Skocz do zawartości

Wywiad z Parabole - kina, markety i komputer :3


Porczop

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461697571__parabole2.png


Redaktor ----------> Porczop


Gość ---------->Parabole Tancza XD


 


 


 


 


Witam wszystkich serdecznie, dzisiejszy wywiad przeprowadzę z Administratorem CoD MoD 4001 LvL - Parabole Tancza XD. Na dobry początek powiedz nam podstawowe rzeczy o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat oraz gdzie mieszkasz?


 


Mam na imię Kacper, mieszkam w małej wsi o nazwie Brzoza. We wrześniu ukończyłem 14 lat. 


 


Czy opowiedziałbyś nam coś o swoim mieście? Macie tam jakieś atrakcje?


 


Najbliżej mojej wsi leży Krotoszyn. Nie jest to tak znane miasto jak Poznań, czy Warszawa. Za dużo tam atrakcji nie mamy, ale jest tam Galeria Krotoszyńska, kino, ogólnie wiele marketów.


 


Rozumiem, to tak ja w każdym większym mieście. Jak spędzasz wolny czas? Dużo chodzisz własnie po mieście i odwiedzasz markety, czy kina?


 


Czas wolny spędzam grając na kompie, ale nie jestem takim no-lifem, który gra całymi dniami. Na mieście jestem przynajmniej 3 razy w tygodniu i częściej chodzę do kina.


 


Rozumiem, czy spędzasz czas wolny tylko i wyłącznie grając na kompie oraz chodząc po kinach? Może uprawiasz jakiś sport?


 


Gram w piłkę nożną na boisku z ziomkami.


 


Co powiesz, żeby pomówić troszkę o sprawach sercowych? Czy masz może dziewczynę? Jeżeli tak to, czy mógłbyś nam ją przedstawić?


 


Dziewczyny aktualnie nie mam, ale na razie poszukuję.


 


To powodzenia ; ) Wspomniałeś wyżej, że dużo czasu spędzasz na kompie. Grasz tylko i wyłącznie w Counter-Strike 1.6? Czy może jeszcze w jakieś inne gry?


 


Kiedyś grałem jeszcze w LOL'a ale mi się popsuł, ogólnie teraz tylko gram w cs.


 


Dlaczego akurat cs? Co widzisz w tej grze? ; )


 


Counter Strike akurat dlatego, że znalazłem go na necie. Ta gra mi się bardzo spodobała odrazu jak ją pobrałem. Poleciłem tą grę kolegom. 


 


Rozumiem, co twoim zdaniem liczy się w CS 1.6? Zwinność, czy może umiejętność dogadywania się z innymi graczami?


 


Według mnie bardziej potrzebnie jest dogadywanie się z innymi graczami.


 


Jak trafiłeś do nas na Cs-Classic.pl? Znalazłeś się najpierw na forum, czy może na serwach?


 


Porczop już dawno, dawno temu polecił mi serwer cod 4001 lvl. Dopiero pod koniec sierpnia trafiłem na forum też przez Porczopa.


 


Yhym... ; ) Dlaczego akurat grasz na CoD Modzie, a nie na bodajże FFA, czy ODD2?


 


Kiedyś grałem na FFA, ale nie z tej sieci przez 6 miechów. Teraz akurat nie mam chęci już do gry na FFA, więc pykam na CoD Modzie.


 


Co widzisz w akurat w CoD'zie 4001 LvL? Dlaczego akurat on?


 


W CoD Modzie 4001 lvl widzę miłą atmosferę oraz ogarniętych adminów i wszyscy dobrze się dogadują.


 


Rozumiem, co nakłoniło Cię do złożenia podania?


 


Do złożenia podania nakłoniło mnie to że adminów było coraz mniej, a na serwerze było dużo graczy łamiących regulamin.


 


Z którym z administratorów serwera CoD MoD 4001 LvL się najlepiej dogadujesz?


 


Najlepiej dogaduje się z Jaskierem jest to bardzo ogarnięty admin.


 


Przejdźmy może do innych tematów, czy oglądasz może TV, masz na to czas? Jaki jest twój ulubiony film?


 


Oczywiście mam czas na oglądanie filmów moje ulubione filmy to Szybcy i Wściekli oraz Marvel.


 


Ooo... Marvel! Jaka jest twoja ulubiona postać z tego pełnego akcji filmu?


 


Wiadomo że Iron Man.


 


Czy oglądasz także seriale? Jeżeli tak to jakie?


 


Pewnie, że tak, bodajże "Swiat wg Kiepskich".


 


Słuchasz jakiejś muzyki? Jaki jest twój ulubiony rodzaj?


 


Słucham, mój ulubiony rodzaj muzyki to rap i disco polo.


 


Tak jak prawie każdego... ; ) A czy masz jakiś ulubionych wykonawców, utwory?


 


Mój ulubiony wykonawca to Zbuku, a ulubiona muzyka - Młoda Krew.


 


Rozumiem, przechodzimy do sendna wywiadu... Czy na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? Masz chwilę dla siebie. Dzięki za wywiad, narka, trzymaj się!


 


Chciałbym pozdrowić: Jaskier, Adek, Siwy, Neffju, Szary, Porczop, Blancik, Pride.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś grałem jeszcze w LOL'a ale mi się popsuł" :D :D 
Poleciłem tom grę kolegom. :D :D
Dopiero pod koniec sierpnia trafiłem na forum też prze Porczopa.  
Byki popraw :D Nie jest źle Popracuj jeszcze trochę nad pytaniami i będzie git :D
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad moim zdaniem słaby .. Za krótki i troche drętwe pytania.

  • Powinieneś popoprawiać błędy interpunkcyjne jak i ortograficzne bo tak jak koleżanka na górze napisała "rażą w oczy" :)

Ogólnie Plusik za chęci,ale moim zdaniem to jeszcze nie wygląda to tak jak powinno :)

Edytowane przez Exel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności