Skocz do zawartości

Niekompetencja administracji


Szczur3k

Rekomendowane odpowiedzi

1. Szczur3k

2. 3lu, DarkAngel

3. Admini

4. 28.12.2014r.

5. Dowodem są nagrania HLTV, godz. 13:14-13:54 następnie 14:40-15:20 oraz 22:51 -23:31

6.

Witam. Jestem graczem waszego serwera z zombie i przeraziło mnie to jak zachowują się admini. Jeszcze nigdy nie widziałem tak słabo zorganizowanej grupy ludzi którzy mają przypilnować aby na serwerze miło się grało. W dzisiejszym dniu dostałem, aż trzy bany.. No więc pierwszy niesłuszny od DarkAngel po tym jak na jednej z map kilka osób schowało się do kampy i postawili lasery. Mimo, że nie miałem nawet AP na lm to ja właśnie dostałem bana na 1h za nadużywanie tej opcji. Drugą sytuacją był ban od 3lu bodajże ale pewien nie jestem. Admin nie zauważył, że zombie stoi już obok niego, żadnej ściany czy też dziury przez którą można by skanować jednak po zabiciu co ujrzałem ? Ban na 3h za skanowanie!( Ta sytuacja miała miejsce pod nickiem ILoveFCB'n'Brazil) Toż to jakiś mało śmieszny żart, który ma na celu płoszenie nowych graczy. Jeszcze jedno to co skłoniło mnie do napisania skargi to, że admin 3lu zbanował mnie na 2h za:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 1 hour , 10 minutes and 56 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : xaxa 
[AMXBans] Reason : ' [KSG] Uzytu dziwnego przycisku ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 62.244.155.5 ' 
[AMXBans] =======================================
 
nie wiem co to ma znaczyć bo to nawet nie mój nick ani nie moje IP. Ogarnijcie trochę tych adminów, gra na tym serwerze staje się koszmarem kiedy admin ma zły humor.
 
7.IP:83.10.93.83.
Edytowane przez Szczur3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to nie jest ani twój nick, ani twoje IP a na dodatek nie jest napisane który admin Ciebie zbanował to ja się pytam, po co wymieniasz 3lu i DarKAngeL'a jako osoby winne tej sytuacji? nie rozumiem twojego rozumowania, ale niech Ci będzie, a tak na marginesie to wystarczy że zresetujesz router (takie coś co rozprowadza internet po twojej chałupie) odczekasz minutę albo i mniej i po robocie.

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADMIN cię nie zbanował. 

To plugin,... 

Wszystkie trzy sytuacje ? Chyba masz na myśli tą trzecią bo tego własnie nie rozumiem dlaczego w konsoli pojawia się taka informacja o banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno to co skłoniło mnie do napisania skargi to, że admin 3lu zbanował mnie na 2h za:

To ci mówię że to nie admin cię banował tylko plugin automatycznie, ten nick xaxa już się pojawił u 2 osób, na prośbę admina ściągnąłem tego bana. Po prostu, takie samo IP ma osoba, jak ty.. /wy. 

 

 

Screenem nie udowodnisz że nie skanowałeś, poszukaj demko. http://231112.node9.pukawka.pl/

Ja wiem, ale ja się przyczepiłem do sprawy 3lu, o tego bana co sądzisz że on ci go nałożył.

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeżeli to nie jest ani twój nick, ani twoje IP a na dodatek nie jest napisane który admin Ciebie zbanował to ja się pytam, po co wymieniasz 3lu i DarKAngeL'a jako osoby winne tej sytuacji? nie rozumiem twojego rozumowania, ale niech Ci będzie, a tak na marginesie to wystarczy że zresetujesz router (takie coś co rozprowadza internet po twojej chałupie) odczekasz minutę albo i mniej i po robocie.

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

http://prntscr.com/5m141p pisze mi w AMXbans, że trzeci ban jest od 3lu za skan, tylko w konsoli pokazuje lewe info. DarkAngel wymieniony został z powodu niesłusznego bana za 3lm jak to stwierdził.

 

 

To ci mówię że to nie admin cię banował tylko plugin automatycznie, ten nick xaxa już się pojawił u 2 osób, na prośbę admina ściągnąłem tego bana. Po prostu, takie samo IP ma osoba, jak ty.. /wy.

Rozumiem. Jednak w AMXbans podane mam, że 3lu mnie zbanował za skanowanie czego nie robiłem widać to na screenie http://prntscr.com/5m141p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci na to odpowiem krótko, nie ma demka, ss'ów udowadniających twojej niewinności to nie ma tematu, bez dowodów ten temat zostanie zamknięty przez administratora, no chyba że w między czasie dodasz demka z tych map lub ss'y, puki co nie ma potrzeby robić zbędnego spamu. 

#Edit No.1 

@down

Takie tutaj mamy wymagania, gracz składający skargę ma ją poprzeć dowodem w postaci demka screen'a, jeżeli tego nie zrobi to skarga nie zostanie rozpatrzona pozytywnie. 

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci na to odpowiem krótko, nie ma demka, ss'ów udowadniających twojej niewinności to nie ma tematu, bez dowodów ten temat zostanie zamknięty przez administratora, no chyba że w między czasie dodasz demka z tych map lub ss'y, puki co nie ma potrzeby robić zbędnego spamu

Żartujesz sobie, że to ja mam pobierać demka i wstawiać każde po kolei ? Podałem w dowodach godziny map na których zostałem zbanowany no czego wy jeszcze chcecie ? Admin banuje admin ma mi udowodnić to, że dostałem bana słusznie czy to tak ciężko zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

1. Ban od DarkAngel - oczywiście że słuszny ! byleś w kampie z paroma osobami, nie napisałeś adminowi na u@ że są w kampie 3 lm, nic z tym nie zrobiłeś, więc ban poleciał dla wszystkich graczy co byli tam w kampie.   ( wyjaśnione )

2. Ban od 3lu (Ode mnie) - Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to właśnie ty mnie zeskanowałeś, nie jestem pewien czy to ta sytuacja bo banów dziennie daje masę, nie wszystko pamiętam, w każdym bądź razie nigdy nie banuje od tak o sobie, zawsze jest ku temu powód. (po za tym brak dowodów, skarga nie słuszna)

3. Ban od Pluginu - Wyjaśnił ci Siwy.

 

Pozdrawiam 3lu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty napisałeś skarge na admina i to ty masz udowodnić, że to admin Cię niesłusznie zbanował.

Więc podałem godziny map na których zostałem zbanowany czy to nie jest dowód ? Może jeszcze ja mam za Was obejrzeć te nagrania i stwierdzić czy skanowałem i czy postawiłem 3lm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli nie pokaże demka, to nikt ci adminów za to nie ukaże. Słowo kontra słowo.
Napisałeś skargę, wiec jesteś zobowiązany przedstawić dowód w postaci demka bądź ss'ow, jeżeli nie, to skarga zostanie zamknięta.

Podajesz demko, piszesz która to minuta i sprawdzamy, jeżeli ban jest niesłuszny to wyjdzie na demku.

 

Skończ też ten spam, bo to nei temat do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

1. Ban od DarkAngel - oczywiście że słuszny ! byleś w kampie z paroma osobami, nie napisałeś adminowi na u@ że są w kampie 3 lm, nic z tym nie zrobiłeś, więc ban poleciał dla wszystkich graczy co byli tam w kampie.   ( wyjaśnione )

2. Ban od 3lu (Ode mnie) - Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to właśnie ty mnie zeskanowałeś, nie jestem pewien czy to ta sytuacja bo banów dziennie daje masę, nie wszystko pamiętam, w każdym bądź razie nigdy nie banuje od tak o sobie, zawsze jest ku temu powód. (po za tym brak dowodów, skarga nie słuszna)

3. Ban od Pluginu - Wyjaśnił ci Siwy.

 

Pozdrawiam 3lu.

1. Nie zdążyłbym nawet napisać na u@ bo ban poleciał 3sec po tym jak ktoś postawił trzecie lm.

2. 3lu zbanowałeś mnie za skanowanie o godzinie 22:51-23:31 to było jakoś pod koniec mapy dowodem jest demko HLTV które każdy może sprawdzić! W AMXbans dokładnie pisze, że dostałem niesłusznego bana na 1h od Cb. Błąd w konsoli to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty złożyłeś skargę. twoim obowiązkiem jest dostarczyć dowody. "podajesz link do demka i piszesz w której minucie tego demka wydażyła się sytuacja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty złożyłeś skargę. twoim obowiązkiem jest dostarczyć dowody. "podajesz link do demka i piszesz w której minucie tego demka wydażyła się sytuac

http://speedy.sh/evXuY/hltv-1412282251-zm-winter-invasion-1419803460-1419805860.zip

Oto link do demka za ban 'skanowanie' od Cb. Ostatnia runda mapy. Po załadowaniu następnej mapki wyskoczył mi powód 'skanowanie' co pokazało się w AMXbans jako ostatni ban.

Edytowane przez Szczur3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem specjalnie demko, obejrzałem. i nie stwierdziłem żebyś gdzieś skanował. teraz musi ogarnąć to -_- , bo zacznijmy od tego że ja cb wgl nie banowałem. Ja za skanowanie zawsze banuje od 3h do 1 dnia. mapa została zmieniona na zm_five a cb już w grze nie było od razu na początku mapy.

 

następna rzecz. ty tu mówisz o banie o godzinie koło 24:00 a w amx jesteś niby zbanowany o godzinie dokładnie 19:04:34, więc pobrałem demko z mapy na której graliśmy o tej godzinie i tam również od nikogo bana nie dostałeś, normalnie grasz/ jesteś na serwerze. oto link do tego bana - http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=121429

 

Nie wiem o co tu chodzi. -_- musi rozwiązać ten problem.

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na głównej liście amxbans Nie ma wgl tego bana ode mnie 

oto lista - http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?site=1

Proszę zobaczyć od 1 strony do strony 4 (patrząc na godzine) nie ma tam nigdzie tego bana za skan dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem specjalnie demko, obejrzałem. i nie stwierdziłem żebyś gdzieś skanował. teraz musi ogarnąć to -_- , bo zacznijmy od tego że ja cb wgl nie banowałem. Ja za skanowanie zawsze banuje od 3h do 1 dnia. mapa została zmieniona na zm_five a cb już w grze nie było od razu na początku mapy.

 

następna rzecz. ty tu mówisz o banie o godzinie koło 24:00 a w amx jesteś niby zbanowany o godzinie dokładnie 19:04:34, więc pobrałem demko z mapy na której graliśmy o tej godzinie i tam również od nikogo bana nie dostałeś, normalnie grasz/ jesteś na serwerze. oto link do tego bana - http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=121429

 

Nie wiem o co tu chodzi. -_- musi rozwiązać ten problem.

Dokładnie dostałem bana przed godziną 24:00 w konsoli pokazało, że zbanowany zostałem przez plugin na 2h jednak w AMXbans jako ostatni jeszcze aktywny dostałem od Ciebie za skanowanie na 1h był on nie wygasły co potwierdza to, że musiałem zostać zbanowany przed 24:00 właśnie przez Cb. Chyba, że serwer ma niesamowite bugi i wszystko się miesza.. Co do DarkAngel mogę się zgodzić jednak uważam, że powinien najpierw odczekać chwile abym miał czas na zgłoszenie 3lm w miejscu gdzie kampiłem. http://prntscr.com/5m141p   28.12 dostałem bana od DarkAngeL który na screenie jest już wygasły, jako aktywny pokazał się ban od Ciebie na 1h za skan więc logicznie myśląc ban musiał być przyznany również 28.12 o póżniejszej godzinie więc nie wiem dlaczego mówisz mi, że mnie nie banowałeś właśnie tego dnia. W każdym razie na serwer wejść nie mogłem a jako aktywny ban miałem 'skanowanie' od Ciebie.

Edytowane przez Szczur3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban od DarkAngel Był słuszny. Jeżeli chodzi o bana ode mnie za tego niby skana. Ja cię nie banowałem.

Administrator postara się rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mogę uznać, że ten ostatni ban przez plugin który pokazał mi się w AMXbans jako ban od 3lu był bugiem. Postarajcie się to naprawić.

 

2.Jeśli chodzi o DarkAngeL nie mogę się zgodzić, cytując regulamin "Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)" - Wychodzi na to, że można postawić do 3lm kiedy w kampie siedzą 3 osoby, dopiero czwarty lm byłby łamaniem regulaminu dlatego ban był niesłuszny. Nie wiem jak można ten punkt regulaminu inaczej zinterpretować. Oto demko http://speedy.sh/bZGZE/hltv-1412281314-zm-dust2-kamp-1419768840-1419771240.zip sytuacja z 23-26 minuty nagrania. Wycinek potwierdzający bana http://prntscr.com/5m2gno

 

3. Co do bana za skanowanie na 3h dla ILoveFCB'n'Brazil od 3lu również się nie zgadzam. Na demku wyraźnie widać, że nie było żadnego skanowania mimo to, w 27-30 minucie nagrania dostaję bana. Oto dowód http://speedy.sh/nENMy/hltv-1412281440-zm-restart-v3-1419774000-1419776400.zip . Wycinek potwierdzający bana http://prntscr.com/5m2ies

Edytowane przez Szczur3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mogę uznać, że ten ostatni ban przez plugin który pokazał mi się w AMXbans jako ban od 3lu był bugiem. Postarajcie się to naprawić.

 

2.Jeśli chodzi o DarkAngeL nie mogę się zgodzić, cytując regulamin "Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)" - Wychodzi na to, że można postawić do 3lm kiedy w kampie siedzą 3 osoby, dopiero czwarty lm byłby łamaniem regulaminu dlatego ban był niesłuszny. Nie wiem jak można ten punkt regulaminu inaczej zinterpretować. Oto demko http://speedy.sh/bZGZE/hltv-1412281314-zm-dust2-kamp-1419768840-1419771240.zip sytuacja z 23-26 minuty nagrania. Wycinek potwierdzający bana http://prntscr.com/5m2gno

 

3. Co do bana za skanowanie na 3h dla ILoveFCB'n'Brazil od 3lu również się nie zgadzam. Na demku wyraźnie widać, że nie było żadnego skanowania mimo to, w 27-30 minucie nagrania dostaję bana. Oto dowód http://speedy.sh/nENMy/hltv-1412281440-zm-restart-v3-1419774000-1419776400.zip . Wycinek potwierdzający bana http://prntscr.com/5m2ies

 

1. Nie wiem, zadecyduje o tym administrator.

2. Nie oglądałem demka. Z tego co DarkAngel pisał to było parę osób w kampie i były 3 lm (na raz postawione) nikt nic nie zgłosił, więc poleciały bany.

3. obejrzałem demko. i z przykrością stwierdzam że Gracz: ILoveFCB'n'Brazil Został zbanowany nie winnie. Mój błąd, nie jestem robotem, gracz klimo oraz ja byliśmy skanowani przez dwóch innych graczy, z tym że starałem się jednocześnie grać i wyszukać skanujących graczy, widać to zresztą na demku, obracając się i wyszukując skanerów. No i niestety pomyliłem się ( za dużo nickow widziałem -.- ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest tak napisany było łatwo do ogarnięcie - 3 lm na rundę ale 2 w tym samym momencie w kampie bo plugin blokuje więcej dawany 

Byłeś z 2 osobami jeszcze i to one postawiły 3 lm nikt z was nie napisał więc poleciały bany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest tak napisany było łatwo do ogarnięcie - 3 lm na rundę ale 2 w tym samym momencie w kampie bo plugin blokuje więcej dawany 

Byłeś z 2 osobami jeszcze i to one postawiły 3 lm nikt z was nie napisał więc poleciały bany 

Owszem w regulaminie pisze, że można postawić 3lm na rundę jednak nie ma nic o tym, że nie mogą być postawione jednocześnie zatem ban jest niesłuszny. Jeżeli wytłumaczeniem jest ten punk3.15 2 lasery na kampe - Ban od 1h do 3h to proszę go zmienić na "Maksymalnie 2 jednocześnie postawione lasery na kampie" bo po wypowiedzi sądzę, że właśnie tak jest interpretowany mimo, że nic z niego nie wynika. Regulamin ma zatem nieścisłości i wymaga poprawek aby każdy mógł go zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiłem ten punkt
3lu wyjaśnił swój błąd, a ten niby bug to ja nie wiem, bo nie ma go teraz w bansie

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności