Skocz do zawartości

Ban Hannibal


miko

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram ten temat bo to jest śmieszne co tu się dzieje. 
Gracz o nicku Hannibal Lecter dostał bana na tydzień ode mnie za obrazę bo go zabiłem ( Pokazałem wycinek z konsoli ), Papku go odbanował, a Bezimenny miał mu nałożyć bana jeszcze raz na tydzień, dlatego dzisiaj tyle Aktywnych dostajesz bo mam za przeproszeniem w dupie twoje przeprosiny, bo po fakcie każdy głupi potrafi. 
Ban został nałożony 27.12.2014r. tydzień czyli do 3.01.2015r. 
http://forum.cs-classic.pl/topic/28568-obraza-admina-3-miechy-ban/
Tutaj macie link i prosze o zbanowanie go na ten tydzień i tyle w temacie, bo co to ma być że ja kogoś banuje a wy go odbanujecie ?! I jeszcze mi będziecie grozić że mi adma zabierzecie ? hah śmiech! XD 

Czyli w takim razie Bezimenny namieszał bo nie nałożył bana, jakieś upomnienie dla niego się należy za tyle zamieszania... 
 

Tu macie wycinek............................ BAN MA BYĆ ! 
 
Pozostalo czasu:  5:16
Piy Piy :P :  timeleft
 
** Zabiles: Hannibal Lecter **
*DEAD* Hannibal Lecter :  smiecj ebany
 
Wpisz /serwer by wydrukowac sobie w konsoli IP serwerow. Komenda otwiera konsole.
qwe dolaczyl
Cracovia_QN killed santos (t) with awp
qwe dolacza do Sil 

Pozdrawiam: Miko ! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm wiesz co bym wszedł z tobą w temat, ale juz nie będę robił kwasu, bo i tak by wyszło na moje. A po drugie nie musze tu grać nie będę się prosił i ponizal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopcze, nastolaku nie spinaj się bo ci żyłka jedynie. A po 2 jak ktoś cię dednie to bluznisz na niego, taki dajesz przykład weź się ogarnij synku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban ma zostać a temat do zamknięcia bo nie będę się użerał, a ty nie masz dowodów że kogoś obrażam więc nie wymyślaj bo ja nie obrażam, a jeśli tak to nie klikam mikrofonu więc się ogarnij....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci mówie, jako admin możesz maksymalnie zbanować gracza na 1dzień, gdy ty zbanowałeś na tydzień. 

Także miko, ciut naginasz zasady i wychodzi na to że nadużywasz admina. 

 

Co do bezimiennego, on również nie ma takiego prawa, a ban nie został nałożony bo kolega ma zmienne dane, czyli mógłby być tylko zedytowany (usunięty) ban.

 

Papku zdjął przy pierwszym banie, więc nie ma podstaw do kolejnych banów, oczywiście bezimienny mógł cię wpowadzić w błąd. 

Także mówię, Hanibal dostał UB od opiekuna - Papka, Żaden członek SupportUB nie może podważyć zdania opiekuna. 

 

 

Sprawa wyjaśniona myślę miko. Nie chce widzieć kolejnych takich banów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko weź przestań ile razy poprzez mikro gadasz jak ktoś cię deda, nie chciałem robić kwasu bo po co? A ty wyjeżdżasz mi od chłopca. Nerwy mi puściły jak większości a ty się do mnie spinasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci mówie, jako admin możesz maksymalnie zbanować gracza na 1dzień, gdy ty zbanowałeś na tydzień. 

Także miko, ciut naginasz zasady i wychodzi na to że nadużywasz admina. 

Co ? Ty sobie żartujesz ? 

W Regulaminie jest wyraźnie napisane " Obraza gracza ban - 1dzień, w przypadku admina do 7 dni 

To co nie mogę mu dać bana na tydzień ? widzisz co ty piszesz ? Może jak ktoś będzie czitował to też mam dać bana na jeden dzień bo inaczej będę naginał zasady ?!

 

 

OBRAZA ADMINA TO OBRAZA ADMINA

Edytowane przez miko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności