Skocz do zawartości

Komputer do gier


koval89112

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! :D

 

Kupuje sobie teraz nowego kompa do gier, chciałem złożyć kompa do 2 tys. ale nie znalazłem dobrych częsci za tą cenę. Na allegro znalazłem kompa dość dobrego za 2 tyś                    http://allegro.pl/komputer-do-gier-6x4-1-16gb-gtx750-2gb-ddr5-1tb-i4896889459.html 

 

Może ktoś orientuje się na nim, lub ktoś ma itp. Moim zdaniem jest dobry za tą cene. Taki komputer na skladanie samemu wynosi około 4 tyś. Dużo osób go kupuje więc może jest dobry co wy na to ;d ?

 

Komputer miesiąc temu wykupiony w kilka dni  http://allegro.pl/komputer-do-gier-6x4-1-16gb-gtx750-2gb-ddr5-1tb-i4836082990.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czemu taka cena ? xD bo sa SWIETA XD moze o to tez chodzi :D ja ostatnio kupiłem buty adidasa za 100 zł z 250 i sie trzymaja juz rok :D taka wyprzedaz:D ja tez bym brał,moj koelga ma taki sam komp,ale on ma 8 gb ramu a nie 16 xD 16 gb nigdy nie zuzyjesz :D bierz :D naprawde warty swej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to bierz ten komputer, wydajna karta graficzna, wystarczająco dużo pamięci RAM a więc uciągnie Ci większość gier bez problemów :), szkoda że procesor AMD bo pewnie będzie się grzał przy dużym obciążeniu, ale tak czy inaczej parametry tego komputera stoją dosyć dobrze za taką cenę to bierz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pomoc udzielona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności