Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[PRZYJĘTE][Admin] HaQ


HaQ 4k4 B!Nl4DEN

Recommended Posts

1. Nick: HaQ 4k4 B!Nl4DEN

2. Imię: Łukasz.

3. Wiek: 17 2 styczeń 18.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre , 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście :)


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Łukasz mam 17 lat pochodzę z województwa kujawsko - pomorskiego

a dokładniej z Bydgoszcz. Uczęszczam do Technikum Mechanicznego, moje hobby to Siatkówka oraz piłka nożna, uwielbiam łowić ryby, największą złowioną rybą przez zemnie

jest Szczupak 8kg :) Dlaczego ja ? Chciałbym wprowadzić na server większą kulturę wspomóc administrację w poskramnianiu cheaterów oraz wprowadzić na server trochę swojego humorku ^^. Myślę, że

nadam się na tę posadę ponieważ siedzę prawie po 10H dziennie co pokazuje mój gametracker to tyle z mojej strony pozdrawiam HaQ :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam STEAM_0:1:39696033 lecz wolę grać na Nsie, ponieważ gdy gram na steamie wogólę nie słyszę innych graczy co mnie to irytuję.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Do 7/8H dziennie :)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Od godziny 15 do godziny 2:00 W dni robocze i weekendy.

12. Staż w grze counter strike 1.6: 6 lat.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Jeśli w grę wchodzi admin na Jailbreak to tak.

 

+ Wziełem sobię do serca wasze rady i poprawiłem aktywność na forum

+ Dodałem kilka propozycji związanych z Codem 350.

 

Ukończone 15 lat +

Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - 45H +

Zachowanie kultury na serwerze +

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum 66 +

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Świeże dziś odrobione :D +

Posiadanie mikrofonu +

Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-

 

DZIĘKUJE ZA POZYTYWNE JAK I NEGATYWNE WYPOWIEDZI :)

Edited by HaQ 4k4 B!Nl4DEN
Link to comment
Share on other sites

dobry z niego nołlajf :) Często siedzi na serwie, wymagania spełnia. 

Przyda się jeszcze jakiś admin, a on jest dobrym kandydatem na to stanowisko.

na tak

Edited by Pauulyn.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Co do twojego Podania jestem na TAK , oczywiśćie dużo prawdy w tym podaniu , czesto siedzi na serwie , wręcz NO-LIFE , zna wiekszosc ludzi i przestrzega regulaminu , Myśle że takich ludzi trzeba na takie miejsca , Powtarzam jestem na tak! Pozdorsy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ośmiokilogramowy szczupak :O Nie wiem czemu jak ja łowie to same leszcze targam Xd

Kurcze, no nie mam się do czego przyczepić. Wiek, amx no i mike'a ma ;d

Myślę, że podoła wyzwaniu. Na tak 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wydaje się być ogarniętym, ma steama,mikro, wiek, amx chyba zna w miarę,uptime na forum no i oczywiście po GT widać, że niezły z niego noł lajf xD Tylko zapłać składkę ;)

 

U mnie masz tak

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy