jest zakazane ale On z tego sobie nic nie robił tak jak widać grał dalej. 

 

Opis skromny ale każdy będzie wiedział o co chodzi. ;)

 

@edit P.S. Wspomnę, że to nie pierwszy raz. 

Edytowane przez Remo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durny zapis regulaminu.Dlaczego mam nie korzystać z umiejętności jaką ma klasa?Taki mod i takie ma właściwośći tak został stworzony i tyle.Proponuję również zakazać używania pirouna na ninje jak latają i ich nie widzi.Używania kuli andariela jak popadnie przykłady można mnożyć.Taki zapis regulaminu ogranicza postać i grę.Zakażmy za chwilę itemów na klasach poszczególnych.Albo żeby paladyn się nie ładował na zjawie bo zabija tak każdego....Ile gram w diablo nigdy z taką głupotą się nie spotkałem a gra od bardzo dawna...Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zakazuje używania "tp" w trakcie rundy, to zakazuje używania przed rozpoczęciem rundy (0:00 To nadal przygotowanie do rundy czyli freeztime). Wystarczy rozsądnie pomyśleć, a nie wypisywać głupoty pod wpływem emocji. 

Regulamin jest po to by go przestrzegać, a łamanie wiąże się konsekwencjami.   

 

Zapraszam cię do dokładnego zapoznania się z regulaminem. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/17509-regulamin-serwera-newdiablomod/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durny zapis regulaminu.Dlaczego mam nie korzystać z umiejętności jaką ma klasa?Taki mod i takie ma właściwośći tak został stworzony i tyle.Proponuję również zakazać używania pirouna na ninje jak latają i ich nie widzi.Używania kuli andariela jak popadnie przykłady można mnożyć.Taki zapis regulaminu ogranicza postać i grę.Zakażmy za chwilę itemów na klasach poszczególnych.Albo żeby paladyn się nie ładował na zjawie bo zabija tak każdego....Ile gram w diablo nigdy z taką głupotą się nie spotkałem a gra od bardzo dawna...Tyle w temacie.

Durny? Licz się z konsekwencjami, po to jest regulamin i jest napisany autorsko przeze mnie wprost do tego moda, na którym gram od jego początku istnienia. Dlaczego masz nie korzystac? Masz korzystac, ale NIE MOŻESZ korzystac na Freeztime ŻADNA klasa nie ma takiej możliwości by się poruszac na Freeztime, nawet umiejętnością, która posiada, imp miał już robioną blokadę i z tego co wiem działała, a jak teraz nie działa to coś się popsuc musiało. Jeszcze dobrze się nie obejrzałeś a imp był na twoim respie. Powiem tak masz idiotyczne wymysły, jako admin powinieneś przestrzegac regulaminu taki jaki jest, a jeszcze masz jakieś pretensję, to po co na admina startowałeś?

Głupotą jest twoje zachowanie i twoje wymysły.

Decyzja saphira, ale i tak uważam, że admin już się przyznał, ale ja nie mam zamiaru oglądac demka, bo nie ja jestem opiekunem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, dodam od siebie tylko tyle, w temacie z kontaktem do adminów nie raczyłeś nawet się wpisać, nie wiem z jakiego powodu chcesz być adminem to licz się z takimi rzeczami, są na Ciebie skargi i widzę że regulamin jest Ci obcy, nie potrzebuję takich ludzi.

Admina odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności