Skocz do zawartości

Skarga na Opiekuna Servera


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Medyk

2.Nick admina/gracza który zawinił: Soot

3.Admin/Gracz : Opiekun servera

4.Data i godzina: kilka dni

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): -( nie wiem co tu wpisać)

6.Opis sytuacji:Sprawa jest prosta. Opiekun servera nie wywiązuje się trochę ze swoich obowiązku. Odkąd zacząłem znów z wami grać w cs 1.6 na serverze bf2 to opiekuna servera widziałem może 1 raz ,albo nawet wcale. Nie pamiętam. Coraz częściej widzę, że moderatorzy zamykają tematy za Soota bo go ciągle nie ma. Ostatnio pisałem do niego na PW, że mi odznaki nie przyznało. Dałem mu dowody, rozpisałem demko i po prosiłem, aby mi ją przyznał. Niestety do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi i sam się męczyłem, aby ją wbić, ale w końcu ją wbiłem. Wczoraj specjalnie napisałem chyba o 6 rano do Soota z zapytaniem co potrzebuje, aby mi dodać flagę, abym miał admina i po jakiś 2 h zmieniłem wiadomość. Zmieniłem wiadomość z informacjami bo dowiedziałem się jakie są potrzebne. No i co ? ;) Do dzisiaj brak odpowiedzi.Dodatkowo widzę go jak gra od 2-4 h w cs:go, więc czas ma na pewno,lecz nie na forum i bf2 ;) Moim zdaniem Soot już nie daje rady ogarniać Opiekuna Servera:)

 

 

 

 

 

 

@Vernon śmiech z Ciebie :) Czytaj ze zrozumieniem . Wchodzi na cs go , a brak czasu na forum ?;o Druga rzecz wczoraj był na forum nawet długo to nie mógł poświęcić 5 minut, aby dodać flagi. No. Opiekuna servera coś obowiązuje. Powinien sam dawać przykład adminą i być od nich więcej aktywny ;) Lizałem ? wiesz co to znaczy . Tym tylko mnie obraziłeś. Że było parę żartów to Ty mówisz, że lizałem dupę pomyśl za nim coś napiszesz ;)

 

 

Wy widziecie co nie, którzy co pisze buźka ? Ja nic nie mam do tego,że soot nie dał mi admina jeszcze czy z odznaką. Mi chodzi o samą aktywność. Bo widzę soota na steam często , ale brak go praktycznie caly czas na forum. Ma małą aktywność. Pamiętacie jak kiedyś z wami grałem i pisaliście na mnie skargi?, że tego nie widziałem, albo nie zareagowałem. Odpisywalem admin też ma własne życie i nie tylko musi siedzieć przed cs-em. Mi tylko chodzi o to, żeby coś wymyślić, aby sootowi ktoś pomagał, albo coś . Jak chcecie to mogę wam wszystkim przytoczyć pw moje i buźki jak on się zgodzi co do niego pisałem. Tak samo na SB pisałem, że nie chce pisać skargi , aby nie było spin bo tego nie chciałem. Ale widać vernon już szuka spin i obraża tylko. Bo widać, że mnie nie lubi i nawet jak z wami zaczynałem to nie lubiał. Z tym nic nie zrobię. Ale soot też źle zrozumiał i mnie obraził. Ja po prostu chce, aby bf2 na forum lepiej funkcjonowało i nic po za tym. Soot jak pisałem ogarnia i wgl nie jak poprzedni opiekun, który odznaki sobie dodawał. Soot potrafił ogarnąć Server i dawać pomysły. Np z assystami, który nie wiem czy się przyjął . Wiec proszę nie najeżdżać na mnie tylko wypowiadać się na temat tej skargi i tyle :)

Edytowane przez Skiperek
Skarga została napisana, ponieważ opiekun nie miał wpisanej nieobecności w dziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla cb Skiperek za skargę przypomnę ci twoja sytuacje jak byłeś wczesniej adminem na Bf2. W pewnym okresie wgl cie nie bylo na serwie a dalem ci szanse i cie nie wyrzucałem bo myślałem ze masz jakies ważne sprawy pomimo tego że nie dałeś nieobecności. Uszanuj to że nie tylko ty masz te sprawy "ważne" staram sie wszysto zalatwiac ale czasami nie ma mnie wgl w domu i tylko mam dostep do tel wiec niz nie dodam na serwa. A co do Go to może kto inny u mnie gra w Go moze brat? Wiec niech pomyśl najpierw zanim coś napiszesz choć co fo myślenia to trochę kiepsko. 

Edytowane przez -_-
Bez najazdów. Gościu napisał normalną skargę, którą sam kazałem napisać, bo tylko tak może to załatwić. Skargę zamknę ja, gdy będę uważał ją za wyczerpaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin Bf2 stwierdzam, że soot ma słabą aktywność:/, ale jako przyjaciel jest pomocny itp.Serwer jest bardzo dobry z strony techniczne, teraz miały być wymieniane mapy ale jeszcze nie doszło do realizacji. Też mam słabszą aktywność niż kiedyś i przyznaję się do tego, ale staram sie byś na serwie chociaż minimum 1h, jako członek ubteam też mam trochę roboty ale daje radę i wywiązuję się z obowiązków. Soot tylko ma słabą aktywność i to jest jego jedyny minus.

Edytowane przez -_-
No to lepiej znaleźć drugiego opiekuna, który w tmy pomoże. Jeżeli to prawda, to sam niedługo kogoś wybiorę. Soot będzie jako główny opiekun, a dodatkowo będzie miał pomocnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie z ta aktywnoscia.. przeciez byl okres swiateczny i nie kazdy stawia komputer ponad reszte. mnie tez prawie w ogole nie bylo i co? tez skarge bedziecie pisac? skiperek co do ciebie mialem inne zdanie zanim zobaczylem te wypociny. zanim soot przyjal twoje podanie to na tsie mu lizales tylek a teraz piszesz skarge, jak dla mnie to zalosne zachowanie. rsy sa dodawane systematycznie i mapy przed swietami tez byly zmieniane wiec nie wiem o co ten placz

 

ps - tak samo sa dodawane nowe pluginy, konkursy itp a wy byscie chcieli chyba codziennie nowe mapy rsy i konkursy 

 

@Omega

 

po 1 nie trzeba byc na serwie zeby moc pomoc. jest plugin wgrany /kontakt i tam jest podane gg soota i reszty adminow. nie bronie go tylko dla mnie to jest troche smieszne i bez sensu. skoro -_- mial wczesniej na niego skargi to czemu nie bylo to odrazu wyjasniane tylko teraz? chcieliscie nazbierac wiecej pretekstow zeby go wyrzucic czy cos? kiedys gadalismy na temat "mafii" :D :D (Karol wie o co chodzi) na tsie i widze ze teraz to jest dopiero mafia jak za plecami na niego nagaduja a wprost udawaja ze jest wszystko ok

 

@Skiperek 

 

smiech to byl z ciebie bo nie tylko ja wiem ze bylo tak jak napisalem wiec skoncz sie tlumaczyc. napisal ci soot ze mogl grac jego brat a ty dalej swoje i mowisz do mnie ze to ja czytac ze zrozumieniem nie umiem, brawo. dalesze twoje wypociny bede ignorowal bo szkoda czytac. aaa obrazac cie nie zamierzam bo sam wystarczajaco dobrze to robisz

 

@ -_-

 

czytajac to co napisales widze ze to jednak u ciebie z czytaniem nie najlepiej. sam napisales ze miales wczesniej juz jakies skargi na niego a tu ich nie bylo wiec to nie jest gadanie za plecami? nie napisalem ze ta skarga to gadanie za plecami. tak samo mowisz ze nie chcesz go wywalic za ta skarge a potem ze jakbys bral pod uwage wczesniejsze to by po pierwszej wylecial ;o skoro skiperek nie mogl czekac bog wie ile czasu to chyba jednak powinny te skargi pierwsze juz byc wyjasnione ktore dostawales wczesniej. smieje z takich ludzi ktorzy na kogos sie skarza a jak sa na serwie z nim to udawaja wielkich kolegow :)

 

 

// -_-

"Z tym wywaleniem pisałem o tobie, nie o nim. Napisałem "Jeżeli tak, to już dawno byś wyleciał z posady admina na BF2 i dobrze o tym wiesz", nie napisałem nigdzie nic o soot
Jeżeli chcesz więcej informacji, to zapraszam na PW, tam z chęcią pogadam i potem będziesz mógł wrzucić swoje końcowe zdanie w tym temacie, bo nie zrozumiałeś o co mi chodziło, bo dalej gadasz o czymś innym.
Pierwsze skargi wyglądały tak:
Ja: To napisz skargę, bo ja tego na PW załatwiać nie będę
ON/ONA: Nie napiszę, ale dzięki za pomoc."
Edytowane przez -_-
Tutaj chodzi o ogól, bo skargi na ten temat miałem wcześniej, więc teraz kazałem napisać temat. To nie tylko o okres świąteczny chodzi. Powtarzam po raz drugi, że to ja kazałem napisać tę skargę, bo nie był to pojedynczy przypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie z ta aktywnoscia.. przeciez byl okres swiateczny i nie kazdy stawia komputer ponad reszte. mnie tez prawie w ogole nie bylo i co? tez skarge bedziecie pisac? skiperek co do ciebie mialem inne zdanie zanim zobaczylem te wypociny. zanim soot przyjal twoje podanie to na tsie mu lizales tylek a teraz piszesz skarge, jak dla mnie to zalosne zachowanie. rsy sa dodawane systematycznie i mapy przed swietami tez byly zmieniane wiec nie wiem o co ten placz

 

ps - tak samo sa dodawane nowe pluginy, konkursy itp a wy byscie chcieli chyba codziennie nowe mapy rsy i konkursy 

Jeśli opiekun nie poinformował nikogo o nieobecności to gracze mogą mieć jakieś żale prawda? Opiekun nie może mieć słabej aktywności. Może soot już po prostu się wypalił nie ma tych sił co kiedyś? Może czas wybrać nowego opiekuna? Skarga należy się i tyle. Bardzo dobrze że skiperek ją napisał bo nie można tak tego zostawiać w tyle. Bo potem będzie coraz gorzej.. Co z tego że są wgrywane systematycznie mapy i rsy jeśli gracze nie mają kontaktu z opiekunem i gracze muszą czekać na flagi nie wiem ile?

@Soot - jeśli masz telefon a w nim internet mógłbyś napisać coś o swojej nieobecności. No chyba że naprawdę nie masz trzech minut wolnego. 

@Vernon - Przed świętami mógłby wejść na forum i rozwiązać wszystkie sprawy a nie wszyscy muszą czekać ;)

Załamałem się oto jest gt waszego opiekuna https://www.gametracker.com/player/Soot/193.33.177.87:27051/

@Vernon - Inni opiekunowi siedzą ciaglę. Administracja jest do pomocy i już go tak nie broń chłopie ;) Na forum też go nie widzę , nie odpisuje graczom , olewa ich tak jak napisał skiper. I co napiszesz teraz? Ze też ma adminów od tego?

Edytowane przez -_-
Tu nie chodzi o zmianę opiekun, tylko oto by w końcu się wyjaśniło to czemu jest taka, a inna aktywność. Skoro zmniejszył sie czas, to warto wybrać jakiegos pomocnika. To nie pojedynczy przypadek, tak jak wspomniałem wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

nie wiem co wy macie z ta aktywnoscia.. przeciez byl okres swiateczny i nie kazdy stawia komputer ponad reszte. mnie tez prawie w ogole nie bylo i co? tez skarge bedziecie pisac? skiperek co do ciebie mialem inne zdanie zanim zobaczylem te wypociny. zanim soot przyjal twoje podanie to na tsie mu lizales tylek a teraz piszesz skarge, jak dla mnie to zalosne zachowanie. rsy sa dodawane systematycznie i mapy przed swietami tez byly zmieniane wiec nie wiem o co ten placz

 

ps - tak samo sa dodawane nowe pluginy, konkursy itp a wy byscie chcieli chyba codziennie nowe mapy rsy i konkursy 

 

@Omega

 

po 1 nie trzeba byc na serwie zeby moc pomoc. jest plugin wgrany /kontakt i tam jest podane gg soota i reszty adminow. nie bronie go tylko dla mnie to jest troche smieszne i bez sensu. skoro -_- mial wczesniej na niego skargi to czemu nie bylo to odrazu wyjasniane tylko teraz? chcieliscie nazbierac wiecej pretekstow zeby go wyrzucic czy cos? kiedys gadalismy na temat "mafii" :D :D (Karol wie o co chodzi) na tsie i widze ze teraz to jest dopiero mafia jak za plecami na niego nagaduja a wprost udawaja ze jest wszystko ok

Człowieku, czytasz co pisze?

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tutaj nie ma nic o wywalaniu, tylko o tym by w końcu wyjaśnić sprawę z tą aktywnością. Jeżeli nei ma czasu, to znajdzie się osobę, która mu pomoże.

Mam reagować na pojedyńczą skargę osób? Jeżeli tak, to już dawno byś wyleciał z posady admina na BF2 i dobrze o tym wiesz. Prawda jest taka, że jeżeli nie ma skargi, nie ma tematu. Po to są te działy by każdy mógł napisać publicznie co sądzi, a nie GADAĆ za plecami

Oni nie są pojedyńczymi osobami, które gadają za plecami, nieprawdaż Vernon? :)

 

Jeżeli dla ciebie skarga to pisanie za plecami, to lepiej nie rozmawiaj ze mną, bo to bezsensu.

Po to jest ten temat by wyjaśnić go publicznie, jak widać mała aktywność nie jest pojedyńcza i dobrze o tym wiesz. To ma być wyjaśnione, skoro on sobie nie radzi, nie ma czasu, to niech mu ktoś pomoże, tutaj nie ma i nie było nic o usuwaniu go z posady. 

Skiperek nic nie zrobił za plecami, pisał i czekał z adminem( z odznakami także), a go nie dostał, mimo iż czekał długi czas, więc zgłosił to mi, miał do tego prawo i nie jest to żadne gadanie za plecami, bo co miał zrobić? Czekać Bóg wie ile czasu? Żyjesz w Państwie demokratycznym, a nie w totalitarnym, każdy ma prawo pisać prywatnie i publicznie co chce, dopóki to nie łamie praw konstytucji.

 

Jeżeli dla ciebie ta skarga służy wyrzuceniu Soota z posady, to naprawdę z czytaniem u ciebie na bakier, bo tutaj nie ma nic o wyrzucaniu go z posady, sam skiperek pisał, że soot od strony technicznej robi dużo, ale aktywność na forum jest mała i to chciał zmienić i wyjaśnić.

Edytowane przez -_-
Zdenerwowałeś mnie tym tekstem z wywalaniem i gadanie za plecami, bo to nijak ma się do tego tematu. Tworzenie spin w tym temacie będzie kończyło się wydaleniem ze stanowiska, to będzie ten wasz totalitaryzm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta spina ?

na luzie, soot ma mało czasu ale nikomu o tym nie powiedział, dlatego medyk złożył skarge

soot dużo robi dla serwera no ale wiadomo. On ma 20/19 lat, ma szkołe na głowie i nie żyje tylko cs... Myślę że nie potrzebne tu jest takie myślenie że spadał aktywność no to go wywalamy, ja myślę że teraz potrzebny mu 2 opiekun do pomocy 

TO jest moje zdanie 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tu nie chodzi o żadne wywalenie, nikt nie chciał go wywalić, nawet sam skiperek o tym pisał. Chodzi tylko o tą aktywność, bo skoro sobie nie radzi, to dodam tam kogoś do pomocy i tyle. Napisałem to co napisałem, bo pewnie wyjdzie zaraz tak, że przyjdzie soot, usłyszy to co mu Vernon powiedział i nawet nie przeczyta tematu i wyjdzie tak, że niby w tej skardze chodzi o wywalenie soot'a, a tutaj nigdzie nic takiego nie zostało napisane, powtarzałem to dobre kilka razy.

 

Spin nie będzie, bo kazdy post będę usuwał, a osoby, które będą je tutaj tworzyć, będą lecieć ze stanowisk, tak jak wspomniałem wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde?

Taki Opiekun nie ma łatwo, dlaczego?

1. Posiada spam na GG ( 999 wiadomości ), odpisz.

2. Życie prywatne.

3. Co by się stało jakby nagle spalił się komputer?

4. Ostatnio był okres świąteczny, tu goście przyjadą, tu w gości pojedź.

5. Omega, nwm czy Ty jesteś taki tępy ,czy mi się wydaje? W ogóle cud ,że posiada internet w telefonie ,a po co ma pisać w nieobecnościach ,że go nie będzie 1h? -.-

Podsumowanie:

Opiekun nie ma łatwo jak zapewne sam Karol, 24/7 siedzieć przed kompem to nie ujdzie, trzeba czasami się wyrwać z kolegami na jakieś piwo albo na impreze.
Propozycja Karola na danie jakiegoś pomocnika to dobre rozwiązanie, ale aby to była osoba która ogarnia, była w stałym kontakcie z Sootem i dogadywała się z graczami na BF2.

 

 

Pozdro TheGumiS

Edytowane przez -_-
Przeczytaj proszę jeszcze raz ten cały temat, a nie tylko post skiperka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc słabsza aktywność Soota to nie jest kwestia kilku dni, już od jakiegoś czasu ciężko go było spotkać to na forum, to na Steam (z tego co przeczytałem). Tak jak już wcześniej Karol wspomniał, najlepszą sytuacją byłoby dodanie kogoś do pomocy, tak jak to było na którymś z COD'ów (45k? Tam Opiekunem był bodajże Krypton, a pomagał mu Papku). Oczywiście jeżeli Sootowi to nie będzie pasować, to zawsze można wybrać kompletnie nowego opiekuna, ale to nie o to tutaj chodzi.

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Omega zrozum że opiekun nie musi siedziec na serwie tylko dbać o sewa. 

 

Ja ostantnio mało poświęcałem na serwa ale od jutra to się zmieni więc będzie normalnie z aktywnością u mnie, co do 2 opiekuna  to juz zależy od karola.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mnie interesuje to czy znaleźć kogoś do pomocy, czy nie xD, jeżeli nie, to zamykam i mam nadzieję, że nie będzie problemów, a jeżeli tak, to po prostu kogoś postarma się dorzucić do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi nie trzeba :P nie chce bawić się w nauczyciela :D Ja od jutra bede mieć normalną aktywność, ostanie zdanie jest twoje karolu no i innych 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności