Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie akuty


akuty

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:akuty

2. Imię:Dominik

3. Wiek:16 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka(Tak/Nie):Tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Gram codziennie i denerwuje mnie jak cziterzy grają oraz jak słyszę/widzę kłotnie ludzi

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-4 godziny ,a w wolne dni 5-7 godzin

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Robocze:17-22 Weekend : 11-13 i 17-1

12. Staż w grze Counter Strike 1.6:4lat

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie nie ten gracz nabijał sobie posty niepotrzebnym spamem.

 

Jeśli się nie mylę gracz otrzyma za to warna a jego podanie zostanie odrzucone z powodu otrzymania warna na konto.

Dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijasz posty w dniu zlozenia podania, posty te sa bezsensowne, czyli nie spelniasz wymagan. Mimo ze resxta jest ok aktywnosc, amx etc. to ten wybryk cie skresla. Na nie. Usun posty, posiedz troche na forum i spróbuj za tydzień, tak jak napisałem reszta wymagań w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na nie. Na każdym serwerze pisałeś bezsensowne posty (nabijałeś posty) za co najprawdopodobniej dostaniesz warna. Konto też założone całkiem niedawno. Gdyby nie to nabijanie postów pewnie byś dostał admina. Nie dostaniesz go dzięki mnie xD, to ja poruszyłem temat, że nabijasz posty xD.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz baaardzo aktywny :). Dzisiaj grał 12 albo 13 godzin. Zawsze uspokaja ludzi , którzy się kłócą . Zawsze kulturalny. Nadaje się na admina , ponieważ siedzi od rana do wieczora . Wieeeeelkie TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fresh - to czy dostanie czy nie, zalezy akurat od soota ;p

 

a co do podania to jestem na nie z powodu wyzej wymienionego, a poza tym chyba nie grasz tu zbyt dlugo i nie poznales dobrze wiekszosci graczy, a podanie napisane na odwal sie. nadrob aktywnosc na forum i pograj troche dluzej noi odrob warny ktore pewnie dostaniesz za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się w tym podaniu nie wypowiadać lecz jak widzę niektóre posty to aż nie mogę sie powstrzymać.

Po 1. Gracz reklamuje swoje podanie - nawet na ts3 dostałem wiadomość typu : Widzę, że oglądasz moje podanie, czekam na ocenę.

Po 2. Zapewne użytkownicy mający 1 post na forum i piszący te same powody dlaczego są na tak również zostali poproszeni o wypowiedź w podaniu.

Po 3. Konto do podania, nabijanie postów

Po 4. Podanie słabo napisane, nie przekonujesz.

Po 5. Grasz tu 6 dni. Nawet jak byś wbił 3x więcej godzin to i tak niezależnie od tego jak często bywasz na serwerze jest to za krótki okres.

Po 6. Adminów jest masa a to kolejna osoba, która może grać tylko po szkole. Bez sensu robione takiej masówki. Potem będzie gadanie, że tyle adminów a żaden nie gra rano.

 

Na nie.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności